"W górę serca!!!! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI!!!!"

Obrazek użytkownika wilre
Blog

WITRYNA:

Palmer.Eldritch.1984 – polemiki, interwencje, teksty

DYSKUTOWANY ARTYKUŁ:

Jak zniszczono polski przemysł, pozbawiono Polaków pracy i wygnano ich z Polski

Marzec 20, 2013 6 komentarzy

TUTAJ


 

Komentator nana pisze:

Ludzie, z Wami zawsze to samo! doba ma 24h i Wy je marnujecie na zajmowanie się byle czym (banksterami). Tymczasem rozwiązanie naszych problemów jest proste i co najważniejsze: osiągalne!
Jeszcze Polska jest właścicielem milionów hektarów ziemi ornej. I to jest baza do wszystkiego. Człowiek musi przede wszystkim JEŚĆ. Jedzenie rodzi ziemia i tylko ziemia. A tę właśnie my mamy.
Więc gdyby wymusić na rządzie rozparcelowanie ziemi państwowej pomiędzy bezrobotnych i wymusić na rządzie udzielanie kredytów na zasiedlenie, to po roku/dwóch mielibyśmy większość problemów rozwiązanych.
Bo po pierwsze – ludzie mieli by co jeść, a po drugie mieli by dach nad głową i czkać mogli by na tzw. deweloperów i banksterskie banki. Mieszkać można na początek nawet w szopie drewnianej, ale NA SWOIM. I stopniowo się zagospodarowywać.
Wypinając się na tak zwane PeKaBe, bo wcale nie jest bogaty ten, co mu to wyliczą, że jest, ale bogaty jest ten, co ma co do gara włożyć, ma dach nad głową i może siać i zbierać plony co roku.Jeden hektar na rodzinę to już byłoby wspaniale.

Przypomnieć sobie należy, skąd brało się bogactwo tzw. osadników. Otóż – dostawali oni ziemię! ZIEMIĘ! ziemię! i na niej gospodarując byli w stanie zapewnić sobie DOSTATEK.
Na cholerę-że nam tzw. rozwój, gdy ludzie się na skutek tego uwsteczniają?!?
Na swoim, to jest rozwiązanie. Mieć jedno ubranie-ale dobre, mieć mały dom- ale własny, mieć mały ogród- ale nie musieć głodować i móc być NIEZALEŻNYM.
To, co nam robi kolosalne długi to także żywność wmuszana nam przez Zachód, A po co nam serki w wymionkach? Po co nam obce jogurciki? Mleko od własnej krowy zmiksowane z porzeczkami jest o wiele bardziej zdrowe niż te zachodnie wymysły spożywcze – bo krowy u nich są chore (wymiona mają do ziemi, chodzić przez to nie mogą, leżeć też, żyją bardzo krótko ale za do tają duuuużoooo “mleka”), - wszystko na Zachodzie jest pomylone albo chore.
I wszystko na Zachodzie jest do kupienia, – a głównie człowiek. Na co nam to?

Niechże oni samo żrą swoje żarło (ihahahahaaaa – np. koninę zamiast wołowiny, ostatnio znowu u nich skandal, bo z chciwości ładują byle co i przyklejają na to ładne etykietki i durne ludzie to kupują, bo się ładnie nazywa).

My wiemy, jak ma być. My pamiętamy, jak po wojnie Polacy dźwignęli Ojczyznę z gruzów. My umiemy wiele rzeczy zrobić. Jesteśmy zdolni i pracowici. Nie musimy poddawać się zachodnim modom na byle co. Możemy zrobić własne i w dodatku o wiele lepsze.

W górę serca!!!! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów