WOJSKO POLKSIE MOZE STRZELAC DO POLAKOW!!!!

Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Kraj

Dzis wchodzi ustawa sejmowa z 24 maja, ktora podpisal Komorowski o mozliwosci uzycia Wojska Polskiego do pacyfikacji Polakow.
Moze to nastapic, kiedy oddzdialy POlicyjne okaza sie niewystarczajace i na prosbe rzadu skierowana do prezydenta ten wyda taki rozkaz.
Jest to nastepna hanba jaka okryl sie sejm i prezydent.
Obecny rezym dokladnie zdaje sobie sprawe ze ich dni sa policzone i od lat przygotowywuje sie do silowego utrzymania wladzy.Nie moze dopuscic do rozliczenia ich za PRLowskie i te postPRLowskie nierzady obecnego UKLADU.

Liwkidacja najwyzszych kadr wojskowych w Miroslawcu i w Smolensku wraz z Polskim Prezydentem,a nastepnie w wyniku posmolenskiego zamachu stanu, obsadzenie najwazniejszych stanowisk swoimi po Woroszylowce lub ich POmiotami mialo na celu zapewnienie sobie lojalnosci wojska.

Pacyfikujace Polakow wojsko, bedzie mialo takie same uprawnienia jak POlicja.

Przed użyciem broni palnej nadal będą obowiązywać dotychczasowe komendy, które poprzedzają jej użycie. Chodzi o okrzyk identyfikujący formację (np. "Policja"), wezwanie do zachowania zgodnego z prawem, okrzyk: "Stój, bo strzelam", następnie - w razie nie zastosowania się do poleceń - strzał ostrzegawczy i jesli to nie zadziala masakra jak w Kopalni Wujek czy na Placu w Chinach gdzie wlasnie Kopacz pewnie pobierala lekcje jak powinna reagowac armia- no bo po co ona tam pojechala wlasnie teraz?

Ustawa wprowadza także nowe środki przymusu bezpośredniego, wśród których znajdują się m.in. materiały wybuchowe, granaty hukowo-błyskowe czy petardy. Dodatkowo, zamiast prowadnic stosowane będą kajdanki.

Ustawa rozszerza uprawnienia do stosowania tzw. paralizatorów o nowe formacje: ABW, BOR, Straży Ochrony Kolei oraz strażników: Państwowej Straży Łowieckiej, Państwowej Straży Rybackiej, Straży Leśnej i Straży Marszałkowskiej.

Wyżej wymienieni funkcjonariusze spośród katalogu różnych środków przymusu bezpośredniego będą mogli posłużyć się m.in. kajdankami, kaftanem bezpieczeństwa czy użyć wobec osadzonego siły fizycznej.

Funkcjonariusze służb ABW i BOR oraz strażnicy uzyskali uprawnienia na paralizatory zgodnie z przyjętym założeniem, by w ramach wykonywania podobnych zadań, formacje dysponowały podobnym katalogiem środków przymusu bezpośredniego. W odniesieniu do paralizatorów przyjęto także regułę, że środek ten będzie mógł być użyty w ostateczności, gdy pozostałe środki okażą się m.in. nieskuteczne.

Po naukach w Moskwie PKW doszli do wniosku ze samo sfalszowanie wyborow w tej sytuacji juz nie wystarczy.
Bedzie potrzebna sila utrzymac ten wynik i sama POlicja nie da rady wraz z ich pomocnikami z innych sluzb.Dlatego konieczny jest udzial wojska do utzrymania obecnego totalitaryzmu.Jednym slowem zamordyzm stalinowski pelna para.

Juz widze naglowki gazet ze po demokratycznych wyborach, w ktorych wiekszoscia glosow wygrala Platworma sily porzadkowe zmuszone byly wraz z wojskiem uzyc broni by nie dopuscic do anarchi i spacyfikowano faszytow,homofobow i hiliganow kontestujacych legalne wybory.Dokadana ilosc ofiar smiertelnych nie jest znana.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (6 głosów)

Komentarze

Napiszę troszkę tajemniczo - zaczynają powstawać a wręcz już są formacje w kraju które są po naszej stronie barykady :) troszkę zainteresowania. Poza tym już od dawna wiadomo że rząd się boi, dlatego zaostrza przepisy...

Vote up!
0
Vote down!
-1

ardawl

#362023

Co za tajemnica i konspiracja :)   I cóż te formacje bedą robić, wykonywać wyroki sądów podziemnych na domniemanych zdrajcach ?  Golić na glacę prezenterki z TVN-u  ? Malować znaki Polski Walczącej pod osłoną  nocy.

Swoją drogą podawanie takiej indformacji o tych "formacjach" na ogolnei dostępnym forum to wspaniała przysługa dla wszystkich służb które mam nadzieje się takimi inicjatywami interesują. Dziękuję w imieniu drugiej strony barykady 

 

 

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#362074

Świadczy o tym wiele posunięć m.innymi tych w postaci aktów prawnych.

Vote up!
1
Vote down!
0

kazikh

#362025

dlaczego miałoby strzelać tylko do arabów?

cui bono

Vote up!
1
Vote down!
0

cui bono

#362062

ile wojska polksiego jest w Wojsku Polskim.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#421110

Wojsk o polskie jest od lat szkolone w warunkach bojowych do tłumienia powstań narodowych oraz działań przeciw i kontr partyznackich.

Vote up!
1
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#362454

A jakieś szczegóły może ?  Podaj proszę przykłady co w obecnym systemie szkolenia WP jest dowodem na bulwersujacą tą tezę ? 

Działania kontr-partyzanckie ? Czyli co konkretnie ? Chodzi o partyzantkę miejską czy klasyczną leśną ? Jak wyglądają szkolenia z tłumienia powstań narodowych i czy przeprowadzano jakieś manewry symulujące powstanie i jego krwawe stłumienie ?

 

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#362534

i sie nie wyspowiadal na zadane pytania.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#362954

...będzie to jego ostatnia decyzja.

Vote up!
1
Vote down!
0
#363880

więcej o tym tutaj:

http://niepoprawni.pl/blog/2293/tusk-chce-aby-policja-mogla-strzelac-do-polakow

Tusk pozbył się swoich przeciwników wsadzając ich do samolotu lecącego do Smoleńska.

Wojsko zostało rozbrojone, nikt nie będzie strzelał do naszych, będą strzelali do Tuska.

Tusk pozbył się swoich przeciwników wsadzając ich do samolotu lecącego do Smoleńska.

Vote up!
0
Vote down!
0
#391880