Antysemityzm w Polsce

Obrazek użytkownika Archiwum X
Kraj

Antysemityzm w Polsce to temat rzeka.Żydzi uważają , ze Polacy to antysemici. Ale czy tak jest? Jak jest naprawdę ? Polska płaci ogromne odszkodowania za "szkody" jakie to wyrządziliśmy ŻYDOWSKIEMU  narodowi podczas II wojny światowej.

Według najnowszej historii jak się okazuje to tylko Polska walczyła z Hitlerem.

Francuzi w tym czasie - bawili się razem z Niemcami.We Francji życie towarzyskie w tym czasie kwitło.Szwedzi ,Anglicy i USA robili najlepsze interesy z Hitlerem. Potem skończyła się wojna i "Polska została sprzedana dla Rosji" - a w nagrodę za "nasza odwagę" dostaliśmy "Marksa i Engelsa". Świat jest cholernie zakłamany,propaganda światowa (ŻYDOKOMUNA) robi z Polaków najgorszych oprawców.Dlaczego nic żydzi nie mówią o Berii , który był najgorszym zaraz po Hitlerze zydowkim oprawca ? może to właśnie my powinniśmy zadać od żydów odszkodowania !?Co to jest antysemityzm w takim razie? Dlaczego w Polsce tak często się zasłania żydokomuna - tym mocno poważnym zarzutem ?

 

Dlaczego rzad przytakuje ?Czy to jest nasz rząd? Dlaczego IZAAK STOLTZMAN przeprasza za Jedwabne?

Jak taki Michnik po latach śmie powiedzieć na Polaków :POLACY TO STADO BARANOW"

To właśnie dzięki Polakom miliony żydów żyją ...  i to nawet nieźle w naszym kraju :)

Dlaczego żydzi nas tak nienawidzą Polaków ?Dlaczego kłamią , ze jesteśmy oprawcami ? A oni co zrobili? Dlaczego mordują dzieci i kobiety w Gazie? Dlaczego stworzyli z Ameryki syf?

Czy Żydzi potrafią tylko kłamać mordować i niszczyć?

Odpowiedz jest tutaj:http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/wszystko-o-zydach-od-a-do-z/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Bo im to na rękę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133445

Polska ich karmi,wysysają z niej krew -dlatego pisanie i mówienie,ze jesteśmy antysemitami jest nie na miejscu.Jeżeli ci ludzie wieżą w Boga nie sadze , ze ich Bóg zezwala na łamanie 10 przykazań bożych.

CYTAT:

Wszyscy będą służyć Żydom ! Rabin Owadia Josef jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej. Rabin znany jest z mocno rasistowskich wypowiedzi . Według Rabina , każdy kto jest GOJEM (nie żydem ) jest i powinien służyć wiernie dla Żydów , bo to oni są rasa panów !

Do czego to dochodzi-w Polsce już dawno służymy dla rasy panów :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133455

A wierzą? Nie są żydami tylko z pochodzenia?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133690

Właśnie jest poruszany wtedy gdy ktoś chce odwrócić naszą uwagę od rzeczy istotnych.Nie dajcie ponosić się emocją.Analizujcie skrupulatnie to cosię dzieje na arenie politycznej w kraju i na świecie.NARÓD wolno lecz sukcesywnie zaczyna się jednoczyć a są siły którym to nie pasuje.Im bardziej będziemy się jednoczyć tym bardziej będziemy atakowani przez propagandę ze wszystkich stron.Lecz siła jest tylko w jedności.Jest nas prawie 40 milionów.Dlaczego ustaly ataki na krzyż,ktory tak nie pasu żydom imasonerii.Ano właśnie dlatego że nas jednocz,przyklad wydarzenia po katastrofie smoleńskiej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133516

Czy wiesz,ze Izrael graniczy z Turcja ?

Czy wiesz,ze Izrael jest polozony od Pakistanu zaledwie 2 tysiace kilometrow?

Gdzie sa  zatem UK i Niemcy ?

=Pakistan ?

Przeciętny Brytyjczyk i Niemiec ma na imię Abdul a Polak Jakub,Dawid lub Izaak Stoltzman

Nowa mapa swiata nadchodzi ...cdn

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175538