Oświadczenie Wicepremiera, Ministra Finansów Jacka Rostowskiego

Obrazek użytkownika Ursa Minor
Notka

Biuro Prasowe Ministerstwa Finansów przekazało oświadczenie Wicepremiera, Ministra Finansów Jacka Rostowskiego:

Ta praca była dla mnie ogromnym zaszczytem. Odchodzę ze spokojem, bo wiem, że bezpiecznie przeprowadziłem Polskę przez kryzys. Dzisiaj polska gospodarka jest po bezpiecznej stronie. Stoimy na progu skoku rozwojowego, co widać w danych z ostatniego kwartału i w stale podnoszonych prognozach instytucji międzynarodowych.

Mateusz Szczurek to bez wątpienia najzdolniejszy z młodej generacji polskich ekonomistów. To była moja rekomendacja i cieszę się, że Premier Tusk ją przyjął.

Oddaję Ministerstwo Finansów w bardzo dobre ręce. Minister Szczurek wraz z zespołem fachowców, który udało mi się zgromadzić w Ministerstwie w ciągu ostatnich sześciu lat, na pewno sprostają nowym wyzwaniom rozwojowym.

http://wpolityce.pl/depesze/67663-oswiadczenie-wicepremiera-ministra-finansow-jacka-rostowskiego

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Ten człowiek nie ma wstydu!

Ursa Minor

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ursa Minor

#416567

Zażądałem od Prokuratury, by niezwłocznie zatrzymała p. Jana Vincenta (ps.”Jacek Rostowski”) – przed Jego przypuszczalnym wyjazdem do Wielkiej Brytanii

http://wpolityce.pl/artykuly/67659-zazadalem-od-prokuratury-by-niezwlocznie-zatrzymala-p-jana-vincenta-psjacek-rostowski-przed-jego-przypuszczalnym-wyjazdem-do-wielkiej-brytanii

Ursa Minor

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ursa Minor

#416568

Ministrem finansów zostaje przedstawiciel zagranicznego banku. To kuriozalne! Co zrobiliby Niemcy, gdyby ministrem finansów został u nich pracownik banku włoskiego?

http://wpolityce.pl/artykuly/67554-janusz-szewczak-ministrem-finansow-zostaje-przedstawiciel-zagranicznego-banku-to-kuriozalne

Ursa Minor

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ursa Minor

#416569

A już na pewno patrzeć na ręce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#416580

"Odchodzę ze spokojem, bo wiem, że bezpiecznie przeprowadziłem Polskę przez kryzys. Dzisiaj polska gospodarka jest po bezpiecznej stronie. Stoimy na progu skoku rozwojowego, co widać w danych z ostatniego kwartału i w stale podnoszonych prognozach instytucji międzynarodowych"

Ten skok będzie skokiem w przepaść.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#416586