PIS – orkiestra.

Obrazek użytkownika spas
Kraj

W ostatnim roku retoryka mediów – tych „światłych” i „prawdomównych” – stała się niemalże bezprecedensowo tandetna. Podobną miernotą mogły się pochwalić swego czasu tytuły takie, jak „Trybuna Ludu”, czy „Gazeta Robotnicza”. Jednak to rzekomo była „inna epoka”. Często działania (lub nawet ich brak) „Zaplutego Karła Reakcji” bieżącej pięciolatki – czyli PiSu, określane są jako „gra”. Zatem w wolnej chwili wpisałem sobie w Google frazę ‘PIS gra’ oraz ‘Kaczyński gra’. Okazało się, że PiS to orkiestra instrumentów alternatywnych. Natomiast Jarosław Kaczyński, to wszechstronny solista, wirtuoz tychże instrumentów.
Na czym gra ta nowatorska orkiestra…?
Gra teczkami, trumnami, katastrofą, żałobą, pod publiczkę, tragedią, na sld, na niewiedzy społeczeństwa, na Smoleńsku, Solidarnością, stocznią, konfliktem, historią, traktatem, emocjami, krzyżem, powodzią, słowami…

Jak to jest, że ludzie z pozoru nie tacy głupi, dają się nabierać na podobne bzdury?

Brak głosów

Komentarze

I to jest smutne. Ludzie zamiast się zjednoczyć to sie kłócą. PO ma propagande i wygrywa. PiS jest nieudolny i przegrywa. A szkoda bo jest tam dużo dobrych ludzi. Tylko czemu odchodzą?
Może kierownictwo parti powinno się zmienić? Bo aż żal patrzeć, że co wybory to coraz gorzej. Tu już nawet Ojciec Tadeusz nie jest w stanie pomóc.

Vote up!
0
Vote down!
0
#112381

Ojciec Tadeusz potrafi tylko zniechęcić. Ja lubię Marysie, ale pierdolenie "doktora-dyrektora" jest ciężkostrawne.
a co do samego PISu, to nie można zarzucać im nieudolności. I tak mają świetną pozycje, jak na partię, na której prezesie w największych mediach co chwilę wiesza się psy, niezależnie od tego, czego by nie zrobił/powiedział.

Vote up!
0
Vote down!
0
#112468

Tak PiS jest nieudolny do tego stopnia, że w każdych kolejnych wyborach ma coraz lepszy wynik (wbrew sondażom, kreowaniu rzeczywistości przez "autorytety" i "niezależnych" dziennikarzy). A że ktoś tam z partii wystąpił? Co w tym dziwnego, z każdej partii ktoś występuje, przechodzi do innej itd. To tylko media tak rozdmuchują normalne zjawiska, żeby kopnąć PiS. A Jarosław Kaczyński jest jednym z najskuteczniejszych i najtwardszych polityków na scenie, żeby się o tym przekonać, wystarczy zapoznać się z jego drogą polityczną.

Vote up!
0
Vote down!
0
#112741