chwast a nienawiść

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kultura

pod ]]>notką Białego Misia]]> nt. blokowania koncertu zespołu Irydion w Brzegu pewien hasbarczyk orzekł był, że "semicki chwast" w tekście piosenki "Dni dla których milczenie tylko" to tzw. "mowa nienawiści"

 

dla przypomnienia zacytuję tekst przedmiotowego utworu:

Gdy poranek zbudził się
Na ulicy była polska krew
Czerwień w bruku skrzyła się
Gdy opadły już obłoki mgieł
Stary człowiek klęczał przy bramie swej
Biało - czerwonej fladze oddając cześć
To właśnie wtedy semicki chwast
Podniósł się, by zniszczyć nas
By do końca zniewolić nasz Kraj
To właśnie wtedy w plecy cios
Miał zdławić polskiej dumy głos
Żydowskim kłamstwem stając się

Ale żadna siła nie pokona nigdy nas
Żadna obca moc nie wygna nas stąd
TU JEST NASZ KRAJ!

I wyległa na ulice dzicz
Żądna władzy żądna krwi
Deszcz kamieni okrył świt
Nasze są ulice - wasze kamienice są!
Wrzeszczeli, gdy zabierali nasz dom
Ich drwiący śmiech
Jak sztylet wbity w milion naszych serc
Chciał przebić polskości ostatni dech
I nikt nie powiedział nic, gdy płynęły krew i łzy
Nasza krew i nasze łzy!

pierwsze co zauważam w tekście, to zapowiedź niszczenia Polskiej Tożsamości poprzez tych, którzy podają się za współczesnych spadkobierców plemienia Judy. nie ma w tym wg mnie zbyt wielkiej przesady, co widać już gołym okiem zwłaszcza po pamiętnym dla Polaków "kolorowym terrorze 11-11-11".

druga sprawa, która ewidentnie rzuca się w oczy, to niewłaściwe określenie winowajcy, jako "semickiego chwastu" - wszak tak to mogą się zwracać, ale aszkenazyjscy okupanci Palestyny do jej rdzennych mieszkańców. jak zostało już udowodnione przez ]]>Shlomo Sanda]]> obecni "izrealczycy" zawłaszczyli wbrew logice i genetyce tożsamość wygnanych ze swej ziemi RESZTKI rodaków Szymona Bar-Kochby. Rzymianie wycięli ich prawie w pień i ich... tzw. "wybrane plemię" zdominowała teraz ]]>agresywna mniejszość ze stepów Azji]]>, która od zarania dziejów zajmowała się handlem niewolnikami, a zwłaszcza pokojowo usposobionymi i pogodnymi Słowianami... dla nich najprawdopodobniej to my byliśmy właśnie chwastem i najwyraźniej JESTEŚMY NADAL skoro wielu uważa, iż to ]]>GŁÓWNIE ONI stworzyli podwaliny Państwowości Polskiej]]>, a wzmagający się obecnie nad Wisłą Patriotyzm, opierający się na Tożsamości Narodowej i Chrześcijaństwie jest godny POgardy oraz  POniżania :((((

 - ergo -

wg najwyraźniej doglądającej i hodującej nas aktualnie korporacji tzw. AGORAntów my "tubylcy" mamy zaakceptować i wdrażać całym swoim życiem tzw. "patriotyzm intymny", dla którego chyba najlepszym streszczeniem będzie ]]>cytat Marka Kondrata]]> z przystanku woodstock 2010:

"Polska nie jest najważniejsza. Najważniejsze jest życie. To żeby być z niego zadowolonym. Nikt nie będzie mnie stawiał pod pręgierzem wyborów, że albo jestem patriotą, albo nie jestem.Patriotyzm to rzecz intymna. Jesteśmy gromadą ludzi. Dopiero w drugiej kolejności Europejczykami, a potem Polakami. A patriotyzm to nic innego jak spacer po kraju, po zmysłach. Mamy niestety taką schedę po romantyzmie, że wydaje nam się, że wiemy, jak ma żyć cały naród. A ja przecież nie wiem co czuje ktoś, kto mieszka w Kutnie"

a komu to się nie podoba oraz podnosi krzyk, to oberwie akapitem w gwNIE, obelgą na ulicy albo nawet pałą od POlicji oraz naciąganym wyrokiem sądu, gdy wyraża swoją gorycz poprzez tzw. "mowę nienawiści". i w tym wypadku nie ma miejsca na tak ukochany przez AGORAntów argument pt. "prawo do relatywizmu", gdyż w tą jedną stronę dla Polaka tzw. "żyd" (lub ktokolwiek sie za niego teraz podaje;))) nie może być "chwastem" i basta! tak więc, jeśli pełen oburzenia tubylec tak odnosi się do... nazwijmy to umownie - "międzynarodowej korporacji uebermenschen", to w najlepszym przypadku nie znajdzie pracy lub nie dostanie zlecenia od każdego, kto lęka się nagonki multimedialnej, prześladowań sądowych lub nawet w ostateczności terrorystycznych ataków dzieciaków w kominiarkach...

na koniec przyznam że jest mi ciężko to pisać, gdyż głównymi przykazaniami dla Chrześcijanina są pokora i miłosierdzie, ale gdy "agresywne mniejszości" bezczelnie wykorzystują nasz PARADYGMAT jako podstawę roszczenia bezkarności swych ataków na Polską Tożsamość i Zakon Katolicki, to chyba mamy prawo zaśpiewać o nich per "chwast" w ponurych piosenkach o upadku Narodu Polskiego  - a kto również tak uważa, to proszę o łapkę w górę ;)))


ps.

oto definicja ze zdominowanej i aktywnie moderowanej przez "korporację uebermenschen" polskiej wersji Wikipedii:

]]>Chwast]]> w mowie potocznej, to roślina niepożądana z punktu widzenia osoby, posługującej się tym terminem.

 

Brak głosów

Komentarze

Skoro warto, jak twierdzą rzecznicy "odkrywania całej prawdy o nas - Polakach", mówić o sprawach najtrudniejszych, nie powinno się zatajać istotnych przyczyn niechęci do "sąsiadów".

Cytat:"...Po 17 września 1939 wkroczyły wojska sowieckie. Wyglądali strasznie - brudni, oberwani. Pamiętam, że na ulicach witali ich Żydzi z wiązankami kwiatów. Z tego okresu pamiętam też piosenkę, którą śpiewali Żydzi:
''Hop, siup, gryczaniczki,
Nasze żydki naczelniczki
Biełarusy u kałchoz
a Paliaczki na wywoz''..."
Autor: kles "Wariant drogi do Polski. Przybycie Antygony"

W zeszłym roku, na stronie Onetu widziałam film - wywiad z kombatantem - żołnierzem września, który miał w swoim oddziale młodego chłopaka - Żyda.
Kiedy żołnierze zobaczyli bramę powitalną, rozstawioną u wejścia do którejś z wiosek, zawołano owego wojaka, żeby przetłumaczył napis na nią umieszczony.
Przeczytał: Serdecznie witamy wyzwolicieli!
Co ważne, oficer, który opowiadał o tym, z ogromną sympatią w głosie, wyrażał się o swoim zydowskim podkomendnym: " To był taki 'pistolet' - chłopak. Zuch!"
W moim rodzinnym miasteczku, rozstrzelano 74 Żydów, którzy przeczekali w ukryciu "ewakuację" getta. Jeden z nich - młody chłopak, krzyczał mordercom prosto w twarz: Jeszcze Polska nie zginęła! Niech żyje Polska!

Pamiętajmy jednych i drugich. Nie dajmy sobie zmknąć ust "polityczna poprawnością"!

Vote up!
0
Vote down!
-1
#248995

to potem też rodziciele obecnych "pączusiów różowych" ścigali w ramach swego ulubionego resortu... teraz działają w korporacjach, internacjonalnych ;)))

o kim trzeba to myślę dobrze - proszę się nie obawiać:

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#249447