Dziwnych kombinacji ciąg dalszy, czyli kolejny atak na Piotra Bączka

Obrazek użytkownika Ursa Minor
Inne

Nowela pt.: "Czy Piotr Bączek jest A.Ściosem, agentem, pułkownikiem, manipulatorem opinii publicznej, niszczycielem prawicy itd.?" "rozłazi się" i zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem kolejny odcinek na portalu niezalezna.pl
Wklejam na NP w nawiązaniu do polecanki Jinksa http://niepoprawni.pl/content/kombinacja-operacyjna-lazacy-lazarz-wpis-pana-piotra-baczka-na-niezaleznapl , aby przynajmniej w części wyrównać szanse Piotra Bączka na obronę.
Piotr Bączek nie będąc właścicielem portalu, nie ma takich możliwości, jak ŁŁ, aby odeprzeć kłamliwe ataki na swoją osobę.

***

Ta notka jest polemiką z wczorajszym tekstem Piotra Bączka "Kombinacja operacyjna "Łażący Łazarz"" /TUTAJ/ w którym autor zapewnia, iż nie jest Aleksandrem Ściosem oraz twierdzi, że Łażący Łazarz jest specjalnie "zadaniowany" przez tajne służby w celu rozbicia prawicy. Zupełnie w to nie wierzę. Żaden agent nie popełniłby tylu błędów, co ostatnio ŁŁ i nie postępowałby w ten sposób.(...)

http://niezalezna.pl/10850-lazacy-lazarz-nazywa-sie-tomasz-parol-i-nie-jest-zadnym-agentem

***

I odpowiedź Piotra Bączka w całości:

***

Szanowna Pani,
1. W swoim tekście nie stwierdziłem, że niejaki „Łażący Łazarz” „jest specjalnie „zadaniowany” przez tajne służby w celu rozbicia prawy”. Jeżeli nie mogę odnaleźć tego zdania, to proszę mi je wskazać.
2. To „niejaki ŁŁ” wypisywał o mnie kłamstwa, że jestem pułkownikiem służb specjalnych i rozbijam „inicjatywy obywatelskie”.
3. O „zadaniowanym blogerze" pisał „Mnich Zarazy”: „Niepokojące jest to, że o naszym gospodarzu [tzn. A. Ściosie – PB] mówi się, że nie jest zwykłym blogerem ale osobą zadaniowaną do rozbijania nowo powstających ruchów na prawicy. Konkretnie, że pułkownik Piotr Bączek ma wykonywać tą robotę. Mnie osobiście niepokoją takie pogłoski bo często czytam p. Aleksandra Ściosa (choć dawno już nie komentowałem) i nieraz polecałem swoim znajomym. Pozdrawiam MNICH ZARAZY 0 4819 | 11.05.2011 19:03 (patrz: http://cogito.salon24.pl/305425,trzecia-sila-droga-donikad)
4. Odnośnie Pani zdania z dyskusji na forum: „Piotr Bączek rzeczywiście explicite tego nie napisał [tzn. „Łażący Łazarz jest agentem tajnych służb specjalnie "zadaniowanym" w celu rozbicia prawicy"], ale nie ulega dla mnie wątpliwości, że tak właśnie uważa”) proszę, aby pozwoliła Pani, że to ja będę wypowiadał się, co „uważam” w danej sprawie, również i w tej.
5. Kolejne Pani zdanie: „Wyraźnie napisałam na wstępie, że polemizuję z tekstem Piotra Bączka, a nie z pańskim. On nazywał ŁŁ agentem - Pan nie”. Gdzie nazwałem niejakiego „ŁŁ” agentem?
6. Nie odniosła się Pani do propagowania kłamstw niejakiego „ŁŁ” o mnie i o p. AŚ tzn., że jestem pułkownikiem, rozbijam inicjatywy obywatelskie”, a p. AŚ jest mną itd. Zupełnie, jakby problem kłamstw niejakiego „ŁŁ” nie istniał.
7. Stwierdza Pani: „Celowo podałam nazwisko ŁŁ /ujawnione półtora miesiąca temu przez Starostę Melsztyńskiego/, bo w obecnej sytuacji ukrywanie się za nickiem jest po prostu głupie /wszyscy i tak już wszystko wiedzą/.”
Fakt, że niejaki „ŁŁ” pod nickiem rozpowszechnia kłamstwa jest najlepszą charakterystyką tej osoby.
Pani tekst, w porównaniu z kłamstwami „niejakiego ŁŁ”, uważam za duży postęp, zamiast obrzucać się kłamstwami, dyskutujmy merytorycznie.
pozdrawiam
Piotr Bączek

***

Najlepsze jest na forum Rebelya.pl:

"Kto bowiem atakuje Bączka, tem samym atakuje Macierewicza. Kto atakuje Macierewicza - atakuje Polskę. Kto atakuje Polskę - atakuje mnie."

http://rebelya.pl/discussion/26540/baczek-ok-kk-nieok/#Item_0

To także moje stanowisko. Oficjalne i nieoficjalne.
Ursa Minor

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)