Priorytety PO

Obrazek użytkownika Adr_Nitka
Sport

W myśl zasady, że kłamca powie prawdę, kiedy się pomyli, poznaliśmy dziś prawdę o priorytetach ministra Giersza w trakcie sprawowania prezydencji przez Polskę w UE.
„Ustawianie meczów jest jednym z głównych priorytetów polskiej prezydencji w UE”- powiedział minister. Widocznie chłopcy znaleźli sposób, jak szybko i łatwo dorobić. Cel został oznajmiony dziennikarzom po spotkaniu z Karlem-Heinzem Rummenigge, przewodniczącym Europejskiego Stowarzyszenia Klubów Zawodowych.
Gdyby chodziło o prezesa Kaczyńskiego albo ministra z rządu PiS śmiechom i dworowaniu nie byłoby końca, a tak to nawet prześmiewcze portale od razu prostują wypowiedź Giersza. Idealnie widać tu bezstronność mainstreamu…
Czas chyba skończyć z bukmacherką, nie dość, że ferajna wprowadziła horrendalne podatki, to teraz jeszcze chce robić na tym dodatkowy biznes.
Nie mniej jednak trochę mnie rozczarowali. To już nie „kibole” są największym problemem tego rządu? Ale zapamiętaj posiadaczu Toli, już masz przechlapane i tego nie odrobisz…

Brak głosów

Komentarze

Trójmecz Rosja - Polska - Niemcy już dawno ustawiony,
Mam jednak nadzieję, iż Polaków stać na niespodziankę.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#169830

Oczywiście, kilka uderzeń kontrujących i są nasi, a najlepsze uderzenie wyprowadzimy w październiku

Vote up!
0
Vote down!
0

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#169858