Naczelny Rabin Polski interweniuje w sprawie odkryć Stowarzyszenia Wizna 1939

Obrazek użytkownika Husky
Nazwa serwisu: 
[HTTP://WIZNA1939.EU/]
Cytat: 

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy list od Naczelnego Rabina Polski Michaela Schudricha, nawiązujący do naszych ostatnich działań na terenie miejscowości Wizna. Podczas badań terenowych na polu ornym natrafiliśmy na szczątki ludzkie z okresu II wojny światowej (patrz poprzedni artykuł). Prace poszukiwawcze w Wiźnie prowadziliśmy zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i na podstawie statutu Stowarzyszenia.

Ocena wiadomości: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

No tak, żyd wbija się z łapskami na polskiej ziemi i bredzi, jak ma być traktowany żyd (jego szczątki) na polskiej ziemi i zakazuje jego ruszania - coś się deklowi poje...ło. TO nie jest Izrael tylko Polska!!!

Jednak dodatkowym niepokojem napawa fakt, że Ministerstwo Kultury współpracuje z takim uzurpatorem ziem polskich w sprawie "cmentarzy żydowskich" - czyli co, cmentarze zydowskie to będą teraz eksterytorialne tereny żydowskie w Polsce??? Bo jak on jużteraz stawia warunki i gdera co można a co nie na ziemi polskiej (a nie ma tka jeszcze oficjalnie cmentarza żydowskiego), to co dopiero będzie później (jak takie żydowskie cmentarze powstaną). Wtedy to juz na 100% nie bedziemy Polską a POlin.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1607701