Barbarzynstwo PObolszewi siega dna! Kto wydal zakaz otwierania trumien?

Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Kraj

Noz sam sie otwiera w kieszeni,jak sie czyta wypowiedz ojca Justyny Moniuszko zamordowanej wraz z Prezydentem i pozostala elita patryjotow polskich w zamachu smolenskim.
To ze moskale tak, a nie inaczej postepowali, to ten kto zna troche historie, ich pseudo kulture, mentalnosc azjatycka, wpajona od wiekow nienawisc do Polakow, to sie niedziwi ze tak dzialali.
Zreszta tu doszedl do tej nieludzkiej kacapskiej calosci jeszcze jeden element,a mianowicie na rozkaz celowe ponizania bezszczeszcenia i mieszania zwlok.
Zwierzeta maja wiecej godnosci niz ta stepowa swolocz.
Ale to kacapy, a co z niby polskim rzadem ?
Ktory od samego poczatku jak widac by na krotkim sznurku u putinowskich sluzb i w ykonywal z gory przewidziany scenariusz napisany grubo przed zamachem.
Kto ze zdrajcow narodu polskiego w PObolszewickim nierzadzie wydal rozkaz zabraniajacy otwierania trumien i na jakiej podstawie, gdyz to jest sprzeczne z polskim prawem?
Czy w ogole w Polsce jest przestrzegane polskie prawo przez tych jak widac pacholkow moskalskich?
Oglupianie i omamianie Poalkow ze Polska jest krajem niepodleglym trwa wbrew ewidentnym dowodom ze dalej w najlepsze rzadzi razwiedka i im posluszne postPRLowskie sluzby i ich pociagane na stanowiskach rzadowych pajace z glownym mapetem pacholkiem kacapskim Bullem Komorusem.
Oto wypowiedz Ojca Justyny:

Słowa ojca Justyny Moniuszki są wstrząsające.
Jak mówi, tuż po katastrofie do Moskwy pojechała jego żona, siostrzeniec i przyjaciel jego córki.

- Kiedy weszli na salę, pani minister Ewa Kopacz poinformowała rodziny, że identyfikacje będą dla nich bardzo trudne, gdyż wszystkie ciała, które pozostały do rozpoznania, są rozczłonkowane, że właściwie do identyfikacji pozostają tylko szczątki ciał - mówi w rozmowie z "NDz".

Tłumaczy jednak, że minister Kopacz niepotrzebnie wprowadziła jego żonę w "stan traumy" - ciało jego córki było bowiem w "nienaruszonym stanie".

- Wynikła jednak jeszcze inna bardzo przykra dla nas sytuacja, ponieważ okazało się, że ciała Justyny nie umyto po katastrofie - ujawnia. Jak twierdzi, dopiero po interwencji bliskich Rosjanie umyli ciało stewardesy.

Zdzisław Moniuszko zdradza również, że ciało jego córki zostało opisane imieniem i nazwiskiem innej osoby, a Rosjanie nie zgodzili się na to, by w trumnie umieścić różaniec. - Skandalem nazywam również nieubranie ciała córki w strój, który dostarczyliśmy do Moskwy - mówi.

Ojciec stewardesy podkreśla też, że dużą przykrością dla jego rodziny było niezwrócenie rzeczy jego córki - pierścionka i cennego zegarka z cyrkoniami. - Chyba kogoś te kamyki skusiły - mówi.

Ojciec Justyny Moniuszko jest też kolejną osobą, która potwierdza, że w Warszawie obowiązywał zakaz otwierania trumien ofiar katastrofy. - Chciałem pożegnać ciało córki, kiedy trumna wraz z innymi stała kilka dni na Torwarze w Warszawie. Prosiłem o pośrednictwo w tej sprawie opiekuna przydzielonego nam przez pułk lotniczy, w którym służyła Justyna. Poinformował mnie ze smutkiem, że jest zakaz otwierania trumien. Nie pojmuję, dlaczego - zdradza.

Sciana i pluton egzekucyjny to niewystraczajaca kara dla tych co dokonali tego zamachu i tych co z zamachowcami kolaborowali.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:5)

Komentarze

nie wiem sam ,jak okreslic tego typa.Diabel,potwor,bydlak,scierwo.Wszystko to,za malo.Problem jednak lezy wtak wielkim zbydleceniu Polakow,ze nie wydaje mi sie aby kiedykplwiek doszlo do zgody.Cel osiagniety,polactwo ma to co chcialo.Musi nastapic jaka tragedia,zeby ten narod sie obudzi.Ciagle za malo nas jest,tych skromnych,uczciwych.Ta swolocz ma przewage.Te pochanki,lisy,zakowskie,najsztuby,blumsztajny,wolki,morozwskie,miecugowy,daukszewicze,kuzniary....Boze ,ile tego jest.Co ztym badziewiem robic?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

<p>waldimeola</p>

#310597

Zalutował, zabił dechami, przybił gwoździami, skorzystał w "swoim mniemaniu" z "niezmiernej głupoty Polaków" i dlatego tak się cieszył jak wybitny tuman na lotnisku. Ręcami pocierał jaja w kieszeni swojej i bula podsakując z radości, że ,załatwił sprawę na wieki.Zapomniał tylko że jest zwykłym niemieckim, rudym, skarłowaciałym ścierwem .

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#310768

gość z drogi

zostali nagrodzeni za  POniesiony "TRÓD"w Smoleńsku  i to super nagrodzeni....niech wstyd towarzyszy im do końca ich dni

Ukłony dla Rodzin ukłony dla Rodziny pani Justyny  Moniuszko

i tylko małe pytanie na koniec

zegarek,wiadomo,pierścionek też,zawsze lubili błyskotki...ale RÓŻANIEC ?

dla Autora 10

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#310835

ta kacapska swolocz tkwi jeszcze w tresurze zydokomuszej.Wikszosc z moskali modli sie na rozkaz albo z mody, a nie z serca i potrzeby
Lata bezludzkiej tresury zezwierzecily czesc tych ludzi tak ze nawet nie wiem czy nazywac ich ludzmi.
Poprostu kacapy i juz wiadomo o co chodzi, odczlowieczone bydlo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#311116

gość z drogi

Moja nie żyjąca Babcia tak ich nazywała :) i dodawała kacapy won z naszego Kraju

widzę,że nie zapomnieliśmy tego, co nam tamto pokolenie pozostawiło ,ku przestrodze...

 a RÓŻANIEC zawsze był dla nich jak święcona woda na diabła...

serd pozdr :)10

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#311132