Gorący lód władzy.

Obrazek użytkownika Piotr Franciszek Świder
Kraj

Ktoś chce rządzić po Donaldzie Tusku? Nikt, tylko Donald Tusk, durniu. Nie dziw się. Żądza władzy bywa równie silna jak lęk przed jej utratą, zaś propaganda sukcesu daje radę nędzy egzystencji głupich wyborców. Sondaże szyje się dla głupców, by wsadzić każdemu idiotę do głowy. Lody kręci się przy ladach rządu, który nie ma z kim przegrywać.

Najnowszy sondaż GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej" wskazuje na małą stabilizację poparcia dla partii. PO może liczyć na 46 proc. poparcia (wzrost od stycznie o 1 proc.), zaś PiS na 30 proc.(identycznie jak w styczniu). SLD uzyskuje 12. proc, PSL 5 proc. Nie wiadomo ile - "Rz" nie podaje - uciułała ciuchcia Kluzików i nadmuchała gęba Palikotów. No ale, do podziału na całą resztę planktonu, jeśli obowiązuje arytmetyka, pozostało aż 7. proc.

Jeśli wybory odbyłyby się teraz, to PO rządzi samodzielnie. Tusk, wspólnie z ministrami, może otwierać kolejną paczkę lodów (jeszcze kilka nierozpakowanych paczek grzeje się w chłodniczej ladzie). Musi się jednak śpieszyć, bo po epoce Edwarda Gierka, nadeszła era towarzysza generała, z butelkami octu na półkach i kartkami na wódkę.

A całkiem serio. Analiza aktualnych sondaży pokazuje, że można je wyrzucić do kubła na pomyje. Dziwię się "Rzeczpospolitej", że zamawia gnioty. Jeszcze bardziej, że publikuje je i rozgłasza.

Brak głosów

Komentarze

może RZepa chce zdopingować PiS do większego wysiłku ?

Dobrze życzę PiSowi, więc niech wygra Mag Donald i profesjonalnie doprowadzi tę katastrofę do końca.
Dopiero wtedy PiS będzie mógł rządzić samodzielnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#135807

Media zwijają połowicznie parasol ochronny nad Tuskiem, żeby testować grę na Kluzików i Napier(d)alskich i innych. Ale widocznie w GfK Polonia trwa kurs na lans starych idoli.
Problem w tym, że całe to badziewie sondażowe i medialne jest już tak pokićkane, że można się porzygać.
PiS niech się bierze do roboty. Tu mam zdanie bez zmian.
Pozdrawiam
Piotr Franciszek

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr Franciszek

#135808

A cytowany dziennik schodzi razem z nią. don tusk już niczego nie wygra, bo go reszta ferajny z po i wsi rozegra według prawa Bronxu.

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#135932

Chichota już z polskich idiotów po kątach.
Pozdrawiam
Piotr Franciszek

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr Franciszek

#136140