Stalinowske kanalie z bolszewicko-lewackiej „Krytyki Politycznej” wypisują bolszewickie brednie nazywając św. Jana Pawła II „bestią z Wadowic”

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
tvp.info
Cytat: 

Ostatnio, stalinowske kanalie z bolszewicko-lewackiej „Krytyki Politycznej” w jednym ze swoich artykułów wypisują bolszewickie brednie nazywając papieża św. Jana Pawła II „bestią z Wadowic”.

Kilka lat temu łgarz Tusk z mafijnego PO oklaskiwał stalinowskiego politruka Sławomira Sierakowskiego z Krytyki Politycznej szkalującego Kościół i katolików.

* * * * * * * *

„Bestia z Wadowic”. Portal finansowany przez Trzaskowskiego o Janie Pawle II

Lewicowy portal „Krytyka Polityczna”, należący do Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego, otrzymuje spore sumy z pieniędzy podatników. W dotacjach przoduje warszawski ratusz Rafała Trzaskowskiego, ale swoją cegiełkę dokłada również zarządzany przez Aleksandrę Dulkiewicz Gdańsk.

Portal włączył się w nagonkę na św. Jana Pawła II, którego w jednym z artykułów, pełnym insynuacji i sformułowań obraźliwych, nazwano „bestią z Wadowic”.

„(...) Zaiste trzeba być bestią, żeby kogoś, kto molestuje dzieci, przerzucać do innej parafii, by tam mógł molestować kolejne. »Bóg« jeden wie, ile osób odebrało sobie życie na skutek pedofilskiego papa mobile, do którego »nasz Ojciec Święty« wsadzał pedofilów i wysyłał w podróż po kraju, a potem świecie” – między innymi takie, niepoparte żadnymi dowodami, sformułowania znalazły się w artykule „Bestia z Wadowic wchodzi do kampanii cała na czerwono”, który ukazał się na stronie internetowej „Krytyki Politycznej”.

Ten należący do Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego portal w latach 2020–2021 otrzymał z warszawskiego ratusza 1 mln 860 tys. zł, a z urzędu miasta Gdańsk w 2021 r. – 60 tys. zł. Komisja Europejska dorzuciła 16, 6 tys. zł, a Europejska Fundacja Klimatyczna – 32 tys. zł.

„Jest już narracja finansowanego przez miasto R. Trzaskowskiego środowiska: »BESTIA Z WADOWIC«. Wszystko, aby zniszczyć polskość i fundamenty naszej tożsamości. Rosja zaciera ręce” – napisał w mediach społecznościowych europoseł Patryk Jaki. Polityk zwrócił się także do mieszkańców stolicy: „Warszawiacy jesteście dumni? Jak już wiecie na co idą Wasze podatki?”. (...)

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)