ZDRADA Ks. Stanisław Małkowski ocenzurowany w Telewizji REPUBLIKA

Obrazek użytkownika Mirosław Dakowski
Idee

 Normal
0
21


false
false
falseMicrosoftInternetExplorer4
/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

normal">ZDRADA

 

Ks. Stanisław Małkowski ocenzurowany w Telewizji REPUBLIKA

 

 

normal">Dopóty dzban wodę nosi,

normal">dopóki się ucho nie urwie

normal">Pozwól mi, Miłościwy Panie

normal">Odpowiedzieć tej   ......

normal"> 

normal">Z alokucji JE Biskupa Ignacego Krasickiego na jednym z Obiadów Czwartkowych

normal"> 

 

Ok. 20-go  listopada 2013 telewizja normal">REPUBLIKA wyemitowała program „Zdrada normal">”, w którym uczestniczyli: Cezary Gmyz, ks. Stanisław Małkowski, prof. Jerzy Nowak, Maciej Świrski i Dawid Wildstein. Po opublikowaniu poprzedniego tekstu na ten temat dostałem adres tego programu ze strony internetowej pani Stankiewicz. Powadzili Ewa Stankiewicz i Tomasz Sakiewicz.

 

normal"> To tu: Zdrada

 

Widzimy dwoje redaktorów na placu Zamkowym, górujących nad dyskutantami fizycznie i optycznie i dość nachalnie podrzucających gościom potrzebne Redaktorom zdania, czy poglądy. Podobne to do dawnych, jedynie słusznych audycji, tylko – w sosie patriotycznym. Jakby dawna polit-agitka, tak topornie. Słowo „Zdrada” pada w programie ok. 100 razy.

Występ p. Dawida Wildsteina o tyle ciekawy, iż zaznaczono, że już reprezentuje normal">FRONDĘ. Czyli to „wrogie przejęcie”, o którym się ostatnio plotkowało, jest faktem. Młodzian mówi jednak językiem, przy którym wymowa uczonego w piśmie Michaela Schudricha przypominałaby, jak sądzę, pieśni Jana z Czarnolasu, gdyby się te zapisy zachowały. W jakim języku mówią w domu p. Dawida, lub w jego szkole? Bo to nie jest „sprawa dla logopedy”.

 

Wcześniej dowiedziałem się przypadkiem że ksiądz Małkowski mówił o Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę, i o intronizacji Jezusa Króla Polski przez władze jako o sprawach najważniejszych dla Polski.

            Ci, co program oglądali, nic takiego nie usłyszeli. Słyszeli tylko parę okrągłych zdań, jak sądzę - ze wstępu.

 

[Poniżej cytuję sprostowanie otrzymane od ks. Stanisława, dotyczące poprzedniego mego artykułu na ten temat:"Program TV Republika, w którym uczestniczyłem był prowadzony przez Panią Ewę Stankiewicz i Pana Tomasza Sakiewicza. Pod koniec programu padło pytanie co w obecnej sytuacji zdrady mamy robić.

 

Odpowiedziałem, nawiązując do słów św. Pawła: "Gdzie jednak wzmógł się grzech, tam jeszcze obficiej rozlała się łaska".

 

Wskazałem na trzy sposoby przyjęcia Bożej łaski dla pokonania zdrady w Polsce i wobec Polski:

- Krucjata Różańcowa za Ojczyznę,

- Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,

- ofiarowanie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi przez Ojca świętego w jedności z biskupami Kościoła Rzymsko-Katolickiego dla  nawrócenia Rosji i pokoju na świecie".]

Komentarz osoby oglądającej program „Z normal">drada” na żywo: W programie, który oglądałem, wypowiedź ks. Stanisława kończy się wraz z cytatem ze św. Pawła.

Proszę porównać wypowiedź Księdza z końca programu -  z powyższą. Jeśli wypowiedzi pozostałych uczestników zostały podobnie spreparowane – to można sobie wyobrazić, jak ciekawy byłby to program. A tu – Zdrada.====================

normal">Po co więc Go zapraszano?

normal"> 

Sądzę, że to proste: warto mieć na wizji, jako przyzwoitki: sutannę, nazwisko i twarz Księdza.

 TV Republika idzie coraz jawniej w ślady swych republikańskich przodków ideowych, np. z Francji rewolucyjnej i republikańskiej. Walka o państwo laickie, o „wartości humanitarne” [tak dzielnie wyrażone w Wandei w 1793 roku, czy  na przykład przy laicyzacji szkolnictwa i oświaty w XIX i XX wiekach] .

 

normal">Cenzury – NIE MA!! Jest tylko redagowanie wypowiedzi i skracanie niepotrzebnych dłużyzn.

Poza oczywistym udziałem młodego człowieka: - normal">„Nasze dzieci” są przecież tak zwyczajnie - GENIALNE. Więc w TV Tatusia muszą występować.

 

 

Ponieważ, jako się rzekło, ucho się urwało, dołączę parę soczystych historyjek. Przez lata milczałem, by uniknąć „potępieńczych swarów na prawicy”.

 

I.

Przed paru laty, po jakimś przemeblowaniu w normal">Gazecie Polskiej, zaproponowano niezależnie księdzu Małkowskiemu i mnie, cotygodniowy artykuł w GP. Księdzu ustnie, ale poważnie i oficjalnie. I na tym się u Niego skończyło.

Mi przysłano umowę podpisaną przez naczelnego GP. Odesłałem swe, stosownie podpisane egzemplarze umowy oraz pierwsze artykuły. Artykuł dotyczył globalnego ocieplenia. Wykładałem wtedy „Fizykę Atmosfery” dla V roku, ze szczególnym uwzględnieniem tego zjawiska geo-fizycznego - i socjologicznego. Czując się specjalistą pisałem o faktach. NIC się nie ukazało, a o globalnym ociepleniu niedługo pojawił się komentarz zastępcy Naczelnego. Slogany. Po paru tygodniach milczenia - otrzymałem kopertę z ich egzemplarzem umowy. Bez słowa wyjaśnienia czy przeprosin.

 

II.

Niedawno na ich portalu „Nasze Blogi” kol. Targalski napisał pod moim adresem: „ normal">kłamiesz”. Uprzejmie więc informuję, że w czasie przejęcia przez Niego tych NBlogów zostałem z nich usunięty, bez powiadomienia o przyczynach. Ledwo to zauważyłem. Nie mogłem więc na to „ normal">kłamiesz” tam odpowiedzieć, a moją stronę chronię przed połajankami z byle (bądźmy życzliwi) frustratem.

Ale w tym samym czasie zostało tam „zbanowanych” bardzo wiele osób, między wielu innymi Sigma. Jej p. Targalski napisał, że ONI (GP i PiS) są za energetyką jądrową, więc tekstów krytycznych nie będzie tolerował. Słusznie! Co taki dziennikarz czy polityk będzie zwracał uwagę na argumenty fizyka czy ekonomisty!! Wont, hołoto! MY to rządzim!

 

Piszą kokieteryjnie (bo przecież tak naiwnym nie można być) przed każdą notką:

normal">Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

A brak podobnego - po niemiecku, angielsku, neo-hebrajsku i francusku. Rzeczywiście, ta jednostronna deklaracja jest widoczna w redagowaniu pism zbliżonych.

 

III.

Przed paru laty red. Bronisław Wildstein był jakąś ważną figurą w TVP. Wtedy zaproponował prof. Jerzemu Przystawie i mnie udział w programie o Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego (FOZZ). Był u prof. Przystawy w domu we Wrocławiu ze cztery godziny, nagrywali sprawy dla FOZZ najważniejsze. Profesor potrafił mówić jasno o sprawach trudnych.

Mówił głównie – o tajnej wieloletniej umowie Banku Światowego z grupą rządzącą Ministerstwem Finansów ( Misiąg, Rosati, Balcerowicz, Kawalec). O zamrożeniu kursu złotego do dolara na parę lat – mimo uruchomionej w Polsce hiper-inflacji. Był to podstawowy mechanizm rabunkowego wypływu z Polski walorów, już po 1989 roku.  Opisany został ściśle w pracach prof. Przystawy i Wolfa, a popularnie mogą Państwo przeczytać np. tu: Czy miliardy FOZZ - to już ‑"na straty"?  

W programie red. Wildsteina zupełnie nie wspomniano o tym mechanizmie. Pisałem tam wtedy: „Red. BW był przed programem z ekipą u prof. J. Przystawy we Wrocławiu, ale jego (JP) wypowiedzi zostały wycięte, wyeliminowane. Moje wypowiedzi zostały okrojone do spraw anegdotycznych i wspomnieniowych. Część z nich zresztą została przetworzona i wyszła z wymownych ust samego B. Wildsteina.”

normal"> 

normal">FOZZ to był rabunek założycielski III RP, według mechanizmu narzuconego przez Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, a normal">nie końcóweczka niedobitków komuny.

normal"> 

normal">Czas zadać teraz, pod koniec 2013 roku  pytanie :

normal">Czemu redaktorzy „prawej strony” tak dzielnie bronią Polaków przed poznaniem narzuconego z zewnątrz, a wykonanego w kraju, programu rabunku ?

Oczywiście pojęcie ZDRADA tej sprawy nie dotyczy. Ani jej przemilczania. To jest realizacja PLANU.

 

 

normal">Podsumowując: Sądzę, że dobrze, iż maseczka patriotów, katolików czy Polaków spadła z laickich republikanów, cyklistów i masonów. Francuzów, sądząc po oznakach.

To by też tłumaczyło, dlaczego tak długo, dzielnie i patriotycznie wymachują prawym skrzydłem zdechłego ptaszyska Kłamstwa Smoleńskiego.

 

normal">=============

normal">Więcej na stronie www.dakowski.pl

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów