Władza zamyka usta francuskim obrońcom rodziny i zakazuje manifestacji

Obrazek użytkownika Ursa Minor
Notka

Manifestacje w obronie małżeństwa i rodziny jakie przetoczyły się przez Francję, wzbudziły niepokój socjalistycznych władz znad Sekwany. Spodziewając się, że legalizacja homomałżeństw i adopcji zostanie oprotestowana, władze Paryża zabroniła manifestacji przed Zgromadzeniem Narodowym.

Przeciw tej decyzji zaprotestowała przewodnicząca Partii Chrześcijańsko-Demokratycznej, Christine Boutin. W specjalnie wydanym komunikacie napisała : „Kolektyw "Manifestacja dla Wszystkich" chciał zadeklarować pokojowy protest przed Zgromadzaniem Narodowym. Został on zabroniony przez Prefekturę Policji. Francuzi docenią sprawiedliwość tej decyzji. Po raz kolejny władza zamyka się w swojej głuchocie, która staje się coraz bardziej nie do zniesienia".

Francuska polityk dodała, iż wyraża swoje poparcie dla organizatorów tego zgromadzenia i apeluję o mobilizację w przyszłych dniach w perspektywie 24 marca. „Nie odpuścimy niczego !” – stwierdziła Christine Boutin.

Read more: http://www.pch24.pl/wladza-zamyka-usta-francuskim-obroncom-rodziny-i-zakazuje-manifestacji,12433,i.html#ixzz2KloY7x7G

Brak głosów

Komentarze

svenson

Socjalistyczna wladza broni swoich najwierniejszych wyborcow.
Jednym z dazen socjalistow jest zniszczenie rodziny.
Oni chca powiedziec "twoje dzieci nie sa tak do konca twoje one sa nasze "
A wszystko pod sztandarami obrony praw dzieci,ze niby tak sie troszcza.

Vote up!
0
Vote down!
0

svenson

#413056