Musimy równać do najlepszych...

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Warszawa rękami prezydenta Trzaskowskiego podpisała się pod raportem stowarzyszenia C40 Cities. Jego realizacja oznacza rezygnację z transportu publicznego, jedzenia produktów mięsnych i mlecznych, ograniczenie możliwości kupowania ubrań do 3 (!) docelowo w roku. I to w imię lepszego życia obywateli. Wydawało by się, że większego idiotyzmu nie da się wymyśleć... 

Niekoniecznie. Jest już na świecie państwo, w którym te cele osiągnięto. To Korea Północna rządzona przez czerwoną dynastię Kimów. Jak widać euro-lewactwo równa do najlepszych...

Za ]]>Niezalezna.pl]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Czyli tak, można kupić pełne ubranie (spodnie/spódnica + bluza/sweter/cokolwiek + majty = 3 sztuki), ale już na kurtkę nie starczy więc życzę warszowiokom miłej zimy roku 2030.

Vote up!
3
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1650232

Firmy odzieżowe czeka plajta na pełnej linii. Rolników zresztą też. A warszawiacy zapewne już kupują ubrania na zapas. Tylko, czy mole nie zjedzą do 2030 roku?

Vote up!
1
Vote down!
0

M-)

#1650298

Ja to myślę, że będzie takie NKWD chodziło PO domach i sprawdzało, czy aby kto nie ma więcej niż trzech sztuk. A jak ma to spalić.

Pół żartem pół serio aż strach myśleć co jest w ich łbach.

Vote up!
2
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1650301

"Tak jak kiedyś komuniści chcieli nami rządzić i coś nam narzucać, tak teraz robią to lewackie środowiska. To, co dzieje się teraz w Warszawie - np. zwężanie ulic, świadczy o tym, ze to już jest realizowane. To wzbudza ogromny strach w społeczeństwie. Teraz oni próbują się z tego wycofać, bo jesteśmy chwilę przed wyborami. Wiadomo, że kiedy doszliby do władzy, to stało by się to natychmiast. Jak słyszeliśmy o tym, że jest chęć zagłodzenia polski to teraz widzimy, że oni chcą zagłodzić całą Europę".

Polityk PiS wskazał, że za czasów komuny, były wyższe normy na mięso niż przewidują propozycje zawarte w materiałach C40 Cities. 

"To przypomina czasy dżumy, kiedy miasta musiały być zamykane. To jest coś niewyobrażalnego. Nigdy się nie spodziewałem, że UE będzie chciała popełnić zbiorowe samobójstwo. To jest pomysł zupełnie z kosmosu - skwitował Suski.

"Przecież możemy być jak Singapur!"

Zupełnie inne zdanie na ten temat ma reprezentant Platformy Obywatelskiej. 

"Polityka ekologiczna chce ograniczyć emisję dwutlenku węgla, chodzi o życie w czystym powietrzu. Tu już nie ma odwrotu i ja się bardzo cieszę z takiego zdania, jakie ma pan Suski. PiS straci ludzi młodych. Młodzi nie jedzą tyle schabowych, co my. Młodzi chcą żyć bardziej ekologicznie". (...)

Za: ]]>https://niezalezna.pl/475673-schabowe-samochody-singapur-republika-wpunkt-opozycja-raport-c40]]>

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650291