Apel o wsparcie dla naszego p.rezydenta Komorowskiego.

Obrazek użytkownika Aurelia
Kraj

To zupełny dramat. Społeczeństwo zupełnie lekceważy potrzeby swojego p.rezydenta. I potem on przez te bronki źle wypada w zachodnich mediach. Coś z tym trzeba zrobić!
APELUJĘ!
WYSYŁAJMY NASZEMU P.REZYDENTOWI PARASOLE I FOLIOWE WORECZKI NA PSIE ODCHODY.
PS Myślę, że parasole mogą być nawet zepsute. W Budzie Ruskiej naprawią, ludzie będą mieli pracę i jeszcze nam pobłogosławią.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

zamknąć w domu bez klamek, żeby biedak nie zrobił
sobie krzywdy. Będzie chroniony i ... bezpieczny

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

merypol

#134425

zarzuciłby sobie pętle na szyję;tak też..myślałam..Ale..to kawał takiego drewnianego pustaka-że nic go nie ruszy..Choćbyście wysyłali mu woreczki..z zawartością!!! PO-to hurtownia! Oni..jak mają deficyt-to..wszystkiego!Dobrego;ba!Podstawowego wychowania-też!
dziś..PR Platformy wysłało Muchę.Mniemając,że..jak jest ładna(?skąd to przekonanie?),to ludziska..będą myśleć o tym,ze jest ładna;nie o tym,co mówi..Typowa podpucha..Rudy-już się nie pokaże-bo wszyscy wiedzą,że kłamie..z każdym swoim oddechem i na każdy temat..Bronkowi nie wypada-bo już..podobno"niepartyjny"He!He!-do rozpuku! On jest strasznie przejęty tą swoją rolą..bezpartyjnego "prezydenta wszystkich Polaków"-a ja mówię,że na JEGO prezydenturę zasługują tylko ci,którzy na niego głosowali!Moim prezydentem nie jest-bo..spaliłabym się ze wstydu po maratonie"obciach-za obciachem"polskiej "głowy państwa".
Wracając do..wystawionej Muchy(jest tak..głupiutka,że nawet nie wie,dlaczego właśnie dziś i własnie ona-została użyta jako narzędzie propagandy"głowy strusia"reszty fiszek PO..)
POWABNA(Kondratiuk!!"Dziewczyny do wzięcia"sic!)Mucha-w skąpym deszczu zleżałych frazesów..rzekła z "wrodzoną skromnością"-"Jesteśmy lepsi i mądrzejsi"!!!Nie powiedziała,od kogo-i w czym lepsi..w rozkładaniu Polski-powinni dostać Grand Prix dotychczasowych destruktorów-z lizaniem Merkel i żelazem uścisku"przyjacielskiego "Putina;który chce Polsce uczynić tę łaskę-że..zrehabilituje tysiące polskich oficerów-jeńców wojennych wojny,której nie wywoływali..Zrehabilitować?Chyba za jedno-że..dali się zabić!! Ufając ,że Rosja będzie dotrzymywać konwencji..Na marginesie-jak zdradliwe są te..nagłówki o rosyjskiej łasce "rehabilitacji"Bogu Ducha winnych Polaków!Jaka cicha..propaganda oddziaływania na podświadomość..nieuków historycznych,jakich mamy multum-i jacy..poniosą w podświadomości,że..trzeba było polskich oficerów"zrehabilitować";bo to..jest im z wiadomości historycznych..bliższe i świeższe niż.."polskich oficerów w Katyniu ZAMORDOWAĆ"To..malutkimi kroczkami czynione..fałsze historyczne-jak Steinbach ze swoimi Niemcami "wypędzonymi"za wywołanie wojny,którą..wywołali przecież nazisci!..
Cóż można rzec..Musze na takie..zniewalające dictum?Ja..zniewolona się nie poczułam;stąd..przytoczę cytat..z filmu "Milczenie owiec";jaki mi się nachalnie nasuwa,gdy PO-wska Public Relation..wytacza Muchę,by..jak gaz I wojny światowej-oślepiała polskie naiwne owieczki..
Hannibal Lecter..rzekł do AGENTKI (no właśnie!)Starling:

"..tymczasem z tą elegancką torebeczką i w tanich pantoflach wygląda pani na wiejską prostaczkę;dobrze wyszorowaną dziewkę o niewielkim smaku..Dobra dieta się niewątpliwie pani przysłużyła,ale zaledwie jedno pokolenie dzieli panią od nędznych mętów..."
To tyle..dla Muchy i muszego miłośnika..Nisioła..tak przy okazji..
-no comment

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Patria Opressa

#134558