Tam gdzie stało ZOMO, stoją jego spadkobiercy.

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Tam gdzie stało ZOMO, stoją jego spadkobiercy.
Powszechnie zastanawiano się jak naród niemiecki tak zgłupiał, że cały jak stado baranów poszedł za Hitlerem a ruskie spokojnie znosili terror Stalina,
Ja zastanawiam się czy nasza powszechna głupota wynika z jakiegoś napromieniowania.
Pozwalamy nie tylko by w ramach walki z religią kneblowano usta Polakom, ale pozwalamy by nam narodowi, mimo protestów odbierano n prawo do informacji i wyrażania uczyć religijnych przez TV Tram.
Strach rządzących dewiantów, by Polacy nie otrzeźwieli musi mieć swoje granice, tak jak i działania anty narodowe.
Blokuje się dostępu do leczenia, by część niepopierających obłędnej polityki wymarła, ułatwia się mord konkurencji. Zamiast popierać przyrost naturalny i tworzenie miejsc pracy dla młodzieży odmładzanie narodu, na odwrót promuje się zwiększenie wieku emerytalnego dla zmniejszenia tych miejsc pracy. Zwiększenie lat pracy dla kobiet zmniejszy ich dzietność. /Przypominam 20 lat temu było nas 38 mln. ,Obecnie ludność kraju wyniosi37 mln./ Rządzący lewo ręczni głupcy chyba sądzą, że nowa siła robocza z krajów islamu, będzie im bardziej posłuszna.
Pytani obojętni ludzie, dlaczego na to pozwalamy: -odpowiadają mi bliższe mi są moje, własne kłopoty dnia codziennego, niż kłopoty kraju i innych.
Jak daleko jest od twierdzenia naszych ojców „wszystko, co mamy Polsce oddamy”.
Równie rozbieżne są postawy polityków:
-Jedni myślą i tak działają:, „co nas obchodzi życie lub śmierć rządzonej hołoty i losy kraju jak nas nie będzie lub gdy będziemy korzystać zagrabionego mienia. Po nas potop /PO/.
Inni ukształtowani przez tradycję, religię i rodziny, jak wspomnianym cytacie myślą o współobywatelach i losach kraju jak ich nie będzie. /PIS/.
Cóż nie tylko przywódcy kształtują poglądy mas, również w zwrotnym sprzężeniu otoczenie kształtuje poglądy przywódców /nie zależnie jak wielce są przy wódce/
Dlatego zawsze Rosja i Putin będą wrogo nastawieni do zachodu i Polski.
A propo może by tak wniósł projekt ustawy przywracającej zapomniane tzw. bykowe. Ci, co np. do 30lat nie mają dzieci płaciliby o powiedzmy 20% większy podatek. Uzyskane środki można by przeznaczyć dla rodzin wielodzietnych. Co sądzicie o tym?.

Ocena wpisu: 
Brak głosów