polityka gospodarcza

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Miło jest znależć potwierdzenie prawdziwości głoszonych tez.

Wiadomo, że prawdziwość pewnej tezy ogólnej wyklucza prawdziwość tez z nią sprzecznych o niższym stopniu ogólności. Tak też jest z tezą o systemowej roli państwa w rozwoju wspólnoty. Państwo jest systemem, który organizuje aktywność grup i jednostek danej wspólnoty narodowej. Zatem wynika z tego teza, iż rola państwa jest nadrzędna...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika aty
Kraj

Naprawdę, lepszej informacji przedsiębiorcy nie mogli się spodziewać.  Teraz to już będzie Raj na ziemi. Jak tylko coś będzie nie tak, to Rzecznik się za nimi ujmie. Będzie interweniował gdy ktoś naruszy prawa przedsiębiorców. Będzie pomagał w mediacji pomiędzy przedsiębiorcami a urzędami.. Na jego wniosek urzędy będą objaśniały przepisy..

Rewelacja powiadam. Rewelacja! Tym bardziej, że Rzecznik...

2.7
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.7 (6 głosów)
Obrazek użytkownika elig
Świat

  Dzisiaj w portalu Dziennik.pl pojawił się artykuł "Radykalna zmiana w myśleniu Polaków o USA" /TUTAJ/. Czytamy w nim:

  " Jeszcze niedawno w krajach "starej Unii" upatrywano w Polsce "konia trojańskiego" Stanów Zjednoczonych. Najnowszy raport German Marshall Fund pokazuje, że to wielki mit, który ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Coraz mniej podobają nam się USA, Barack Obama i NATO."....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Adr_Nitka
Gospodarka

Nie brakuje entuzjastów polityki Donalda Tuska, który chce pozbyć się 20 miliardów euro w imię szeroko pojętej "solidarności europejskiej" i wciągnąć Polskę w umowy o karaniu przez UE za nadmierny deficyt. Telewizje rządowe mówią, że wszystko ładnie i pięknie, ale niestety makroekonomia ma zupełnie inne zdanie na ten temat.
Tusk chce zostać największym filantropem w dziejach kontynentu. Lekką...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Pierwej niszczycielska ekipa Buzek/Balcerowicz czyli podzrzewanie i schładzanie, obłęd mocnej złotówki ze wszelakiimi negatywnymi skutkami.
Potem kolejny antycywilizacyjny tajfun Miller i jego postkomuszy kolesie!
Wejście, stowarzyszenie z UE na kiepsko czy wręcz idiotycznie /patrz dopłaty do rolnictwa/ przygotowanych i zaakceptowanych warunkach.
I???
I miliony Polaków bez pracy, którzy po 1 maja...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Piotr Franciszek Świder
Kraj

Coraz ciekawiej w Platformie, coraz biedniej nad Polską.

W Platformie rozpoczął się bój o jedynki na listach wyborczych, nad Polską zbierają się i gęstnieją burzowe chmury. Burzowe chmury uderzą w tym roku co najmniej kilka razy w Polskę, w związku z wybitną nieudolnością podejmowania rozsądnych decyzji przez Donalda Tuska.

Czym zajmuje się zarząd PO? Jak donosi portal "Wpolityce"...

0
Brak głosów