Proszę, to nie jest teoria spiskowa, to fakty

Obrazek użytkownika ciociababcia
Ogłoszenie

Chemtrails – petycja

Witaj

to bardzo ważna petycja, więc po prostu ją podpisz i poślij dalej, niech inni też ją podpiszą. Wstaję rano i patrzę w niebo – ono już jest „okratowane”. Wracam z pracy po 17 – samoloty pracują nadal….

Jeśli uważasz, że nie ma o czym mówić – poobserwuj niebo. Powiesz, że to, co na nim widać, to smugi kondensacyjne po samolotach? Nie, to nie są smugi kondensacyjne, bo smugi nie zamieniają się w chmury zaciągające całe niebo.

Zwróć uwagę – niebo nie jest niebieskie, ale mlecznoniebieskie – to skutek chemitrals, czyli smug chemicznych. Zwróć uwagę, jak wygląda zachodzące niebo – jest takie „perłowe”, prawda? To skutek chemitrals.

Przyjrzyj się dziwnym chmurom na niebie – układają się w pasy, prawda? To skutek chemitrals.

Ale to są skutki widoczne – gorsze jest to, czego nie widzisz. Bo nie widzisz, czym oddychasz – a oddychasz np. nanocząsteczkami aluminium. Aluminium bez trudu przechodzi przez barierę oddzielającą mózg od reszty ciała i tam już, w mózgu, pozostaje. Aluminium to trucizna! Organizm nie potrafi się jej pozbyć!

I takich trucizn w tych „smugach”jest więcej. Na dodatek pijemy skażoną tym wodę i jemy skażone tym jedzenie.

Czas z tym skończyć – stąd ta petycja.
Każdy podpis pod nią jest na wagę naszego życia i zdrowia – więc nie ociągaj się i podpisz ! ! !

promyczki, Halina

http://www.avaaz.org/en/petition/petycja_aby_powstrzymac_oraz_ujawnic_osoby_odpowiedzialne_za_tzw_CHEMTRAILS_STOP_CHEMTRAILSpetition_to_stop/?fASgpdb&pv=3

Brak głosów

Komentarze

Globalne Ocieplenie, Geoinżynieria, Modyfikacje Pogody i Środowiska,

Prezentuję pierwszą część obszernego opracowania naukowego na temat geoinżynierii, modyfikacji pogody i tzw. HAARP. Sądzę, że opracowanie to zamknie dyskusje nad tym, czy globalne ocieplenie jest czy nie jest dziełem człowieka oraz czy za pomocą nowoczesnych broni można czy też nie wywoływać zmiany pogody i trzęsienia ziemi z tsunami włącznie. Opracowanie może zawierać pewne błędy wynikłe ze skanowania dokumentu. Będę je systematycznie poprawiał, gdy zostaną wykryte. Proszę mnie o nich informować w komentarzach. Publikacja jest za zgodą autorów.

Jerzy Jaśkowski 1, Wawrzyniec Wawrzyniak.2 K.Leśnikowska-Osielska2
1.FRECH Gdańsk
1.S U T W N o Ż i R Szczecin
2/Katedra Biofizyki GUM w Gdańsku
jjaskow@mp.pl

Niewiedza jest niebezpieczna – X.Arcybiskup Bolesław Pylak
Streszczenie: Praca jest wstępem do, zarówno rozpoczęcia dyskusji, jak i opracowania programów badawczych, związanych z zastosowaniem nowych technologii znanych pod nazwą geoinżynerii. Opóźnienie Polski w tej dziedzinie jest bardzo duże. Zdaniem autorów należałoby, chociażby wdrożyć odpowiednie tematy na wybranych uczelniach wyższych medycznych i z zakresu ochrony środowiska [kierunki biologia].

W nauce, szczególnie ostatnich dekad musimy rozróżnić tematy modne, od tematów właściwych, niezbędnych dla zrozumienia otaczającego nas świata. Musimy rozróżniać tematy poprawne politycznie, od tych dzięki którym rozwiązujemy problemy i zaspokajamy potrzeby społeczeństwa. Jak bowiem wiadomo, prawdziwa nauka powinna służyć społeczeństwu w rozwiązywaniu problemów, ogólnie mówiąc życiowych.

więcej:
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=34&start=280

Igranie z chmurami na polskim niebie?
o. Stanisław Tomoń
2010-06-04, godz. 9.00

BPJG: www.jasnagora.com

http://www.jasnagora.com/wydarzenie.php?ID=5660

*****************************************
 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#277564

Podobna teoria spiskowa jak i NWO. Wszystkiemu oczywiście są winni Amerykanie (czytaj: Żydzi), a biedni Rosjanie, Persowie i kto tam jeszcze muszą cierpieć.

My się nie musimy martwić. Moskal rozłoży nad nami ochronny parasol swojego grzyba i juz żadne aluminium nam nie zaszkodzi ;-)

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#277569

Spojrz w niebo.

A potem poobserwuj drzewa, ktore z roku na rok maja coraz to wiecej suchych galezi, albo kepki lisci usychajacych w srodku lata. W USA robia to regularnie od ok 12-15 lat To jest spisek przeciwko ludzkosci a nie zadna teiria spiskowa. Jest mnostwo materialow na ten temat i od dawna w roznych krajach ludzie pisza petycje i protestuja bez jakielkowoek reakcji rzadow,. Ludzie choruja na choroby ukladu oddechowego, zachorowania na astme wzrosly i po  raz pierwszy od wielu lat w USA zaczyna sie zmniejszac srednia dlugosc zycia. Niemcy przyznali oficjalnie, ze jest to akcja majaca na celu zmniejszenie ocieplenia, aczkolwiek skutki sa odwrotne,  Monsanto wyprodukowalo rosliny znoszace duza zawartosc aluminium w glebie. Po co? Nawiasem mowiac, jestesmy czestowani wieloma metalami ciezkimi, nie tylko aluminium. Open Sky Treaty nie bylo podpisane bez kozery.

Nie wierzysz - Twoja sprawa, ale nie wygaduj glupstw, ze to teoria spiskowa. 

Nawiasem mowiac, o NWO od dawna w USA mowi sie calkiem oficjalnie, poczynajac od Busha seniora.

STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Vote up!
1
Vote down!
0

Lotna

 

#277612

I dobrze, bo wypowiedziałaś bardzo mądre słowa.

W tytule napisałam : to nie jest teoria ...

W opadach stwierdzono także nanocząsteczki waty szklanej, której ziołami nie można zneutralizować. Właściwie jest nie do usunięcia!

Coresit!

 

 

 

Toxic Corexit dispersant chemicals remained secret as feds ... http://www.naturalnews.com/028974_Corex ... sa...Kopia - Podobne - Tłumaczenie strony

11 Jun 2010 – Toxic Corexit dispersant chemicals remained secret as feds colluded with Big Business.

 

 

Firma Nalco stara się uspokoić sytuację zapewniając, że produkowany przez nią dyspergator nie zagraża ludzkiemu zdrowiu, jednak nie dysponuje ona żadnymi badaniami, które udowadniałyby to twierdzenie. Z kolei niezależne testy wskazują na coś zgoła odwrotnego. Wdychanie oparów Corexitu może spowodować uszkodzenia centralnego układu nerwowego, nudności, wymioty, efekty znieczulające i narkotyczne a także prowadzi do uszkodzeń czerwonych ciałek krwi, nerek i wątroby. Jeden ze znanych składników Corexitu – rozpuszczalnik 2-Butoxyethanol – jest szczególnie niebezpieczny zwłaszcza, gdy miesza się on z wyziewami parującej ropy (benzenami), które są rakotwórcze i mogą być przyczyną białaczki (raka krwi).
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=34&p=12561&hilit=corexit#p12561

A związki bromu mają z nas zrobić leniwych lemingów. Ale nie uda im się!!! Przed skutkami opadów bronię się anyżem, spiruliną, zieloną herbatą, czeremchą...

*************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#277673

Słyszałam, że Żydzi niczemu nie są winni, to górale!!! ... z Synaju.
**************************************
 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#277668

to teoria spiskowa... nie istnieją ani góry, ani górale, ani doliny, ani doliniarze...

Vote up!
0
Vote down!
0
#277802

Może Tusk to miraż... fatamorgana - bo przecież takie wydarzenia jak w Polsce nie mogą wydarzyć się (przynajmniej w innych państwach).
***************************************
 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#277824

Ale gdyby tylko spoglądali regularnie w niebo, to by musieli uznać, że coś jest nie tak.
Bo dlaczego czasem przez kilka dni jest spokój a potem codziennie te podłużne smugi, rozwiewane przez wiatr i coraz szersze? Całe szachownice czasami, geometryczne linie pokrywające calutkie niebo.
Przecież samoloty latają zawsze, więc dlaczego nie zawsze są te wielgachne smugi zmieniające potem niebo w mleko?
Miejmy nadzieję, że coraz więcej ludzi będzie miało świadomość, że coś z tym trzeba zrobić.
Jakim prawem ktoś nas truje bez naszej zgody?
Zapytałby ktoś - dlaczego? Oczywiście dla forsy. Wymyślili tzw. ocieplenie klimatu spowodowane CO2 żeby z nas wydusić dodatkowe podatki, a ktoś przecież zarabia również na tym opryskiwaniu nieświadomych niczego ludzi. Bo po pierwsze może sprzedać te chemikalia, a po drugie na pewno zarabia na samolotach.
Nie wierzmy, że ktoś tu coś robi dla naszego dobra. Nie dajmy z siebie zrobić głupków, naiwniaków bez wyobraźni.
Dzieje się źle, trzeba coś pilnie z tym zrobić.
A widzą to ludzie w Europie, Kanadzie, USA....
Poszukajcie w internecie, znajdziecie mnóstwo filmów na ten temat.

Vote up!
1
Vote down!
0
#277669

Gdyby patrzyli w niebo..., a oni patrzą w TVN i t.p.

"Jakim prawem ktoś nas truje bez naszej zgody?". Zauważmy też, że za nasze pieniądze! a to jest brdzo kosztowna zabawa! Ciekawe jak bepesel kreatywnie to księguje? Miałam wrażenie, że płacimy najdrożej w Europie za gaz - zapewne ta usługa chemiczna mogłaby się zmieścić w tej cenie.
Niestety, nasze samoloty rejsowe także mają instalacje do rozpylania smug chemicznych.

"Zapytałby ktoś - dlaczego? Oczywiście dla forsy. Wymyślili tzw. ocieplenie klimatu spowodowane CO2 żeby z nas wydusić dodatkowe podatki...". Tutaj dodałabym pytanie, dlaczego też w nocy rozpylają i używają systemu HAARP? Skoro to Słońce jest dla nas niebezpieczne, to czym zawinił Księżyc?

Przy rozmowie o smugach chemicznych nie można pominąć HAARP, ponieważ te dwa systemy są uruchomiane wspólnie i mamy, oprócz chemii, fale radiowe Tesli - nazywane bronią ostateczną! Czy tylko próby? nie sądzę. HAARP wpływa fatalnie na funkcjonowanie, na sen i w mózgu można "podrzebać". Bezsenne noce, senne dni...

Ja trochę wiadomości o chemtrailsach i o HAARPie zebrałam w dziale o NWO:
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=34&start=20
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=34&start=80

 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#277678

Wpis bardzo cenny.Mam nadzieję,że przeczyta go wielu i zastanowi się nad tym,kto to robi oraz w jakim celu.Wysłałem koledze z Nowej Zelandii zdjęcia chemtrails nad moim miastem.Oni mają to samo,pozornie żyjąc w dobrobytowej demokracji.Draństwo ma zasięg ogólnoświatowy.

PS.Górale mogą wszystko.Tak sobie zapisali w Starym Testamencie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#277714

Dustinh,
oni TAM nic sobie nie zapisali.
Co najwyżej mogli sobie pozapisywać w komentach okołotestamentowych.
Których bez liku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#277755

Ja myślę, że ci górale korzystają z zapisów (ktokolwiek to pisał, bo nie Pan Bóg tylko upadłe anioły ręką chazarii) talmudu. :-)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#277800

Nawet nie mogę napisać że to piramidalna bzdura - bo zbyt mało osób mi uwierzy. Wiem że artykuł napisany jest w najlepszej wierze, więc w żaden sposób go nie oceniam. Autentycznej troski nie można oceniać źle, ale bzdury nie można oceniać dobrze! Tym którzy chcieliby wiedzieć jak jest naprawdę, proponuję: niech spróbują dotrzeć do źródeł tych informacji. Nie są ważne mniej czy bardziej amatorskie filmiki czy odezwy szczerze zatroskanych. Poszukajmy źródła, skąd wzięły się te informacje. To ważne. Spróbujmy - ci, którzy mają ambicję znać prawdę o świecie - dowiedzieć się co jest prawdą. Znaleźć dowód. Niektóre z fałszywych informacji można zdezawuować z łatwością: nie ma "nanocząsteczek aluminium". Aluminium na powietrzu momentalnie utlenia się, a jego tlenek jest nieszkodliwy. Jaki proces miałby spowodować jego powstanie? Kształt smug kondensacyjnych nie może świadczyć o ich składzie chemicznym, a sama ich obecność wynika z praw fizyki atmosfery. "Nieszkodliwe" smugi kondensacyjne nie dałyby się odróżnić "po wyglądzie" od "toksycznych"; to niemożliwe. Skąd ta histeria? Wiem że kiedyś już stosowano tę metodę - próbowano np. powstrzymać programy kosmiczne twierdzeniem o rzekomej szkodliwości pierwiastka plutonu tak wielkiej, że żródło zasilania jednej sondy kosmicznej miało zatruć całą Ziemię. Pamiętam też na czym wzbogacił się niejaki Daeniken - napisał serię książek o rzekomym wpływie cywilizacji z Kosmosu na ludzkość. Moda minęła - pieniądze pozostały, choć nikt już w to nie wierzy. Sądząc z tekstu i komentarzy - bzdura dotyczaca globalnego ocieplenia zastępowana jest kolejną bzdurą. Więc, sfrustrowany, apeluję: niech ci którzy w coś takiego wierzą, przynajmniej spróbują poszukać dowodu że to prawda. Nie sądzę żeby im się udało...
Serdecznie pozdrawiam szczerze zatroskanych
Honic

Vote up!
0
Vote down!
0
#277728

ŻADNEJ LITOŚCI !

Honic,
Ty masz z Alchymistą wiedzę objawioną ?
I wiesz wszystko lepiej ?

Kiedyś rozmawiałem z lekarzem, starszy dziadzio już teraz, może nawet nie żyje.
Wieloletni przyjaciel ale od kilku lat mieszka na Florydzie i nie mamy już żadnych kontaktów.
Trafiłem na informacje w prasie źródłowej, taki GUS w USA, mówiące, że w ciągu 10 lat wzrosła liczba zachorowań na różne odmiany raka o około 90 % .
przeczytałem to sobie, podumałem, porównałem z kartotekami chorych na raka, które zajmowały całą ścianę w dużym pomieszczeniu na oddziale onkologii w szpitalu, gdzie niestety musiałem bywać z moją żoną.
I pytam tego doktorka, przyjaciela, z wiedzą powiedziałbym ogromną, choć nie żadnego blogera, co to wie wszystko lepiej. Jak ty Honic, albo Alchymista.

Pytam doktora, czy to co przeczytałem w tych statystykach to może być prawda.

A on do mnie,....
Tak Adam, to prawda, ten wzrost zachorowań na różne odmiany raka.
To prawda.
To jest powietrze. To woda. To jest żywność.

Musisz oddychać i musisz pić wodę. I musisz jeść.
I nie masz żadnego wpływu na to czym oddychasz i nie wiesz co jest w tej wodzie, którą pijesz i w tych produktach żywnościowych, które musisz przyswajać.
Ten wzrost zachorowań i śmierci na różne i wciąż nowe odmiany raka, to są fakty i przerażająca prawda.

To było ładnych parę lat temu.
Teraz pewnie statystyki poszybowały w górę. Tam gdzie te smugi.

A Ty Honic wiesz lepiej ? Z Alchymistą ?
W duecie ?

Przypuszczam, że wątpię.
Zero wiary w ekspertyzy " takich ekspertów ".
Albo dużo mniej niż zero.

Szacunek Wielki Dla Ciebie CiociuBabciu.

Oglądałem niedawno dwugodzinny dokument na temat tego NWO, czyli grupy Bilderberg. Podesłał mi przyjaciel.

Docelowo populacja na Ziemi ma liczyć 500 000 000.

Rasa " panów " a reszta do piachu. I działają.
Od lat. Skutecznie
A powinno się im łby poukręcać.
Im szybciej tym lepiej
Tam są ludzie ze " świeczników ".

I widać w nich pogardę dla całej reszty świata.

Mam tylko nadzieję, że zanim dojdą do swego celu to DUŻO WCZEŚNIEJ spełnią się słowa zapisane w Księdze Ksiąg :

.... A NA POCZĄTKU BÓG ZNISZCZY tych, którzy niszczą ZIEMIĘ ! ....

i to byłoby na tyle.

Vote up!
0
Vote down!
0
#277775

Dziękuję.
Jednak chemtrailsy to nie jest całe zło tego świata, chociaż bardzo uciążliwe.
Interesuję się "teoriami spiskowymi", a jednym z celów tej wiedzy jest przeciwdziałanie. Może jestem naiwna, ale podzielę się tą wiedzą chętnie. Nie jestem sama w tym działaniu. Zapraszam:

SZLACHETNE ZDROWIE, NIKT SIĘ NIE DOWIE, JAKO SMAKUJESZ...
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=119&t=303

... taka mieszanka informacji i zapobiegania. Pozdrawiam.
**************************

 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#277797

To ja dziękuję CiociuBabciu.
I nie Jesteś naiwna.

Jasne, że te smugi to nie cale zło.Raz jeszcze wrócę, do TEJ mojej Księgi Ksiąg.
Tam w innym miejscu stoi też napisane, że CAŁY świat jest w mocy złego.
Więc miesza. Wszędzie.
Ma czas ograniczony na to mieszanie ale póki co TO jest jego czas.I przytruwa nas na rożne sposoby.
Się spieszy, bo czasu ma mało.
Ja jak idę do sklepu i coś potrzebuję, to wszystko co biorę do ręki oglądam, pd kątem tej gównianej długiej litanii co pokazuje ile czego dosypano czy dolano. Coraz trudniej o krótkie litanie.
Wszędzie długaśne.

Kiedyś profesor mniemanologii stosowanej,Jan Stanisławski pytał ile jest mięsa w mięsie.
Ja ciekaw jestem ile jest mleka w mleku.
byłem tutaj raz na fermie krów, po coś tam.
I akurat zaszedłem jak doiło się mleko, przemysłowo oczywiście do dużych zbiorników..
I ludek tam pracujący dolewał jakieś gówno do każdego dużego baniaka.
Pytam go co to jest i czemu to robi ?
A on do mnie że to jest takie coś co musi dolać i to mleko jest perfect i zawsze już będzie.
Perfect.
Nie chciał mi dokładnie powiedzieć.
Dodawał małe ilości czyli to musiała być mocna trucizna.

A parę dni temu gdzieś widziałem tytuł...
- W mleku dla niemowląt wykryto substancje chemiczne powodujące raka...

A innym razem gdzieś na You Tubie zaszedłem do wielkiej fermy krów gdzie dziennikarz chodził i podpytywał w białym kitlu jakiegoś tam ważniaka... I pyta...
- czy te krowy jedzą trawę ?
A gościu odpowiada....
-Trawę ??? To są fabryki, one nie wiedzą co to jest trawa i się nigdy nie dowiedzą.
A ciekawe bardzo co krówki jedzą. To duże są fabryki i muszą dużo jeść tej " trawy ", nietrawy.

Pij mleko, będziesz zdrów !

Kiedyś krowa jak dawała rocznie 4 tysiące litrów mleka to była krowa rekordzistka..
A dziś te krasule lekko dają 12 tysięcy litrów tego płynu mleko podobnego...
Ile mleka w mleku ?

Dziwny jest ten świat.

Szklanka mleka dla każdego !

Vote up!
0
Vote down!
0
#277876

Też wydaje mi się to mało prawdopodobne. Przecież np. w Polsce w zasięgu rażenia tych smug są tez różne nasze osobistości, np. miłościwie nam panujący prezydent i premier, wybitni;-) mainstreamowi dziennikarze, różni przyjezdni znaczni obcokrajowcy. Przecież trudno, żeby o takim wrednym planie nie wiedzieli, od czego mają ABW? ;-)
Poświęcono by Bartoszewskiego? Albo Wałęsę i Wałęsowiczów? W życiu! Oni są naszą gwarancją! ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#277772

Osobiście i z przyjaciółmi bardzo pilnie obserwuję niebo podczas krótkich i ogrodzonych zaporami wystąpień oficjeli. Zapewniam Cię Proxenia, że niebo jest w tych chwilach BŁĘKITNE!!!

JESZCZE NIE WIESZ W JAKIM MATRIXIE ŻYJESZ? CO KOGO OBCHODZĄ DZIENNIKARZE? NIE BĘDZIE TEN LISEK, TO BĘDZIE INNY!

Obcokrajowcy też mają swoje chemtrailsy - to nie jest problem Polski, tylko całego świata. Jeżeli zechcesz zapoznać się z raportem de Jerzego Jaśkowskiego (powyżej) to dowiesz się, że świat dużo wcześniej rozpoczął walkę z tym zjawiskiem. A petycja jest MIĘDZYNARODOWA.

W tajemnicy powiem Ci, że ABW ma przetrącony kręgosłup...CBA też.

Na poprawienie humoru (chociaż niekoniecznie):

 

Kacper Gizbo

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#277783

Mam wrażenie, że chciałeś "dokopać" bez dokładnego czytania!
Nie pisałam o nanocząsteczkach aluminium, tylko szkalnej waty.
A związki aluminium powodują, tak bardzo częstą dzisiaj osteoporozę!

"bzdura dotyczaca globalnego ocieplenia zastępowana jest kolejną bzdurą" - chemtrailsy są częścią przekrętu globalnego ocieplenia.
A dowodu poszukaj Ty, może doszukasz się prawdy. Dowód jest wprost, jeżeli podniesiesz głowę i często spojrzysz w kierunku nieba.
Jeżeli ktoś o czymś nie wie, to nie jest jednoznaczne z tym, że tego nie ma.

Polecam Ci z fobroci serca, wpisz w wyszukiwarce :"fale radiowe Tesli".

*******************************

 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#277789

Muszę odpowiedzieć, z całym szacunkiem: nie chcę nikomu "dokopywać"; to posądzenie jest dla mnie raczej bolesne. W dziedzinach na których się znam (kilka dziedzin nauki) i czuję się fachowcem widzę ogrom fałszywej informacji przeznaczonej nie tylko dla "zwyczajnych" odbiorców, ale też dla "fachowców", rozprzestrzenianej nie tylko przez media (w tym zwłaszcza Internet) ale nawet przez elektroniczne i "papierowe" publikacje naukowe, nawet te wydawane przez znanych na świecie wydawców. Co nie przeszkadza różnym krajowym kretynom (niektórym z tytułami profesorów) oceniać wartości merytorycznej publikacji na podstawie nazwy czasopisma w którym się ukazała. Publikuje się nie informację dającą poczucie prawdziwości lecz taką która zapewni odpowiednio wysoki odbiór medialny i przez to zysk. Czyli krótko mówiąc - da się sprzedać. Wiem też, że ułomność ta charakteryzująca kraje o wolnej gospodarce rynkowej (gdzie rozprzestrzenianie informacji podlega wyłącznie prawom ekonomicznym) była od dziesięcioleci wykorzystywana przez Związek Sowiecki rzeciwko "Zachodowi".
Być może od tego zaczęło się to co trwa do dziś. Czasem cele są jasne - tworzy się z dużym nakładem środków całe ideologie lub modyfikuje i zniekształca już istniejące, po to żeby np. spowolnić rozwój gospodarczy przez podwyższenie kosztów uzysku energii; czasem - tworzy się sytuacje dające konkretne zyski ekonomiczne - bo czym innym jest np. tworzenie atmosfery paniki z powodu nowego schorzenia na które, jak się okazuje, wynaleziono już na szczęście szczepionkę? To jeden z wielu przykładów, ale taki który potrafię ocenić.
Dlatego nie zakładam że wszystko co znajdę w Internecie, zwłaszcza pięknie sformułowane i oprawione jest prawdą. Coraz częściej jest raczej przeciwnie. Czy mam podawać przykłady zupełnych bzdur które nie mają się nijak do prawdy? Przyjęcie że coś jest prawdą wymaga dowodu. Jeśli dzielę się z kimś jakąś informacją uzyskaną "z zewnątrz" powinienem sprawdzić czy jest ona wiarygodna. I mogę ocenę pozostawić odbiorcy, ale muszę mu dać szansę że prawdziwość tej informacji zweryfikuje sam.
Żyjemy w "matriksie" od kilkudziesięciu lat i pogrążamy się w nim coraz bardziej. Człowiek nie znający się na sprawach w których każe się mu wierzyć staje się przedmiotem łatwej manipulacji a my, tutaj, na NP przecież tacy być nie chcemy? Stąd mój sprzeciw. Dlatego tak ważne jest sprawdzenie informacji przez dotarcie do jej źródeł. Zdarza się wtedy że "z wrażenia opada kopara"... W innym przypadku pozostaniemy jedynie konsumentami medialnych bajek dla dorosłych.
O realnej skali zjawiska manipulacji informacją świadczą najlepiej nasze doświadczenia z ostatnich dwóch lat dotyczące katastrofy smoleńskiej.
Gdybym był złym i nieżyczliwym człowiekiem "oddelegowanym do NP", jednym z punktów mojego działania byłyby zapewne - obok prowokowania kłótni - próby ośmieszania portalu przez prowokowanie dyskusji na odleciane tematy - niech przykładem pozostaną kosmici, Atlantyda, teoria flogistonu czy kamień filozoficzny.
Pozdrawiam serdecznie,
zwłaszcza tych którzy szukają Prawdy.
Honic
P.S.
Aluminium i jego związki otaczały nas i otaczają zawsze, zwłaszcza gdy mieszkamy w ceglanym, kamiennym czy betonowym domu. Są też jednym z głównych składników gleby w której rosną rośliny. Skoro coś ma być szkodliwe od niedawna (a nie przez całą historię ludzkości), nie wystarczy nazwać tego "związkami aluminium". Wiedza wymaga konkretów. A jak może wynikać ze spojrzenia w niebo teza że ktoś chce mnie skrzywdzić? Muszę mieć więcej informacji. Tak to działa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#279615

Mam wrażenie, że chciałeś "dokopać" bez dokładnego czytania!
Nie pisałam o nanocząsteczkach aluminium, tylko szkalnej waty.
A związki aluminium powodują, tak bardzo częstą dzisiaj osteoporozę!

"bzdura dotyczaca globalnego ocieplenia zastępowana jest kolejną bzdurą" - chemtrailsy są częścią przekrętu globalnego ocieplenia.
A dowodu poszukaj Ty, może doszukasz się prawdy. Dowód jest wprost, jeżeli podniesiesz głowę i często spojrzysz w kierunku nieba.
Jeżeli ktoś o czymś nie wie, to nie jest jednoznaczne z tym, że tego nie ma.

Polecam Ci z dobroci serca, wpisz w wyszukiwarce :"fale radiowe Tesli".

*******************************

 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#277790

proszę Państwa,

obejrzyjcie film End Game.

To jest to, co nas ludzi czeka, takim czy innym sposobem uczynione:

End Game documentary by Alex Jones (2006)
http://www.youtube.com/watch?v=sZhQJds4z4c
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=4hk3s8-lV1A
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=iqnrKLH1ozY&NR
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=4JOCoc53BNg&NR
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=aiq1SZUjDAQ&NR
http://www.youtube.com/watch?v=HrZg92GQpNQ
http://www.youtube.com/watch?v=Ow7BPIwKC48
http://www.youtube.com/watch?v=0FIWMP5SQLE
http://www.youtube.com/watch?v=P-8PUSUyv5g
http://www.youtube.com/watch?v=xu8ZRoyoDRo
http://www.youtube.com/watch?v=z5_D2fS8iUA +
http://www.youtube.com/watch?v=Hh-gDm-OJAM
http://www.youtube.com/watch?v=wM6kLXA5Ue8
http://www.youtube.com/watch?v=dz09mNAsA0s
http://www.youtube.com/watch?v=aqAYTy6SIR8
Napisy w jęz.polskim.

Miłych snów o wolności i rodzinnym szczęściu !

Vote up!
0
Vote down!
0
#277774

To też pewnie teoria spiskowa, a lbo taki żarcik, Honic i Alvchymista, co ?

Georgia Guide Stones, jak nie wiecie co to takiego, to sobie poczytajcie, a później zastanówcie się, w co wierzycie, spoglądając w lustro. Na poważnie

http://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5414
http://www.world-mysteries.com/sar_ga_guidestones.htm
http://publicdisorder.wordpress.com/2010/08/03/243/

******
"Not Every Conspiracy is a Theory"
******
Nie ufam Tuskowi i Putinowi
Mam plany na przyszłość.
Nie mam żadnych myśli samobójczych.
*****

...nie dość prawdy się dorobić, trzeba ją jeszcze obrobić i obronić, i piersiami zastawić, i pieczęć swoją położyć jej na piersi

Vote up!
0
Vote down!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#277780

jakby bajką co to w każdej jest trochę prawdy i trochę fantazji czy zmyślenia. Nie należy ich do końca i bez zastrzeżeń akceptować ale i nie należy o nich całkowicie zapominać. W końcu tworzą te teorie ludzie. A skoro tworzą je ludzie to chcą poprzez to coś osiągnąć. Nie wiemy tylko co chcą osiągnąć lub jaką metodą do tego dążą. Dlatego osobiście staram się być za pan brat z każdą głośniejszą teorią i badać ją na przykład na okoliczność kto ją rozgłasza i komu może ona przynieść korzyśc i jaką? Czego dotyczy w warstwie jawnej a czego dotyczy pośrednio? Co z niej wynika bezpośrednio a co w sposób ukryty. Czasem może się okazać że to tylko strata czasu a czasem może być wręcz odwrotnie. I nigdy nie wiadomo co takie badanie przyniesie. Są jednak rzeczy które, mając dostateczną wiedzę humanistyczną i techniczną można ocenić z dużym prawdopodobieństwem i uniknąć niepotrzebnego "bicia piany". I tu kłania się dociekanie źródeł. Problem w tym że dla wielu ludzi dociekanie źródeł oraz badanie faktów stanowi pierwszą i od razu niemożliwą do pokonania barierę. Stąd często dyskusje na ten temat wyglądają jak ta która toczyła się tu pomiędzy autorem tekstu a niektórymi komentatorami. Jedni wątpią i badają, inni od razu wierzą bez zastrzeżeń. Każdy lubi w coś wierzyć a najchętniej w to o czym jest już przekonany. Uwierzyć że jest inaczej niż myślimy jest znacznie trudniej. Wtedy ścieranie się różnic poglądowych nie na wiele się zdaje bo wiedzie do nikąd. Dla jednych bajka dla drugich...
Nie powinno się nigdy zapominać że historia zna przykłady gdzie wymyślona fabuła zaczynała samodzielne życie ku przerażeniu autora.

Vote up!
0
Vote down!
0
#277832

skleroza od masła, cholesterol, spaliny samochodowe, dziura ozonowa, ocieplenie, skażenie łupkami, to takie pierwsze z brzegu przykłady. Wszystkie miały na celu zarobienie kolosalnej kasy po prostu. Kto wie co stoi za nakręcaniem histerii z kemtrajlsami  -  "neutralizujące" suplementy diety, maseczki do oddychania, superszczelne domy, okna, specjalne klimatyzatory, a przynajmniej filtry i odświeżacze powietrza strącające molekuły czegoś lub nanocząsteczki?

Przypomnijmy sobie szajbę dotyczącą szalenie szkodliwej, zanieczyszczonej wody w kranach. Szajba minęła, bo haracz został zebrany, a wysoce specjalizowane filtry "na niemieckiej technologii" zostały już zdemontowane. Kto nadal ich używa płacąc duże pieniądze za wymianę wkładu filtrującego, ten sam sobie winien, że tak delikatnie to ujmę.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#277867

Szajba o wodzie w kranach ???
Ciekawostka.

ja też mam kran w domu i tego gówna co z niego płynie nie piję od paru lat.

Kiedyś rano poszedłem do łazienki umyć sobie ząbki. Odkręcam kran a tam płynie coś dziwnego i mocno śmierdzącego.

Złapałem to coś.

Od tamtego czasu kupuję do picia butelkową Perier.
I piję z przyjemnością.
A gówna z kranu nie piję. Chyba,że na herbatę przez podwójny filtr.
Mam taką szajbę permanentną Wicenigga a woda w kranie permanentnie śmierdzi i spełnia wszystkie stanowe normy ten syf.

A Ty możesz sobie łykać spaliny. Smacznego.
i nie mieć sklerozy.
Zakazane mieć szajbę ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#277878

A broń boziu, prywatna obsesja, to sprawa osobista, jak każda własność :)

Natomiast wzbudzanie grupowych, powszechnych obsesji, czy tam histerii, już nie raz w historii kończyło się fatalnie.

Na paskudztwa w powietrzu nie ma żadnych naukowych dowodów, nawet oddziaływanie  oczywistego ceodwa jest tak do końca nieznane i wywołuje spór naukowców. A już oddziaływuje w sposób bardzo znaczący na gospodarki, choćby na naszą.

Dla jasności - kran z gównem zakręcić i usunąć. Nie po to są krany :) Do mojego kranu nie mam żadnych uwag.

pees

Światowymi rekordzistkami długowieczności są mieszkanki Hongkongu jednej z największych metropolii świata, a zjawisko smogu, bardzo niekorzystnego dla zdrowia, nie jest tam niczym nadzwyczajnym (http://www.rp.pl/artykul/804197,920666-Najdluzej-na-swiecie-zyje-statystyczna-mieszkanka-Hongkongu.html?p=1)

Vote up!
0
Vote down!
0
#278964

Problem najlepiej i niepodważalnie scharakteryzował stronnik, 27 lipca, 2012 - 22:51, więc nie będę tego powtarzał. To niestety jest teoria spiskowa, a jak w każdej bajce tkwi w niej ziarenko prawdy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Muldi

#278870

w ciągu całego lata są chmury, które wyglądają podobnie do chmur jesiennych?, takich w końcu października????
Dlaczego traktujesz prof.dr Jerzego Jaśkowskiego i Jego współpracowników co najmniej niepoważnie? Czy On rzeczywiście pracował nad teorią spiskową?
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#279822

więc luknąłem i  - "prof.dr Jerzy Jaśkowski" jest doktorem Jaśkowskim, pediatrą, autorem i współpracownikiem Monitora Polskiego, z którego @ciociababcia przekopiowała te alarmistyczne informacje.

Podam przykładowo kilka innych alarmów:
Goczyński chce z wolnej stopy. Akcja chemtrailowa nad Polską
Alarm! skażenie radioaktywne. To nie był błąd aparatury
Alarm: Zagrożenie radiologiczne w Polsce
(..)
Sprawa się rypła: nie było żadnego startu z Okęcia
(..)
Tajemniczy obiekt na dnie Bałtyku, itp.

Strach się bać. A co to za cudo ten Monitor, to zainteresowani mogą sprawdzić naocznie - http://www.monitor-polski.pl/, niemniej zacytuję fragment pierwszego wpisu: "Ludzki DNA jest jakby biologicznym internetem, pod wieloma względami lepszym od sztucznego. Rosyjscy naukowcy, wyjaśnili pośrednio lub bezpośrednio takie zagadki jak jasnowidzenie, intuicję, nagłe i zdalne wyleczenia, samoleczenia, sugestię, aurę, wpływanie umysłu na pogodę itd. Są też dowody na to, że istnieje cała nowa gałąź medycyny, w której DNO jest przeprogramowywany słowami i częstotliwościami, bez jakiegokolwiek wycinania genów czy ich zamiany"

I to się nadaje do prasy ! :)))  Rosyjscy naukowcy !

pees
Sorry @ciociababcia :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#279870