Rosja, Polska i NATO. Dzisiaj podobno mają sie ważyć losy Rosji w NATO. Zapamiętajmy dzisiejszą datę.

Obrazek użytkownika Paweł T
Świat

To nie jest żaden koniec NATO tylko początek. To jest nowe oficjalne otwarcie tego, co już od dłuższego czasu trwało w kontaktach NATO z Rosją. Nastąpiło to w momencie dojścia do władzy w Rosji Gorbaczowa a potem Jelcyna! Ci, którzy za każdym razem wyśmiewali, to co pisałem na temat wejścia Rosji do NATO już wkrótce będą musieli to odszczekać!

Jeżeli "Rosjanie" (To Rosjanie, tak jak i Polacy rządzą samodzielnie w swoich krajach?!) nie wejdą jeszcze dzisiaj oficjalnie do NATO, to na pewno zwiążą się z NATO jeszcze bardziej niż dotychczas. Europa bez Rosji nic nie znaczy, to kraj wielkich możliwości, to kraj posiadający złoża naturalne, o których my możemy sobie tylko pomarzyć, to kraj, który ma dostęp do krajów azjatyckich, Rosja to doskonały przyczółek do kolejnego kroku ku wprowadzeniu na całym świecie Nowego Porządku na Świecie.

Tak ma być, Rosja ma być członkiem NATO i będzie!

Z jakiego powodu?

Bo Zachodnia Europa nie ma wojska - żołnierzy, nie ma kto iść i walczyć w dekadenckiej i hedonistycznej EUROPIE za sprawę przyszłego wspólnego doskonałego świata.

Kto będzie wprowadzał Nowy Porządek Świata? Emigranci amerykańscy z Południowej Ameryki, patrioci amerykańscy, którzy jeszcze wierzą w amerykańską demokrację, biedota, Rosjanie i Polacy, którym zapłaci się trochę grosza i pójdą za waszą i naszą wolność walczyć z takimi samymi biedakami w krajach azjatyckich zwłaszcza w tych gdzie obowiązującą religią jest islam, tam gdzie religia i wiara jeszcze coś znaczą!

Pytacie się dlaczego tak ma być?

Korporacje, masoneria oraz żydostwo światowe ma wasze w tym względzie obiekcje w d..., dla nich liczą się tylko zyski oraz ich chęć zmniejszenia populacji światowej do wyliczonego przez ich liczykrupów odpowiedniego minimum. Oni do tego dążą, oni również chcą nimi rządzić, bo nie mają jeszcze nad nimi całkowitej władzy, a przecież jest o co walczyć i zabiegać. W Indiach mieszka miliard sto milionów ludzi, w Chinach miliard trzysta milionów ludności (oficjalnie).

Gdzie można zmniejszyć tę liczbę niepotrzebnych nikomu do wyżywienia ludzi, która już w niedalekiej przyszłości będzie żywić się naszą doskonałą żywnością zmodyfikowaną genetycznie GMO (pomieszane geny ludzkie ze zwierzęcymi i roślinnymi), ci ludzie będą należeli do kasty pariasów, którzy są następnymi darmozjadami według możnych tego świata, jednak trzeba ich podbić dla naszego Wielkiego Konstruktora i dla ich dobra. Tam są przecież ludzie, którzy nie chcą się Nowemu Porządkowi Światowemu podporządkować, a to jest przecież w naszym doskonałym świecie niedopuszczalne. Gdzie można rządzić nowymi zniewolonymi już w zasadzie poddanymi, których populacja to jedna trzecia całej ludzkości ziemskiej? Ile to otwiera nowych możliwości przed nami, a ile na tym będzie można zarobić?! Tak, nie mylicie się, ci nowi niewolnicy doskonałego i wspaniałego liberalnego ucisku mieszkają między innymi w Iranie, Pakistanie, Indiach, Chinach oraz innych krajach arabskich, tam właśnie znajdują się ci "nasi" potencjalni przyszli wrogowie. Dla nas i dla Rosji również to będą nasi przyszli wrogowie, już w zasadzie są traktowani jak potencjalni terroryści, bo tak sobie ktoś wymyślił, a ile z tego będzie jeszcze przeszczepów, ilu się dzięki temu ludzi uratuje w zachodniej cywilizacji, a ci niepotrzebni starcy w Europie, do eutanazji na życzenie! Ile i na tym się zarobi, ile władzy dodatkowej będzie w naszych masońskich i starozakonnych rękach? Nawet się tego nie domyślacie.

Już wkrótce będziecie Polacy razem z Sowietami walczyć ramię przy ramieniu, wasze pohukiwania, potrząsanie waszą zardzewiałą polską szabelką (karabelą) oraz odwoływanie się do szlachetności amerykańskich republikanów oraz do polityków z PO oraz z PiS-u nikomu nie są potrzebne na świecie. Jesteście jak mamuty, które już wkrótce same wyginą. Myślicie, że wami patriotami polskimi zainteresują się republikańscy kongresmeni amerykańscy, bo to są ludzie prawicy oraz ludzie szlachetni i prawi, którzy za Polskę będą chcieli przelewać swoją niekoniecznie amerykańską krew? Nie! Oni są finansowani przez tych samych ludzi, co nasi polscy tzw. politycy z prawicy oraz partii szeroko pojętej opcji konserwatywnej w Polsce.

Będą tak samo jak w czasie trwania II wojny światowej wspierać Polskę! Będą, a jakże! Chociaż mogli pomóc powstaniu warszawskiemu, Polska byłaby wtedy wolna, jednak nie zrobili wtedy dla was nic. Chociaż w dniach powstania bombardowali Królewiec, który znajduje się tylko o ok. 50 kilometrów bliżej od Londynu niż Warszawa, a i potem nad Warszawę przyleciało ponad 100 latających fortec ze zrzutem (pod koniec powstania), który i tak dostał się w ręce sowieckie i niemiecki. Czy coś zrobili wtedy, aby nam pomóc, to dlaczego mieliby dzisiaj coś dla Polaków i Polski zrobić? Czy to im się opłaca?

Trochę sobie tutaj pokrzyczycie, pan Aleksander Ścios napisze kolejną swoją analizę, przestawiającą nam zagrożenie idące ze strony złowrogiej nam Polsce Rosji, a Wy to łykniecie jak stary indor kluski. I tyle waszego.

Jaką Polska przedstawia realną suwerenną siłę militarną albo ekonomiczną? Jedyną siłę jaką przedstawiacie, to obszar oraz polska ziemia, jeszcze niezniszczona i ekologicznie czysta, w porównaniu z ziemiami znajdującymi się w Zachodniej Europie, ale i w tych porównaniach z Rosją wychodzicie bardzo blado! Dlatego, to Rosję wybieramy jako swojego strategicznego sojusznika militarnego i gospodarczego, a nie Polskę! Polska to obszar, na którym można sprzedawać naszą nadprodukcję, można was jeszcze bardziej opodatkować, można sprzedawać wam po jeszcze wyższych cenach paliwo oraz gaz ziemny, można was leczyć szczepionkami ochronnymi i lekarstwami z naszych korporacji farmaceutycznych, ale przede wszystkim można was Polacy wykorzystywać jako walecznych, naiwnych i szlachetnych najemnych żołnierzy do naszych wojen. Przecież Polacy to doskonali waleczni żołnierze, a potem i tak wasze zwycięstwa przypiszemy sobie.

Pytanie zasadnicze, czy już sobie zdaliście sprawę z tego, że Amerykanie was ponownie zdradzili, dla swoich korporacyjnych, żydowskich i masońskich interesów, że w Rosji również rządzą Żydzi, komuniści i masoneria?

Czy wreszcie zdacie sobie z tego sprawę, że na spotkania Grupy Bilderbeg oraz na spotkania Komisji Trójstronnej jeżdżą wszyscy ze świata tzw. zachodniej cywilizacji, nawet tacy ludzie jak królowa Zofia, jak przedstawiciele rodziny królewskiej z Anglii oraz ludzie związani z korporacjami rosyjskimi odpowiedzialnymi za wydobycie paliw płynnych w Rosji, ale również duchowni związani z Watykanem? Nasza polska "elita" żydokomunistyczna i komunistyczna przemalowana na liberalną, Herbowa Szlachta polska oraz duchowieństwo polskie również na te spotkania jeździ.

Wszystkich można kupić, jeżeli nie kupić, to można ich zastraszyć, a w ostateczności wyeliminować. Jaką siłę przedstawiacie Polacy, aby się z wami liczyć? Jeżeli Wy sami nie potraficie myśleć jednolicie, nie potraficie się jednoczyć, jeżeli u was w narodzie jest więcej agentów i innych szubrawców, którzy rządzą waszym narodem i krajem, jeśli do was nie można mieć zaufania jako do narodu, to z kim mamy rozmawiać?

Rosjanom wyda car Rosji rozkaz i pójdą walczyć za nas, ale czy wy pójdziecie na wojnę jak wam to rozkażemy zrobić za pośrednictwem Bronisława Komorowskiego albo premiera Donalda Tusk?

Przecież Wy nawet armii nie macie, żadnych technologii, żadnego nowoczesnego uzbrojenia, żadnych swoich źródeł energetycznych. O czym "my" mamy z wami rozmawiać, jakich Wy macie przedstawicieli swojego narodu? Samych ludzi naszych wpływów i przekupionych przez nas zdrajców Polski?!

...

Oby moje przewidywania nigdy się nie spełniły w tym względzie, jednak jak dotąd nic na to nie wskazuje, aby tak się właśnie miało stać.

I na koniec zadam Wam Polacy ostatnie pytanie?

Co zrobicie Polacy, gdy w NATO Rosja znajdzie się oficjalnie, w Polsce wybuchnie powstanie, w Rosji wybuchnie rewolucja?

Nie bądźcie śmieszni.

Brak głosów

Komentarze

szkoda że innym brak mózgów żeby wyciągnąć podobne wnioski

Vote up!
0
Vote down!
0
#106958

O Polakach mówisz -wy. O Rosjanach - jak rosyjski car każe to pójdą nas bronić. Kogo "nas" ?
Każde twoje słowo jest prawdziwe, ale nie obejmujesz całej prawdy.
Człowiek tylko strzela, kule nosi Pan Bóg.
Urodził się Piłsudski, Regan, Wojtyła i komunizm stracił impet.
To fakt, że wszyscy sposobią się teraz do wojny z Chinami.
Jednakże tylko durnie czynią z Rosjan swoich sojuszników.
Prędzej czy później sklerotyczna Europa to zrozumie.
Świata nie da się tak prosto poukładać.
Z pod betonu w końcu wyrastają drzewa. Takie jest prawo natury.

Nie ulega wątpliwości, że wojna zbliża się milowymi krokami. Wygląda na to, że jej terenem będzie Azja.
Skoro my mamy znaleźć się znów pod rosyjskim butem, to cieszy myśl, że reszta Europy także.
Ta końska dawka bliskości " z wrażliwą rosyjską duszą, kulturą, krajobrazem, bohaterstwem i poświęceniem" dobrze im zrobi.
DURNIE SĄDZĄ, ŻE ZAPANUJĄ NAD ROSJĄ. ZAPANUJĄ NAD NIĄ JAK NIEGDYŚ NAD HITLEREM. SĄDZILI, ŻE PÓJDZIE NA WSCHÓD. TERAZ SĄDZĄ, ŻE ROSJA PÓJDZIE TYLKO NA WSCHÓD.
A tak na marginesie, z Nostrasdamusa, "Biedna Jerozolima, podetną jej skrzydła"
Zapomniał Pan w swojej układance o Arabach i nie arabskich muzułmanach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#106959

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nowy-system-rakietowy-rosja-i-europa-postawily-pie,1,3791431,wiadomosc.html

http://www.tvn24.pl/-1,1683220,0,1,swiezy-start-w-relacjach-nato_rosja,wiadomosc.html

http://www.polskieradio.pl/7/158/Artykul/276167,Rosja-nie-jest-zagrozeniem-dla-NATO

Czy jeszcze mam wkleić kilka odnośników na temat zbliżenia się Rosji do NATO, a NATO do już niegroźnej Rosji?!

A tutaj o Gruzji i Ukrainie, gdzie rządzą również byli kagiebiści i komuniści. Gruzja natomiast jest jak dotąd w rękach ludzi Izraela:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nato-zdecydowalo-ws-gruzji-i-ukrainy-miedwiediewa-,1,3791425,wiadomosc.html

A tutaj proszę specjalnie dla Państwa tekst z roku 2001:

http://fbc.binghamton.edu/69-pl.htm

I dalej:

http://www.nato-russia-council.info/

http://natomission.ru/en/

Vote up!
0
Vote down!
0
#107072

Niestety właśnie tak a nie inaczej wygląda sytuacja. Już nie tylko nasz kraj, ale większa część innych stoi u progu totalnego zniewolenia. Ale wciąż jeszcze jest cień szansy by do tego nie dopuścić. Ludzi podobnie myślących jest więcej i w krajach "rozwiniętej demokracji". I tak jak mówisz trzeba się nam organizować i na początek próbować te fakty przedstawiać ludziom. Wyrwać ich ze stanu hipnotycznego letargu by sami mogli dostrzec jaką rzeczywistość sami dla siebie i swoich dzieci pomagają wypracować.A że macki tego "stowarzyszenia" oplotły skutecznie niemal cały świat nie jest możliwe wywalczenia niepodległości naszego kraju bez niepodległości innych. Zatem na ile to możliwe starajmy się wypracować wspólną płaszczyznę do wypracowania porozumienia. Bo żadna istniejąca partia tego za nas i dla nas nie zrobi. Nie ma się też sensu oszukiwać bo istnienie każdej z nich uwarunkowane jest pełną spolegliwością wobec próbującej stworzyć "nowy światowy ład" szajki oszustów i morderców.
Jeśli ktoś miał jeszcze jakiekolwiek złudzenia to wydarzenia ostatnich dni powinny mu to uświadomić. Tak "spicz" JK dotyczący naszego "bytu" w UE, jak i wystąpienia tego co to Oba-ma w sprawie NATO oraz zalegitymizowanie i uznanie dla władzy prymitywnego WSIoka z nad Wisły. Teraz okazuje się że wszyscy dotychczasowi "przeciwnicy" grają wspólnie na jedną nutę, choć dyrygent nie stoi na podium. I to nie jest bynajmniej "oda do radości", lecz "marsz żałobny" i podzwonne dla nas wszystkich. O ile się nie obudzimy. A na to zdaje się być już najwyższy czas.
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#106975