ZUS będzie reklamował się w telewizji

Obrazek użytkownika ciociababcia
Inne

"Jest monopolistą. Jest przymusowy. Pomimo to, zamierza wydać miliony na reklamę. Witamy w ZUS-ie!" - informuje na temat planowanych reklam ZUSu w telewizji strona zus pox.pl.

ZUS. Jedno słowo. Brak dobrowolności. Pełen przymus. Rodzisz się między Bugiem a Odrą i już wiesz, że prędzej czy później staniesz się niewolnikiem tej instytucji. ZUS nie ma konkurencji. ZUS posiada państwowy monopol na obowiązkowe ubezpieczenie każdego Polaka. W tej sytuacji reklama wydaje się być czymś całkowicie nonsensownym. Choćbyśmy wydali miliardy na najcudowniejsze reklamy w najlepszym czasie antenowym, nie przyczynią się one do zwiększenia przychodów ZUS choćby o jedną złotówkę.

Ile kosztować będzie kampania ZUSu?

Jednak ZUS postanowił się reklamować. Zaczęło się latem tego roku, gdy ZUS przeznaczył 200 tys. zł na promocję swoich "usług" w ramach radiowej audycji "Lato z Radiem". (...) Najwyraźniej ZUS uznał również, że to dobry sposób na wydawanie naszych pieniędzy, gdyż wkrótce po tym, przeznaczył kolejne 87 tys. zł na reklamę w serialu "Ojciec Mateusz". W tym przypadku reklama polegała na pozycjonowaniu marki ZUS. W jaki sposób? Bohaterowie serialu zachwycali się jakością usług świadczonych przez ZUS. Tym razem rzecznik ZUS zapewniał, iż serialowe wzmianki za 87 tys. zł + VAT są elementem "niskokosztowych działań propagujących”.

ZUS ma wielkie plany - na kolejne reklamy planuje wydać wielkie kwoty.

Na reklamę i rozbudowę Platformy Usług Elektronicznych ZUS zamierza wydać w najbliższym czasie 15 mln zł.

By żyło się lepiej! Chyba już to kiedyś mówiliśmy.

pox.pl/ as/

http://wgospodarce.pl/informacje/8770-zus-bedzie-reklamowal-sie-w-telewizji

Ocena polecanki: 
Brak głosów