Z czego śmieją się w Platformie?...

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Tak do niedawna gorący obrońcy praworządności i Konstytucji, jak Donald Tusk i Borys Budka, podczas wystąpienia ministra Ziobry, gdy padły słowa o praworządności i Konstytucji, wybuchnęli szkaradnym rechotem. Te wartości jak widać nic dla nich nie znaczą, jeżeli tak się z nich nabijają. Ważne, że widzą szansę dorwania się do koryta, a tu już wyższe wartości są im niepotrzebne...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Nienawidzący polskiego patriotyzmu POstbolszewiccy mafiozi z PO Tuska i Trzaskowskiego, komuniści, zbolszewizowani lewacy, lewaccy degeneraci oraz wszelkiej maści załgane lewactwo -- wszyscy walczą z polskimi patriotami określanymi przez nich jako "faszyści".

Już komunistyczny, sowiecki zbrodniarz Stalin kazał swoim bolszewickim politrukom nazywać przeciwników komunizmu "faszystami". Tak samo robi sowiecki zbrodniarz z KGB Putin - określający jako "faszystów" mordowanych przez zbrodniarzy z rosyjskiej armii Ukraińców walczących o swoją wolność. Walczących także i o to, by rosyjscy zbrodniarze Putina nie dotarli do granicy z Polską.

Bo przecież, kolejnym celem agresji rosyjskich zbrodniarzy niewątpliwie byłaby Polska. Rosyjscy propagandziści już od dawna także i Polaków określają jako "faszystów"...

Dlatego Michaił Epstein proponuje zastosowanie nowej definicji: „schizo-faszyzmu”, czyli „faszyzmu przebranego za walkę z faszyzmem”.

Jednak socjalistyczny nazizm jest ideologią mającą te same źródła oraz tożsamą z socjalistycznym, tak samo zbrodniczym bolszewickim komunizmem.

Tak więc, tę niebezpieczną, karykaturalną ideologię "schizo-faszyzmu" widać także w antypolskiej działalności łgarza i oszusta Tuska i jego mafijnego PO - z członkami PO w Sejmie i Senacie oskarżanymi o przestępstwa kryminalne - chcącego wspólnie z bolszewicką UE i mafiami w UE i w Niemczech znów rabować Polskę, czyli "aby było jak było".

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1656169

Piszesz o "shizofaszyźmie". Ja analogie do roku 1933 w Niemczech widzę już teraz. Tusk i jego ferajna zachowują się jak pewien Adolf, który demokratycznie i też bez większości w Reichstagu doszedł do władzy...

Vote up!
3
Vote down!
0

M-)

#1656173