Obcasem w pysk

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Czasami można zobaczyć jak grupa knajaków bez litości wbija w ziemię obcasami leżącego człowieka.
Taka mi się nasunęła analogia gdy słuchałem raportu MAK na temat katastrofy smoleńskiej.
Donald Tusk jak frajer dał się ograć rosyjskiej ferajnie.
Biedaczyna myślał ,że Putin i Miedwiediew uznali go za swojaka z którym można robić interesy.
Ekipa Putina to zaprawieni w boju kagiebiści ,którzy takich jak Tusk traktują z pogardą. Kundelek może merdać ogonem do sfory psów ,ale te i tak go rozszarpią.
Raport Anodiny ( laureatki wielu państwowych nagród) był takim kopniakiem obcasem między oczy. Ot gdzie mamy Polsze paszli won bladzie. Wasi piloci to idioci , wasz generał to pijak a wasz prezydent to zbrodniarz który wywarł presję przez samą obecność na pokładzie. Mordy w kubeł bo każemy zapłacić za połamane drzewa.
Tak się bowiem kończy kolegowanie z kagiebistami przeciwko własnemu Prezydentowi.
Nie mam wątpliwości ,że Putin i Miedwiediew w najwyższej pogardzie mają Tuska. Tak samo jak Stalin gardził Bierutem tak Putin pogardza Tuskiem.
Premier Polski który sprzymierza się obcymi przeciwko
Prezydentowi Polski może budzić tylko obrzydzenie nawet u takich jak Putin.
Ten raport jest dowodem na to jak bardzo pogardza Tuskiem Putin , nie dość ,że go walnął w twarz to jeszcze uznał za stosowne wbić Donalda w ziemię.
Zrobił to obcasami Anodiny gdyż uznał ,że osobiście nie będzie sobie brudził butów.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#124013

Nie sądzę aby oni chcieli grać z Tuskiem. Oni uważają go za pożytecznego idiotę ,który i tak zatańczy tak jak zagra Putin.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#124039

Alexola

Oczywiscie ze dmie w tą samą trąbę co ruscy absolutnie wspołgra razem z nimi stad to przejęcie przez nich sledztwa raz jeszce nie mogł inaczej! mają go w palcu!!!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#124108

Alexola

Dodam jeszcze ze Graś poleciał po to by mu zrelacjonowac w Polsce nastroje po MAK-u!!!!Teraz czekajmy na dalsze posunięcie ktore ma dawno wyrezyserowane tylko wprowadzić w zycie!To szczwany lis!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#124109

Sprzedaje się Tusk jak wielu naszych rodaków , ponieważ prawo to zbiór zakompleksionych sługusów gotowych zrobić wszystko by mieć i nie piszę tu o policjantach lecz o prokuratorach i sędziach -każda władza ma swych kapo .I nie bez znaczenia są ich koligacje ...To ze Tusk już dostał , to powinno przerażać ,ale to właśnie jest władza układu moskiewskiego ..Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

DEDAL

#124081