POlitruk z kaprawym oczkiem.

Obrazek użytkownika edward
Kraj

Dzisiaj rano, szef klubu parlamentarnego PO - Rafał Grupiński stwierdził - Dla Jarosława Kaczyńskiego, który dyskutuje o gospodarce, czy rozmawia o problemach społecznych, jest miejsce. Dla Jarosława Kaczyńskiego, który jako lider opozycji, najsilniejszej partii opozycyjnej opowiada straszliwe historie i stawia straszliwe oskarżenia pod adresem władz Rzeczpospolitej o to, że mogły współuczestniczyć w zamachu na prezydenta Rzeczpospolitej, naszych przyjaciół i kolegów, którzy lecieli do Smoleńska ponad dwa lata temu, miejsca nie powinno być – powiedział w Polsat News przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej.

Uzasadniając swoje zdanie, mówił: nie powinno być miejsca w polityce dlatego, że człowiek, który próbuje podpalić państwo z powodu kompletnie nieuzasadnionych powodów, z powodu – powiedziałbym – własnych obsesji, żądzy władzy, który używa tragedii smoleńskiej do tego, aby tę władzę osiągnąć wreszcie nie może być - moim zdaniem - pełnoprawnym uczestnikiem życia publicznego. Oczywiście, demokracja daje mu to miejsce i my wszyscy wiemy, że Kaczyński będzie dalej szkodził państwu polskiemu – stwierdził członek Platformy Obywatelskiej.

Zdaniem Grupińskiego ostatnie, korzystne dla Prawa i Sprawiedliwości sondaże są wynikiem pokazania przez polityków PiS nieprawdziwego wizerunku tej partii. - To są sondaże wynikające z przekonania obywateli, których po raz kolejny oszukał Jarosław Kaczyński, próbując od trzech miesięcy budować wizerunek partii merytorycznie zainteresowanej sprawami gospodarki, finansami, oszczędnościami mieszkańców Rzeczpospolitej itd. Jak się okazuje, inne obsesje tak naprawdę rządzą psychiką Jarosława Kaczyńskiego i wcale nie troska o losy obywateli, a wyłącznie jego własne obsesje, a przede wszystkim teorie spiskowe, które powodują, że widzi on zamach na Prezydenta Rzeczpospolitej w sytuacji, w której ma do czynienia z jedynie nieodpowiedzialnym artykułem w gazecie, w dzienniku, którego poprzedni redaktorzy naczelni – śp. Dariusz Fikus czy Maciej Łukaszewicz przewracają się w grobie, kiedy widzą tego rodzaju nierzetelny materiał, wręcz, powiedziałbym, polityczny materiał dziennikarski wykonany na zlecenie PISu – powiedział.

Na uwagę, że lider PiS powołuje się na własne źródła informacji, Grupiński zareagował, mówiąc:
- Być może Jarosław Kaczyński ma swoje laboratoria w willi na Żoliborzu i w nich bada próbki szczątków samolotu, ale powiedziałbym, że zbliżamy się do jakiejś kompletnej groteski politycznej. Otóż, żadne źródła Jarosławowi Kaczyńskiemu takiej wiedzy dzisiaj dawać nie mogą skoro nie są przebadane do końca wszystkie próbki. Jedno jest pewne, żadne inne ślady, nawet gdyby gdzieś były jakieś ślady tabletki nitrogliceryny jakiegoś pasażera zagrożonego zawałem na pokładzie samolotu, żadne inne ślady na miejscu katastrofy nie wskazują na to, żeby tam było do czynienia z jakimkolwiek wybuchem czy zamachem. To jest kompletna nieodpowiedzialność publicznie takie tezy stawiać – powiedział Grupiński.
Źródło: Polsat News
…………………………………………………………………………………………………………………………..
Brakowało tylko kropki nad „i”, by Grupiński dodał, że większość z zabitych pasażerów Tupolewa miała przy sobie pigułki z nitrogliceryną na serce. Do tego trzymała je w foliowych torebkach zawierających w swoim składzie chemicznym cząsteczki trotylu.
Albo, że ślady trotylu na fotelach i kadłubie Tupolewa powstały w czasie transportu żołnierzy z Afganistanu podczas otrzepania rąk i beretów przez tychże żołnierzy?

Kto dał prawo niejakiemu Grupińskiemu, by wystawiał diagnozę stanu zdrowia pana Jarosława Kaczyńskiego?
Kto pozwolił Grupińskiemu z Wronek, by decydował o tym czy jest miejsce w polityce dla pana Jarosława Kaczyńskiego?
Kim jest Rafał Grupiński, że może tak oczerniać bezpodstawnie osoby publiczne?

Rafał Szymon Grupiński ur. 26 września 1952 we Wronkach. W 1976 ukończył studia polonistyczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z zakresu historii literatury.
W latach 1991–1994 należał do Kongresu Liberalno-Demokratycznego, w latach 1994–1997 do Unii Wolności, a następnie przez pewien okres do Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego. Od 2004 jest członkiem Platformy Obywatelskiej (od 2001 był doradcą jej klubu parlamentarnego).

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Incipiam:
Jest gabinet na Alejach Ujazdowskich,w tym gabinecie siedzi
drewniana kukiełka,ktora ma doczepione kilkanascie sznurkow.
I jest w tym gabinecie smok o trzech głowach...

Grupiński---Arabski---Nowak,taki triumwirat made in PO.

Kukiełka nie ma mózgu,mózg ma ten smok!

Arabski ma 1/3,Nowak 1/3 i Grupiński ma 1/3.

Grupiński ma bardziej pofałdowany,więc jest od myslenia.
Tamci od czarnej roboty...

Grupiński to taki Richelieu i Mazarini w jednym...szara eminencja.

Nie lekcewaz Grupinskiego,bo to drań i to mądry drań.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302671

Nie jest moim zamiarem lekceważenie drania, tylko pokazanie jego znaczącej roli w fałszu i w matactwie.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#302676

w Polsce nie powinno być miejsca dla Rafała Grupinskiego,nie rozumie demokracji

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dobosz

#302690

Grupinski kardynałowi Richelieu i Mazariniemu to buty mógby czyscić i to pod 24 h monitoringiem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dobosz

#302691

zostać natychmiast przebadani spektometrami pod kątem zawartości debilocydów i jonów trójgnojorytów, które jak każden jeden duży z wykształconego miasta, wie są wysokoenergetyczne jak napój Demon-Nergal-Boniecki. Taka koncentracja energii może doprowadzić do katastrofalnego i bulesnego w swej prostackiej arcybulesności  do zderzenia się matki-partii z twardą jak ruska brzoza polską rzeczywistością. To spowoduje konieczność przebadania wraku przez kolegów i koleżanki Laska z Maku.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#302675

jesli ktoś nie wie, to uprzejmie informuję, że ten żydłak za komuny był dyrektorem komuchowego wydawnictwa "Książka i Wiedza"

Jerzy45

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy45

#302679

Stork

Pamiętam jak niejaki redaktor Wojna z PRL-u zdumiony ( że musi przypominać takie oczywiste oczywistości ) tłumaczył Polakom o czym nam w Polsce ludowej wolno mówić, a o czym pod żadnym pozorem, mówić nie wolno!. W nagrodę jego synalek na koszt podatnika spędza wesoło czas w Brukseli ( ten wie o czym należy mówić,tak jak Olszewski, Grupiński i inni Polszewicy: czerwoni rodzice nauczyli ). Panie i panowie z Polszewii: mamy w poważaniu co wam się wydaje. Jesteście skończeni i tylko jedno mnie nęka: jaki będzie wasz koniec ? Mam swoje ulubione zakończenie, ale o tym gdy czas nadejdzie…...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Stork

#302684

dla spiskowca z platformy.W willi na.......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#302733

Przebadany. Zdiagnozowany.
Następny proszę !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#302800

bardzo proszę nie kpić z badania próbek w stylu "willa na Żoliborzu", gdyby zginęła Pana matka albo córka, albo ktoś bardzo bliski, pewnie nie mówiłby Pan tak bardzo ironiczno-cynicznie o tej sprawie. Bardzo współczuję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302801