PAN KRĘCIOŁA reaktywacja

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Dziesięciolatkowie z roku 1991 byli w szoku! KRĘCIOŁA! Coś takiego i to w teleferiach dla dzieci! Największym szokiem było to, że gość prowadzący nie dość, że głupkuje, to jeszcze się jąka. Myślano, że gra jąkającego się! A jaki luzak! I do tego przechwala się, że kiedyś w szkole przebijał nauczycielom opony w samochodach i palił dzienniki szkolne, a jednak wyrósł na „wielkiego człowieka". Dla dziesięciolatka to idol – Jurek Owsiak!
Wielu z nas zostało tymi ogłupionymi dziesięciolatkami do dziś. Innym, tym myślącym, otworzyły się oczy, że Owsiak to syn wysoko postawionego milicjanta. Lewak walczący z Kościołem Katolickim, który gniewnie odrzuca lokowania „Przystanku Jezus" w pobliżu jego „Przystanku Woodstock", za to gorliwie wspiera „Hare Kriszna".
I znów, jak co roku o tej porze zagra nam, chcemy czy nie chcemy, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod dyrekcją “Jurka” Owsiaka, hałasem trąb i cymbałów obwieszczając światu, jak szlachetnym człowiekiem on jest – natomiast wszelkie informacje o prawdziwych kosztach zorganizowania tej imprezy i o zysku netto zostaną dyskretnie pominięte. A przecież są to koszty niebagatelne: “darmowy” czas w TV w porze największej oglądalności, dodatkowe godziny pracy policjantów, strażników, służb medycznych i paramedycznych, “darmowe” czynności banków, koszty benzyny, elektryczności, tantiemy dla artystów. Kto za to wszystko płaci? Płaci państwo, – czyli podatnicy. Nawet ci, którzy zamiast Owsiakowi wolą dać pieniądze Caritasowi, albo po prostu włożyć je po cichu do skarbonki dla biednych w kościele. Tak więc za państwowe pieniądze Owsiak może odgrywać rolę Wielkiego Dobroczyńcy. Tylko osoba bardzo naiwna może uwierzyć, że Owsiak, człowiek znikąd, mógł o własnych siłach zrobić tak wielką karierę medialną. Owsiak to osoba wykreowana przez polskojęzyczne media i z całą pewnością ma za sobą określony sztab ludzi, którzy nim kierują od samego początku, pod pozorami działań dobroczynnych propagując demoralizujące treści „róbta co chceta”.
Jest to bez wątpienia jedna z największych manipulacji w dziejach Polski.
Pan Kręcioła kręci, żeby żyło się lepiej...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To zwykły cymbał, który jak zauważasz został wykreowany przez WSIoków.
Najgorsze jest to, że ta banda telewizyjnych kurwiszonów manipuluje dziećmi.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#122665

Tragiczne jest to, że manipulacja trwa już 20 lat. Trzeba będzie kilku pokoleń, żeby odbudować te straty. Czarno to widzę :(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#122699

Jak widac Dyzma dal nam przyklad jak zwyciezac trzeba,,Jak myslicie ile ten glupek ma profitow z tego siema!!!?????To naprawde prawdziwy kretyn.ale kto mu na to pozwala???a ja mysle .ze te profity starczaja jeszcze dla wysokich urzedasow,A dzieci ???,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#122842