Lewaccy degeneraci z ratusza finansują fundacje kierowane przez właścicieli sex shopów

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
[TELEWIZJAREPUBLIKA.PL/GAZETA-POLSKA]
Cytat: 

„Gazeta Polska” ujawnia: warszawski ratusz finansuje fundację kierowaną przez właściciela sex shopów

Walczącą z „wykluczeniami” Fundacją ReFForm, którą dotuje miasto stołeczne Warszawa, kierują właściciele... sieci sex shopów dla sadomasochistycznych gejów fetyszystów. „Jeśli szukasz gadżetu erotycznego, dzięki któremu ruchanie twojego cwela będzie bardziej hardcorowe i ekscytujące, to z całą pewnością znajdziesz go w naszej ofercie” – cytuje w "GP" informacje z oficjalnej strony internetowej sklepu ReFForm Grzegorz Wierzchołowski.

„GP” informowała niedawno, że w czasie 10 miesięcy rządów Rafała Trzaskowskiego na organizacje LGBT przeznaczono z miejskich pieniędzy aż 876 tys. zł. To więcej niż w trakcie całej wcześniejszej czteroletniej kadencji Hanny Gronkiewicz-Waltz. 

- Pieniądze to nie wszystko. Walczący o prawa kobiet prezydent Trzaskowski objął honorowy patronat nad warszawskim Marszem Równości i wziął w nim udział - czytamy w "GP". (...)

Jak podaje tygodnik "(...) względami prezydenta cieszy się też Fundacja ReFForm na rzecz Promocji Zdrowia, Budowania Więzi Społecznych oraz Przeciwdziałania Wykluczeniom i Dyskryminacji. Powiązana z siecią perwersyjnych sex shopów".

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu "Gazety Polskiej".

[Nadtytuł mój - Andy]

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1607972