Zabytek klasy "T", jak Trzaskowski...

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Tworząc park na Ursynowie pracownikom Trzaskowskiego nie chciało się wywieźć gruzu z tzw. "wielkiej płyty". Ale wpadli, na genialny pomysł. Usypali z gruzu pryzmę i postawili obok tablicę, informującą, że jest to "Lapidarium", czyli zabytek pokazujący jak i z jakich materiałów kiedyś budowano. Według autora tego dzieła sztuki czyli rzeźby land art, ma się on z czasem wtopić w otoczenie. No cóż, ogryzek z jabłka rzucony na trawnik rzeczywiście z czasem "wtapia się" w otoczenie. Ale obawiam się, że rzeźba zostanie nienaruszona, ale za to otoczenie wtopi się w nią. Dlaczego? No, bo jeśli rządy PO w Warszawie potrwają jeszcze kilka lat, to stolica ma szansę rozsypać się. Taśma klejąca nie wystarczy, trzeba porządnych remontów...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Kolejny pokaz działania bolszewicko-lewackiej mafii w Warszawie wyrzucającej pieniądze warszawiaków dosłownie w błoto.

Nienawidzący polskiego patriotyzmu i polskości, zbolszewizowany łgarz, narcyz i cynik Trzaskowski finansuje także szkolenia dla bandytów z bolszewickiej, zbrodniczej Antify, zbrodniarzy z SB i WSI i degeneratów z LBGT.

Łącznie z POstbolszewicką i mafijną PO Tuska - współpracują we wszystkich antypolskich działaniach podejmowanych przez mafie w UE, ruską agenturę i lewackich degeneratów w UE i w Niemczech.

Po to, by zbrodnicze mafie z UE znów mogły rabować i Polskę, czyli "żeby było jak było".

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1651801