Brońmy Jana Pawła II

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

TVN rozpoczął bezprecedensową kampanię zohydzania Polakom Jana Pawła II. Opiera się na SB-eckich dokumentach i zeznaniach suspendowanego księdza będącego tajnym współpracownikiem bezpieki. Dlaczego taki atak akurat teraz? No cóż, zniszczenie autorytetów jest na rękę lewactwu pchającemu się do władzy z całym bagażem swoich wynaturzeń i antycywilizacyjnych ideologii. I tak już mają spory wpływ na młodzież, która odchodzi od zasad moralnych zgodnie z regułą "róbta co chceta".

Poza tym wypłynęła sprawa pedofila w szeregach PO, którego ofiara właśnie popełniła samobójstwo. Grube kłamstwa na temat rzekomego tuszowania pedofilii przez JP II mają tą aferę przykryć. 

Jan Paweł II walczył z patologiami w Kościele. Są na to liczne przykłady. Poza tym, jeśli TVN wyciąga dziś jakieś SB-eckie kwity, to warto się zastanowić, dlaczego służby PRL-u nie wykorzystały ich w latach 70-tych i 80-tych? Czy aż tak kochali Karola Wojtyłę, że nie chcieli mu zaszkodzić? Przecież ich rosyjscy mocodawcy nie zawahali się zorganizować zamachu na Jana Pawła II. Myślę, że wytłumaczenie jest banalnie proste. Są to fałszywki, które wtedy zostały by od razu zdekonspirowane. Wtedy żyli ludzie, których to dotyczyło, żył Karol Wojtyła. Wtedy takie kłamstwa po prostu by wyśmiano.

Brońmy Jana Pawła II i prawdy o jego życiu i pontyfikacie. Nie dajmy sobie wmówić, że na Jego świętości jest jakaś skaza. Powtarzajmy za Nim: "Nie lękajcie się!".

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1650662

Może gdyby „dziennikarze” z niemieckiego Onetu i TVN z równym zapałem tropili pedofilię np. w platformie obywatelskiej i innych grupach zawodowych tak jak w Kościele, to może ta „bestia z platformy” by się powstrzymała?

Kto wie…?

Świętego JPII łatwiej szkalować bo nie żyje

Vote up!
3
Vote down!
0
#1650663