Lista pedofilów związanych z PO coraz dłuższa

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
tvp.info
Cytat: 

Lista pedofilów związanych z PO coraz dłuższa

Działacz LGBT z woj. zachodniopomorskiego i kandydat PO w wyborach Krzysztof F. został skazany za pedofilię. Choć jego koledzy z Platformy Obywatelskiej próbowali sprawę przemilczeć, to nie pierwszy taki przypadek. Wcześniej podobne problemy z prawem mieli dwaj radni PO z Warszawy (Łukasz M. i Marek L.), szef młodzieżówki PO z Gniezna Rafał P. czy wreszcie radny PO z woj. pomorskiego Piotr Z.

Nie tak dawno media obiegła informacja, że Krzysztof F., pełnomocnik marszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza (PO) ds. uzależnień i mąż zaufania Rafała Trzaskowskiego, został prawomocnie skazany przez sąd na prawie pięć lat więzienia za pedofilię, posiadanie dużej ilości narkotyków i nakłaniania dzieci do ich zażywania.  (...)

„Oczywiście, nagłaśniać należy tylko jeśli chodzi o księży. W przypadku polityków PO sprawę zamiećmy pod dywan” – odpowiadają internauci i twierdzą, że to nie pierwsza afera, gdy samorządowiec związany z Platformą Obywatelską zostaje skazany za pedofilię.

Przypomnijmy, że w 2016 roku media informowały o skazaniu zatrzymanego rok wcześniej Rafała P. – byłego działacza PO i szefa sztabu WOŚP.

Mężczyzna kierował młodzieżówką Platformy Obywatelskiej w Gnieźnie, a wcześniej był nawet asystentem posła i senatora PO. (...)

W przeszłości głośno było też o radnych PO z Warszawy, którzy mieli stawiane podobne zarzuty. Wyrokiem z maja 2011 r. skazany został Łukasz M., radny Platformy z warszawskiej Pragi-Północ. Zgodnie z aktami sprawy 24-letni wówczas radny został skazany za posiadanie ponad 3 tys. zdjęć i filmów z dziecięcą pornografią oraz szantaż seksualny. Były radny dostał półtora roku więzienia w zawieszeniu na cztery lata.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)