"Powrót do Jedwabnego" obejrzało pół miliona osób

Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

Pół miliona osób w kilka dni. Może zostanie to w pamięci zbiorowej i przyniesie jakiś efekt. Na razie, jak można się było spodziewać, zarówno film jak i konto reżysera zostały przez YouTube zablokowane. To jest wolność słowa w wydaniu neomarksistów.

Anna Bikont, nie odesłana jeszcze do jednego kąta pani Bi, uważa, że wyniki śledztwa IPN-u, które było prowadzone niekompetentnie i pod wielką presją, są wiarygodne, a "wszystkie manipulacje i wątpliwości zostały rozwiane". Nie zająknęła się słowem o ekshumacji. To w Gazecie chyba jedno ze słów tabu.

Kiedy ta pani opublikowała książkę "My z Jedwabnego" (a koledzy nominowali ją do Literackiej Nagrody Nike, którą przyznają inni koledzy) i jeździła na spotkania autorskie, potrzebą przychodzących na nie ludzi było poznanie prawdy. Czy tę prawdę poznali? Na pewno wtedy wiekszość wierzyła jeszcze w rzetelność badań naukowych i mit prawdomównego dziennikarza.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Mam ten film na krążku. Powieliłem go wielokrotnie i rozdysponowałem wśród znajomych. Pan Sumliński wspominał o wolności w tym zakresie, więc nie miałem oporów. Książkę "Powrót do Jedwabnego 3" pochłonąłem w dwa dni. Wygląda na to, że trzeba będzie autorowi organizować wymierne wsparcie, być może również finansowe. Jeśli pozwolimy na likwidację wolności publikacji i wypowiedzi to już będzie po nas.
Vote up!
8
Vote down!
-2

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1632266

...wymagać będą coraz większej odwagi cywilnej. Jeśli nie będzie naszego poparcia dla tego typu projektów, być może uda się autorów skutecznie zastraszać.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1632278

- w Warszawie i już powinien być tam film wstawiony przez zarząd telewizji polskiej (sprawdzałem - nie mają go)

Z informacją i prawdą kneblują nas amerykańscy żydo-bolszewicy bo to jeden z elementów nacisku na nas tych zboczonych żydowskich Rabinów którzy onanizują się w Jedwabnem nad grobami zamordowanych i spalonych żydów. 

A tu zobaczcie co te ćwoki z niezależna.pl  znowu wyprawiają !!!! - i w jaki negatywny i zafałszowany sposób prezentują kopalnię Turów !!! - przecież to szok ! 

Który to już raz ? zobaczcie zdjęcie - jak po apokalipsie !!!!

Tu link do niezależna.pl:

https://niezalezna.pl/413490-co-w-sprawie-kopalni-turow-mowia-czesi-pracujacy-tam-polak-ujawnia-ta-kwestia-nie-jest-tematem-rozmow

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1632283