PARANOJA JEST GOŁA

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

No i proszę! Oto Olgę J. capnęły psy, czyli została zatrzymana za posiadanie dragów! A było nosić pudla w torebce?? „Mały , biały pies , bez łat na imię maaaa” – jak ryczał klasyk. A nie mówiłam?! Kto nosi psy w torebce musi mieć fiksum dyrdum, czyli albo naćpany albo wariat. No i masz! Naćpany! Nie wiem czy dobrze pamiętam - jeśli się mylę, to mnie poprawcie, ale zdaje się, że Olga J. była w komitecie wielbicieli Bula vel Gajowego zwanego przez nieludzkich dziennikarzy (haha) - Pą Prezydą. No i ćpuny murem za Pą Prezydą! Ćpuny, czyli Olga J. oraz jej konkubent Kamil. Nazywam ich ćpunami bez konsultacji z prawnikiem? Jasne! Przecież oni sami pieją na prawo i lewo, że ćpają i jarają. A z facetem od ryja i penisa w szufladzie, postulują za dragami na legalu. Mały biały pies, bez łat ma ciężki żywot. No bo siedź tu w damskiej torebce 24h, a pani najarana 48h. I gdzie tu wyskoczyć na siku?!
Oczywiście mam szacunek do muzycznego dorobku Olgi J., podobnie jak do dorobku Hołdysa. Ale ich włażenie w dupę władzy i konformizm są nie do przyjęcia!

A teraz, bez włażenia w dupę komukolwiek - Marek :)

Brak głosów

Komentarze

To tyklko celebrytka która promóje narkotyki,nawet dla młodzieży,nie uznaje ludzi którzy promóją śmierc,i niema dla mnie znaczenia czy coś osiągneli czy nie,  łapać sądzić i zamykać,

Vote up!
0
Vote down!
0
#265656

Czy ten pies sra do tej torebki?

Remek.
"Pieniądz jest nerwem wojny"

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#265666

Generalnie jestem za wolnością wyboru, każdy dorosły człowiek powinien mieć prawo palić, ćpać, pić np.  yerbę i wódę co ja czynię, ale frajda z udupienia cwele-brytki władzy POdludzi jest tak duża, że zapominam o ideach. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#265671

Ale tak kończą bęcwały jak się dadzą wciągnąć w politykę.
A ptasie móżdżki tak mają!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#265717

Jak to dobrze,że jest jeszcze Marek Jackowski,zupełnie inny człowiek.A to durnowate babsko nie jest warte,żeby splunąć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265758

Witam,
Proszę Państwa, o czym my mówimy ?
Jak byłem bardzo młody i Kora też, to jak dziś pamiętam czym się odurzała. Butaprenem i proszkiem z patelni. Wizje żadne, ale za to błogostan. Nie bądźmy zatem zazdrośni, że jej się powodzi i może się "zdrowiej" odżywiać.
Efektem ubocznym jej stanu była pewna lekkość w stosunkach, niekoniecznie międzyludzkich, choć w sumie tak.
Czym Kora za młody nasiąknie, tym na starość trąci. Pomimo skoku jakościowego.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#265969