Ziemkiewicz - Brzydka panna daje za nic

Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Notka

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz-mysli_nowoczesnego-endeka/news/brzydka-panna-daje-za-nic,1755307

Niby niczego lepszego po takiej władzy nie należało się spodziewać, ale sekwencja zdarzeń śmieszy niepomiernie. Kiedy polscy internauci połapali się, że władza po raz kolejny (trzeci już, jeśli dobrze liczę) przymierza się do wzięcia ich za twarze, najpierw wystąpił rzecznik Graś i zapewnił, że w sprawie ACTA "nic nie jest jeszcze przesądzone". Zaraz potem wystąpił minister Boni i powiedział, że ACTA podpisać musimy, bo wszyscy inni już podpisali. Kiedy ci dwaj nie wystarczyli, sam Tusk zapowiedział, że może nie ratyfikujemy, a może dopiszemy do ACTA swój własny protokół.
Wszystkie trzy wypowiedzi były typowym dla PO traktowaniem Polaków jak idiotów.
(...)
Polska polityka lat ostatnich oparła się na mądrości pana Władysława Bartoszewskiego, że Polska jest "brzydką panną bez posagu", więc musi być łatwa. Skończyła się tak, jak to zwykle lądują dziewczyny z niską samooceną, przekonane, że muszą się godzić na wszystko, bo nic lepszego się nie trafi. Wydutkali jak chcieli, i nie czują się zobowiązani już nie tylko - gdzie tam! - do małżeństwa, ale nawet do wręczenia jakiegoś drobnego prezentu, choćby pary pończoch.

Jak uczą zeszłowieczne powieści o upadłych kobietach, po takim początku kolejnym krokiem na drodze upadku jest pozowanie do ACTów.
(...)

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Czytałem, normalnie wyć się chce...
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#411447

Czy stracił ostrość widzenia, czy używki nie te, ale
pieprzy jak potłuczony!
Gwałtem zniewolona Panna, sprzedawana przez Obcych alfonsów.
Tak powinien wyglądać ten tytuł Panie RAZ.
Pozdrawiam Polaków

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#411448

 bo nasza "brzydka panna" daje za darmo i jeszcze jest wielce rada ,że może dawać (chociazby uszczęsliwić kochanków 6 mld zeta )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#411450