DTV - kronika kryminalna. Inspiracje, motywacje.

Obrazek użytkownika Mirosław Dakowski
Kraj

DTV - kronika kryminalna. Inspiracje, motywacje.

 

Jeśli czworo młodych ludzi planuje, wykonuje, potem usiłuje tuszować zbrodnię ojcobójstwa, to prawdopodobieństwo, że jest to zbrodnia rytualna, satanistyczna, daleko przekracza 95%. Czy w miarę normalna 18-latka pojechałaby po zamordowaniu rodziców swego „chłopaka” – na promocję swego tomiku wierszy ? A ich znajomi, studenci – usiłowaliby ukryć plecak z zakrwawionymi narzędziami tej zbrodni? To jest możliwe tylko w loży satanistycznej.

            Ale... do Polski przechodzi moda z Ameryki, że „o tym”, o satanizmie w akcji,  nie wolno mówić, nie wolno działać według narzucających się, sprawdzonych dróg i sposobów tropienia, niektórym – nie wolno nawet tak myśleć. Stąd – brak działań śledczych, prokuratorów w kierunku satanistycznych inspiracji.

Sporo uczciwych prawników zrezygnowało z zawodu z powodu tego tabu, najpierw w USA, potem w Europie zachodniej, teraz, ostatnio – nawet w Polsce.

Analizy takich zbrodni i ich satanistycznych motywów powinny być publikowane tylko w specjalistycznych czasopismach kryminalistycznych, a nie – prowadzone powierzchownie w TV.

 

Powinniśmy sobie uświadomić, że w normalnych czasach, we w miarę normalnym społeczeństwie tylko kuchty (i to jedynie niektóre) czytywały z wypiekami na policzkach Kronikę Kryminalną. Była ona na ostatniej, 8-mej czy 12-tej stronie gazety, w kąciku na dole. Jeśli wzmianka o morderstwie kończyła się wyrazami: „wyrok wykonano”, to chętnych do następnych morderstw stawało się z dziesięć razy mniej.

Teraz na pewno będą się rozślimaczać nad prawami ludzkimi poetki . Teraz – „wiadomości” w TV [czyli ,już  jak za gomuły, DTV] usiłują wszystkich widzów w takie kuchty, czy w kryminalistów przemienić. To nie jest przypadek, to jest wykonanie PLANU, poleceń tych ważnych ludzi – kapłanów złego.

Jeszcze gadają o złodziejaszkach grasujących w sejmie, z „marszałkiem” na czele. Cel – „przywyknijcie, że rządzą wami kieszonkowcy. Bo TAK MA BYĆ!!

 

Dlatego piszę, ostrzegam na czołówce mej strony:

-----------------

16. XII. Dziennik TV. Kronika zbrodni, morderstw, ohydy. Nawet w „sporcie”- dalej trwa kronika kryminalistów.. Żadnych wiadomości. To celowe, przyzwyczaić nas, że tylko to – zbrodnia - to jest „normalka. Planują więc duże UDERZENIE w nas w bliskim czasie.

------------------

Mamy jednak wolną wolę – możemy, musimy to, te ataki, deprawacje - bojkotować.

 

-więcej na mej stronie: ]]>www.dakowski.pl]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Tego samego zdania zresztą jest Toyah i sporo komentatorów pod jego notką

http://osiejuk.salon24.pl/621658,o-zuzi-w-krainie-grzybow

Ale tak sobie myślę, że media zrobią sobie z tego nową mamęmadzi.

 

Admin, dlaczego ta notka nie jest na SG?

Vote up!
10
Vote down!
-2
#1456052

Z jednej strony wygląda to na mord w wykonaniu jakiejś sekty, ale wiem z prasy iż sekty są pomocne w wypełnianiu pewnych poleceń. To przypomnienie nasuwa mi zawód pełniony przez zamordowanego. Czy ten okrutny sposób odebrania życia to zemsta? A może zastraszenie innych członków straży granicznej - nie wahamy się sprzątnąć pułkownika, to ty pionku trzymaj mordę na kłódkę. bo na ciebie przyjdzie kolej.

Zastanawiam się czy nie testowano tu jakiś halucynogenów na tych gnojach. (Coś było w prasie o wypaleniu skręta.) Ciekawe, że nakręcającą tę sprawę była dziewczyna. Czy mamamadzi też nie była po jakimś teście? Tę teoryjke podpiera wyjątkowa ochrona morderczyni, która długo cieszyła się wolnością przy wyraźnych poszlakach dokonania zabójstwa córki i oczywistych próbach mataczenia.
W sprawach gdzie nikt nie zginął prokuratura często korzystała z tymczasowego aresztu, jak w przypadku Starucha.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1456076

Witam

 

To temat zastępczy.

Chcą byśmy o tym rozprawiali.

Ja nie będę.

 

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1456084

... nie epatuje szczegółami, nie budzi emocji nadmiernych tak, jak to w takich przypadkach robią media głównego ścieku zmierzając do poszerzania strefy obojętności, bierności i tolerancji dla zła. Przeciwnie wpis  rozsądnie, racjonalnie, chłodno szuka przyczyny sprawczej, przyczyn duchowych.

Co szczególnie wskazuje na konkretną propozycje zabezpieczenia się przed skutkami duchowymi tej i podobnych wrogich nam akcji.

miarka

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1456123

no cóż ,różnie Pan Bóg rozdziela talenty.Nie marnujmy ich .Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-3

Verita

#1456138