Programy geoinżynieryjne na świecie. PrisonPlanet.pl

Obrazek użytkownika ciociababcia
Świat

 

Jeśli wspomnisz komukolwiek w Polsce, że nad krajem rozpylane są na masową skalę środki chemiczne jako element geoinżynierii, to zdecydowana większość pomyśli, że jesteś chory psychicznie albo, że naczytałeś się za dużo książek science fiction. Trudno rozmawiać na temat, który nie został przedstawiony szerokiej publiczności w mediach. Jednak, mimo niemalże pełnej ignorancji problemu przez media a tym samym społeczeństwo, literatura na ten temat jest dość pokaźna jak również pojawia się coraz więcej publikacji na ten temat. Czytaj dokument opublikowany przez CFR (Council of Foreign Relations) na temat geoinżynierii . Pobierz pełen raport CFR na temat geoinżynierii.Co oni rozpylają ? 1/7 What in the world are they spraying?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ah1fU_d9aBIGeoinżynieria będąca otwartą polityką w takich krajach jak Chiny czy Rosja w Polsce jest martwym tematem. Mimo tego, dla tych, którzy nadal mają jakiekolwiek opory co do możliwości istnienia i występowania takich programów nad polskim terytorium prezentujemy mapę opracowaną przez ETC Group a opublikowaną ostatnio w brytyjskiej gazecie Guardian. Jest to mapa oficjalnych programów geoinżynieryjnych jako projektów badawczych i eksperymentów manipulacji systemem klimatycznym. Świadomość istnienia takich programów jest o tyle istotna, iż powodują one zaburzenie naturalnych procesów pogodowych. Jeśli np Czechy przeprowadzą akcję wyzwalania opadów nad swoim terytorium to np w Polsce może być susza, lub inne anomalie pogodowe.

 

 

Geoinżynieria była wykorzystywana już w latach 60 i 70, na co dowodem jest poniżej zamieszczony wywiad z Benem Livingstonem -ojcem geoinżynierii:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x8Zk6CyNL9oW internecie pojawiła się oficjalna, polska petycja przeciwko programom geoinżynieryjnym znanym również jako chemtrails. Jeśli chcesz ją podpisać, to znajduje się pod tym linkiem:http://www.avaaz.org/en/petition/petycja_aby_powstrzymac_oraz_ujawnic_osoby_odpowiedzialne_za_tzw_CHEMTRAILS_STOP_CHEMTRAILSpetition_to_stop/?fASgpdb&pv=3

| Potężna geoinżynieria w zasięgu twojego wzroku. | Geoinżynieria klimatu: Naukowcy z Wielkiej Brytanii testują "Sztuczny wulkan". | Film: Geoinżynieria- Co oni rozpylają? "What in the world are they spraying?" | Smugi samolotowe zwiększają ocieplenie klimatu i tworzenie się chmur. | Naukowy doradca Obamy mówi, że rozpylanie smug chemicznych uratuje planetę. | Geoinżynieria w Globalnych Trendach Strategicznych 2011-2040. | Chiny uruchamiają ogólnokrajowy program geoinżynieryjny. | Audycja Wiadomości PrisonPlanet.pl: Problematyka geoinżycnierii.

tutaj:


http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/programy_geoinzynieryjne,p916969128?sid=92bab668b45d5f7710ec347277d4df67

Brak głosów

Komentarze

Większość art. na NP to polityka,a smugi na niebie to teoria spiskowa PO wie niejeden?

Fotografuję od lat smugi i interesuję się nimi tak,że wiem co to jest dla zdrowia.

Odnotowałem bule głowy u osób,nerwowość w wysokim stopniu i inne objawy.

Niektóre samolotowe wyziewy wiszą i puchną od 8.00 nawet do 13.00.

Normalnie są to minuty.

Bar- Wywołuje już po godzinie bóle głowy, ślinotok, wymioty, silne bóle żołądkowo - jelitowe i kurcze mięśni. Zwykle występują też zaburzenia akcji serca, lecz bez zaburzeń miarowych. W cięższych zatruciach może dojść do porażenia układu oddechowego i zgonu. Często dochodzi do porażenia ośrodkowego układu nerwowego jak i osłabienia koordynacji ruchowej, osłabienia słuchu i widzenia, wzmożenie reakcji psychicznych np. histeria. Zatrucia przewlekłe: objawy podobne jak w zatruciu ostrym, lecz o mniejszym nasileniu. Ponadto: tętno staje się niemiarowe, wzrasta ciśnienie krwi, występują skurcze pęcherza moczowego.

---

Aluminium-

Działanie na człowieka
Jako metal w postaci stałej aluminium jest zupełnie nieszkodliwy. Specyficznie szkodliwie działa w procesach wydobycia i obróbki - prawie wyłącznie w postaci pyłu, a przy wytopach w postaci pary lub dymu. Aluminium morze tworzyć niezwykle drobny pył. 1 g pyłu może zawierać do 40 miliardów cząstek. Z powietrzem przy każdym wdechu dostaje się on wraz z powietrzem w głąb płuc i po dłuższym okresie , najszybciej po roku glin może wywołać tzw. aluminiozę. Osoby cierpiące na tą chorobę skarżą się na kaszel, duszności, bóle w klatce piersiowej. Występuje też zapalenie gardła, krtani, tchawicy i oskrzeli. U niektórych osób rozwija się dychawica oskrzelowa, która występuje napadowo i jest połączona z utrudnionym oddychaniem. Czasem osłabienie serca i ogólnym, utratą apetytu i złym samopoczuciem.

 

------

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#280905

związane są również sprawy zdrowotne. Na prisonplanet, jeżeli wpisze się w wyszukiwarce słowo "chemtrails", można dotrzeć do mapy pokazującej trasy lotów samolotowych nad Polską rozpylające szkodliwe dla zdrowia pierwiastki chemiczne powodujące m.in.zaflegmianie płuc czego lekarze nie wiedzą, oraz powodujące inne schorzenia. To są oczywiście eksperymenty prowadzące do realizacji programu depopulacji Ziemian. Najczystsze niebo jest nad Mazurami, najwięcej zanieczyszczeń chemią jest nad ośrodkami silnie zurbanizowanymi. Jest tam cała masa artykułów na ten temat.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#280906

Jeśli tak jest, to przecież zatruwają także Donka i Bronka. Poprzednio odpowiedziałaś mi, ze w czasie uroczystości pod gołym niebem - to niebo jest czyste. Ale przecież nie jest tak, że przykładowi Donek i Bronek całymi dniami siedzą w domu, a wychodzą tylko na państwowe uroczystości. Donek na przykład pograć w piłkę. Na spacery tez jakieś wychodzą. I co, nie protestują u możnych tego świata, potulnie godzą się? Mieszkają też w Polsce dyplomaci różnych potężnych (niekoniecznie wielkich) państw. I tez dają się truć?

Nie przeczę, że jakieś plany mogą być, ale chyba wystarczy realizować je choćby w marketach z żywnością.

Vote up!
0
Vote down!
0
#281041

Proxenia, niechętnie piszę, ale nie przeczytałaś raportów. Trochę są długie, ale poparte dokumentacja i naprawdę należy swoje przemyślenia podeprzeć nauką. Ja poważnie traktuję sprawę i oczyszczam organizm. Bardzo prosto: spirulina, zielona herbata, wogóle leczę się ziołami.
Wyobrażam sobie tylko jedno - oni nie jedzą uszlachetnianego mięsa z promocji, a zdrowa żywność to podstawa.
Zapewne stosują lepsze środki na oczyszczanioe organizmu np. enterosgel, na który ja mogę zrujnować się najwyżej 2 razy w roku.

Dzisiaj rozmawiałam z grupą znajomych, wszyscy zgodnie mówili, że czują się otępieni, śpiący i w zasadzie obojętni na wydarzenia. Opady chemiczne nad moim miastem dzisiaj były obfite i wsparte HAARPem. A HAARP to już bardzo zaawansowana sprawa. Falami radiowymi "grzebią" w mózgu.

Spróbuj trochę poczytać w temacie, bo nie nadążysz... trzęsienia ziemi (a więc i inne manipulacje pogodą) wzbudzają cyfrowo. Niewiele o tym na razie pisze się, bo nie ma opracowań lub przecieków. Nowości są tajne.
****************************************
 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#281556