Daniel Passent obraża premiera

Obrazek użytkownika foros
Kraj

Daniel Passent to publicysta wytrawny, ostrogi zdobywał razem z najlepszymi: Janką Paradowską, Jurkiem Baczyńskim,  Jurkiem Urbanem czy Mietkiem Rakowskim. 

Jak podaje wikipedia jego największe osiągnięcie to publikacja pamiętników Eichmana, jednak współczesnym bardziej znany jest jako heroiczny i skuteczny defensor stanu wojennego. Przetrwawszy na placówce w Chile wiry i zaburzenia trasformacji ustrojowej w glorii powrócił do macierzystej "Polityki" i na ekrany zaprzyjaźnionych telewizji, by w odmienionej rzeczywistości lecz przy podobnym składzie personalnym objaśniać maluczkim arkana wielkiej polityki.

Toksyczne fluidy kaczyzmu są jednak tak podstępne, że potrafią oszukać najlepszych. Dziś w programie "Loża prasowa" Daniel Passent powiedział, że przemówienie Sikorskiego to najlepsze przemówienie rządu od kilku lat. 

A przecież nie minęły jeszcze 3 tygodnie od czasu gdy premier wygłosił swoje odważne i przez wszystkich podziwiane exposee.

Co będzie dalej z Danielem Passentem? W epoce gdy padają Gromki? Myślę, że w jednym z kolejnych występów publicysta "Polityki" wyraźnie zaznaczy, że to jednak premier Donald jest najlepszym mówcą polskiego rządu.

 
 
Ocena wpisu: 
Brak głosów