Inne aspekty zdradzieckiej działalności Tuska

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Inne aspekty zdradzieckiej działalności Tuska, fabrykujących z rdzennych Polaków mniejszości narodowe.
W Polsce wg. statystyków jest od pół mln. do 8o0 tys. Mniejszości. Po 250tyś. Niemców, Ukraińców i Białorusów. Od kilkanaście do kilkadziesiąt tyś. Litwinów, Żydów, Słowaków itp. Awanturujących się Afro-azjatów zwolenników alkajdy w przeciwieństwie do zach. Europy na szczęście prawie nie ma. Jest trochę wygnańców czeczeńskich, których rząd w brew naszym interesom nie wykorzystuje do działalności politycznej.
Przy obecnych stosunkach z Ukrainą nie ma znaczenie nastawienie tej ludności, również nastawienie ludności białoruskie wobec łagodnego charakteru ich osobowości nie stwarza problemów. Stosunki z mniejszością litewską, mają znaczenie tylko w kontekście wykorzystywania ich przez władze Litwy do akcji wynaradawiania polonii na Litwie, przy cichym pozwoleniu rządu Tuska.
Obecność znikomej mniejszości żydowskiej może mieć znaczenie w dwóch aspektach:-
wiązania jej w sprawach żądań odszkodowania za mienie skonfiskowane im przez Niemców i przejęte w całości jako mienie poniemieckie przez Państwo, bez uwzględnienia jego wartości. /wartość ma znaczenie czy podlega pod ustawy uwłaszczeniowe/.
Sytuacja podobna do tej jak ruskie grabiąc mienie Niemieckie po wojnie, jako„trofiejne” odszkodowanie, nie uwzględniali czy że mienie nie było zrabowane w Polsce.
Rząd polski by nie drażnić Rusków nawet się nie upomniał obraz Rafaela /młodzieniec/,
z Krakowa, wywieziony przez Miemców a spoczywający w kazamatach moskiewskiego muzeum Puszkina.
Nie próbuje się wykorzystać mniejszość żydowską dla ułatwienia zdobycie izraelskiej technologii zbrojeniowej, którą próbuje zdobyć Rosja.
Problemem może być wykorzystywanie mniejszości niemieckiej do tworzenia sztucznej narodowości śląskiej.
Reasumując istniejące prawdziwe mniejszości narodowe poza niemiecką, nie są żadnym problemem dla państwowości polskiej.
Tak zręczny polityk, zaprawiony w intrygach i genialnie manipulujący ludźmi jak Tusk o tym świetnie wie. Dlatego tworzy z rdzennych Polaków sztuczne nowe narodowości, potrzebne mu do jego zdradzieckich gierek.
Tusk idąc za przykładem hitlera, który tworzył z znanej z patriotyzmu ludności tatr, narodowość góralską, inicjuje i popiera tworzenie narodowości śląskiej.
Próbuje tworzyć narodowość kaszubską, ba jak podawały media w wywiadzie radiowym
w początkowym okresie swojej działalności pyskowałby stworzyć pieniądz kaszubski.
Taka działalność idzie w parze z lansowaną przez Niemcy teorią regionów składających się z polsko- niemieckich landów.
Ciekawy jestem kiedy tusk wymyśli narodowość mazowiecką lub łęczycką, przy tej ostatniej na fladze obok diabła może umieści siebie.
Nie mogę tylko zrozumieć ciemnoty Polaków, którzy mimo nieudolności, błędów, zdrady
I działalności na szkodę państwa, tolerują rząd Tuska i głosowali na PO.
Może wreszcie pomyślimy by jak dotąd stłamszone raby rosyjskie, krzyczące przecz z Putinem i od tysiąc lecie bierni Arabii wreszcie zbierać się na ulicach dużych miast z hasłami tusk dymisja lub sąd.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Polska jest głownym celem swiatowej łobuzerii, Polska przeznaczona do likwidacji. Proces dobiega konca.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#228428