A co może, kurwa mać, wynikać z oficjalnych materiałów śledztwa

Obrazek użytkownika Koteusz
Kraj

Polecam tekst z cyklu „Subotnik Ziemkiewicza” z dzisiejszej „Rzepy”. Cytuję króciutkie fragmenty, ale przeczytajcie całość tekstu pt.: „Życie z dziurą w potylicy” , bo jest bardzo mocny i wyrazisty.
CAŁY TEKST JEST TUTAJ - http://www.rp.pl/artykul/774489,788044-Zycie-z-dziura-w-potylicy--Subotnik-Ziemkiewicza.html?p=1
 
Nie wiem, czy widzieli Państwo ten żenujący spektakl, jakim był wywiad Moniki Olejnik z prokuratorem Seremetem: Panie prokuratorze, a Macierewicz mówi, że tupolew się rozpadł? Z oficjalnych materiałów śledztwa to nie wynika, odpowiada prokurator. A Macierewicz mówi też... Z oficjalnych materiałów śledztwa to nie wynika... A co może, kurwa mać, wynikać z oficjalnych materiałów śledztwa, jak w nich gówno w ogóle jest?!
(…)
Żeby nie zburzyć tego porządku, żeby żyć normalnie, staliśmy się − Polacy − świniami, gremialnie lejącymi od miesięcy na groby naszych wielkich rodaków, porozrywanych w rozbitym samolocie, i na zagadkę ich śmierci. Przecież oni już nie żyją − więc czego jeszcze chcą? Pochowaliśmy ich, pokazując, że państwo polskie jest dość sprawne, by rozdystrybuować po cmentarzach i kryptach 96 trumien, wykonaliśmy egzaltowane gesty żałoby, i już, wystarczy, i won z naszej pamięci! − wojny przecież ruskim nie wypowiemy…

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Te wyglądające na dyletanckie,zakłamane a czasem chamskie działania wszystkich służb śledczych to nie jest śledztwo tylko bełkot polany popłuczyną.Jest pan pewien ,że pochowano wszystkich ? w Polsce.Nie był bym za bardzo zaskoczony gdyby się okazało ,że jakaś część pasażerów jest przetrzymywana w celach szantażu Tuskomatołów,a co? można to wykluczyć?,przecież nie ma żadnych dowodów,powtarzam żadnych prócz kilku ciał.Po prawie dwóch latach nikt się już nie upomina choćby o wrak samolotu.Wszyscy wiedzą ,że to jedna wielka maskarada(łącznie z NATO ,EU i wszelakich organizacji międzynarodowych)i maja to w czterech literach.Ta obrzydliwa zgoda na tą haniebną farsę wszystkich decydentów była przypieczętowana w czasie pogrzebu pana Prezydenta Kaczyńskiego,jak to w zadziwiającej zgodzie nikt nie przybył(z tych możnych)przecież te pyły Islandzkie nie okryły całej przestrzeni,mogli lecieć od drugiej strony i ten niby bolejący Putin którego obecność odebrałem ,że morderca przychodzi na pogrzeb swojej ofiary,chyba by się upewnić że go pochowają i nie wstanie z grobu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#212609

Tak to polakow najwiekszy problem i dodajmy jeszcze uczciwosc !! . Dzisiaj lewactwo i Tuskodupcy wykrzywia wszystko na ich modle . Mord w Smolensku jest sprawa tak oczywista ze tylko debil tego nie wie . Przyjdzie jeszcze czas na tych skurwysynow. Mam nadzieje ze sie doczekam .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bog - Honor - Ojczyzna

#212677

Zostalismy zdradzeni/sprzedani przez zachod i nic na to nie poradzimy sami.Pozostala tylko nadzieje,ze kiedys tam...moze sie wyjasni.Tak jak pisze w koncowce Rafal:

"Przynajmniej do momentu, kiedy któraś ze światowych potęg nie uzna, że zauważenie tego, co się stało, jest w jej interesie. Że teraz się akurat Zachodowi opłaci odpalić Polskę jak podłożony pod ruskie siedzenie kapiszon, bez oczywiście cienia troski o to, jak się to skończy dla tego kapiszona − wtedy nagle trafią na stół zdjęcia satelitarne, ekspertyzy i stwierdzenia tego, co oczywiste".

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

someone

#212614

Sprzedani jestesmy od bardzo dawna roku 1939 i na co wiecej liczymy ? ludzimy sie nadzieja ze co Europa da kase i w razie czegos da po pysku Putinowi lub Obamie ? blagam dosc naiwnosci i lizania dupy , nikt nam nie pomoze niech kazdy orze jak moze sam !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bog - Honor - Ojczyzna

#212680

Zamach,a właściwie zaplanowana zbrodnia z udziałem kilku
słuzb specjalnych.Wszystko przypomina zamach na wieże WTC.
Tam zginął tylko jeden przypadkowy Żyd, na kilka tysięcy zatrudnionych(dziwne,niewyjaśnione absencje).Zwróccie
uwagę,kto zginął u nas, z rządzących?.Tam cisza medialna,tu wręcz kneblowanie ust.Tam kilka dziwnych przypadków śmierci,u nas samoobójstwa i śmierci na czerwonkę ubecką.
Kto pojawił sie na pogrzebie,z możnych tego świata?!.
Ja wyłapałem,tylko najbardziej zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=qJe5XI5hH_E

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#212621

Warto przeczytać - to jeden z najlepszych felietonów znakomitego Ziemkiewicza!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#212635

od razu wydrukowałam, żeby mi nie przepadł. Doskonale ujęte sedno. Czym straszą tych tchórzy, że nie przeszkadza im własna podłość, z której przecież zdają sobie sprawę. Przecież widać gołym okiem, że są w pełni świadomi swoich działań. Nigdy nie zapomnę tej władzy "zaprzaństwa", jakiego sie dopuściła, dla realizowania własnych karier.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#212701

Przepraszam najmocniej żydowską świnię, żydowskich skurwysynów - kara nie ominie!.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#212763

Gówno gdyby było to juz cos

tam jest PUSTKA i KŁANSTWO

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212782

Wiadomo nie od dzisiaj, że ten cały „zachód” to jedno wielkie gówno – patrz choćby wrzesień roku 1939.

Dopóki Polacy znowu nie uwierzą w siebie, że są narodem DUMNYM, dumnym ze swojej WIARY, swojej HISTORII, swoich ZASAD to będą pośmiewiskiem świata. Bo jak uwierzą to świat będzie ich szanował, bo będzie się ich bał. I o to chodzi.
Kluczem do tego jest wytępienie bolszewizmu z samego siebie, ze swoich rodzin, swojego otoczenia a całościowo ze swojej Ojczyzny. Powrót do NASZEJ tradycji. Nikt tego za nas nie zrobi. Zamiast narzekać i się dziwować, co powiedział jakiś sprawujący chwilowo urząd prokuratora to lepiej przystąpić do działania.
Co do przyjaciół to prędzej ich znajdziemy wśród Węgrów czy Serbów niż pośród anglików i francuzów.
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#212955