Czy Duda to Bolek II ?

Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Kraj

Cala dotychczasowa dzialalnosc i wypowiedzi przewodniczacego Solidarnosci dowodza ze jest to czlowiek obsadzony przez uklad i prowadzony przez byle sluzby, tak zeby nie zaskodzic tej post PRLowskiej okraglostolowej komuszozydowskiej mafi.
Duda chce dialogu i dyskusji z rzadem w chwili gdy ten rzad udowodnil ze on zadnej dyskusji nie bedzie prowadzil,
chce rozmow kiedy Polska plonie.
Duda to wentyl nastrojow, jak juz cisnienie wzrasta wypuszczaja Dude zeby zrobil kontrolowany strajk.
Intencja Dudy jest to zeby doprowadzic w ostatecznosci do nowego okraglego stolu,
Wypowiedzi i czyny Dudy sa niczym innym jak powieleniem sciezki jaka szedl Walesa.
W kraju gdzie ludzie pracuja za pensje glodowe czesto na nieludzkich warunkach, Duda sili sie na truizmy opowiadajac dyrdymaly ze demokracja jest dla wszytkich, a nie tylko dla rzadu ,albo ze rzad powinien reprezentowac narod, moze Duda powie jeszcze ze ziemia sie kreci wokol slonca parafrazujac Walese, ktory twierdzil ze slonce kreci sie w kolo ziemi.

Dzis Duda byl gosciem Radia Maryja mozna bylo uslyszec jego nijakosc i calkowity brak zangazowania w tematy jakie poruszali dzwoniacy-np. jedn kierowca skarzyl sie na warunki pracy i ze nie ma sie do kogo zwrocic ,a Duda ze w transporcie trudno zrobic zwiazki zawodowe!!!

Na calym cywilizowanym swiecie nie matakiej niemozliwosc zeby gdziekolwiek zrobic zwiazki zawodowe.
Kazdego moga byc strajki mniejsze lub wieksze nawet sprzeciwy i poparacie w kwesti jednego pracownika pokrzywdzonego w danej firmie,a nie czekanie na jakis odgorny glos od Dudy o dialogu.

Protest nastepuje w demokratycznym kraju zaraz po krzywdzie, po zlamaniu prawa pracowniczego, albo po zerwaniu rozmow.
Duda jest tylko wedlug mnie gasnica i oportunista w reku wladzy.

Walesa byl do pewnego momentu przyjmowany u Jana PawlaII
i ludzie miedzy inymi tez przez ten fakt mieli zaufanie do jednego z najwiekszych zdrajcow w historji Polski.
Czy Radjo Maryja zdje sobie sprawe co robi lansujac Dude?
Mam nadzieje ze nie.

Ojcowie Redemptorysci, na milosc Boska ,Duda nie zasluguje na lansowanie,a na rozliczenie z odtychczasowej dzialnosci.

Wedlug mnie Duda jest kretem.

Wyjsciem z sytuacji w Polsce moze byc organizowanie i rejestracja malych lokalnych zwiazkow zawodowych niezaleznych od SOLIDARNOSCI,broniacych interesy malych grup pracowniczych czy nawet pojedynczych pracownikow.
Z czasem te male zwaiazki zawodowe moga wchodzic w koalicje z innymi aby miec wieksza sile nacisku.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (10 głosów)

Komentarze

Takie odległe terminy reagowania na zło-stosują adwokaci ,płacone mają.Jak wyrok będzie częściowo po myśli poszkodowanego-to dobrze.Reagowanie po tak długim upływie czasu musiałoby być naprawdę bardzo ostre.Dom spłonął.A to co wyprawiają pracodawcy woła o pomste.Czy nie ma więcej w miare sprawiedliwych ludzi w Solidarności?Kilku jest-czy nie mogą się przebić?

Vote up!
1
Vote down!
-2

staryk

#376525

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

w obecnej Solidarnosci - zreszta gdzie indziej tez jesli chodzi o strategiczne pozycje,co maja poparcie z zewnatrz.
Nie przypominam sobie tez, ani razu zeby sciekowe media pisaly cos zlego na temat Dudy.
Dokladnie taka sama reakcja jak przy medializowaniu Walesy byla.
PRLowska telewizja miala rozkaz pokazywac tylko Walese, a nie innych przywodcow solidarnosci, to PRLowskie media wykreowaly Walese i ludzie uwierzyli w jego mit i dalej czescz nich wierzy ze wygrywal w TOTO LOTKA co miesiac sumy na utrzymanie rodziny.

Vote up!
2
Vote down!
-4
#376578

Duda to podstawiony słup o który mają trzaskać się wszystkie żale ludu.Jedyną szansą wyprowadzenie organizacji związkowych poza zakłady pracy.Znam wielu działaczy związkowych, to porządni ludzie,ale ich krótkowzroczność i naiwność jest porażająca.Powinno się żądać natychmiastowej dymisji tego szkodnika.Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#376533

 ...w tym, że człowiek, było nie było, "na świeczniku" jest powiązany ze służbami...Proszę rozejrzeć się wokół siebie i odpowiedzieć na pytanie- czy ktoś ze znajomych, żywo zaangażowanych w politykę, nie ważne po której stroniel , zrobił karierę jezeli choć trochę się nie umoczył...nie jest wazne kiedy- otoz odpowiadam- nie, nie zrobił! A jezeli mylę się, mam prawo do pecha ze znajomymi, to proszę o jego nazwisko...Tak, Duda spelnia warunki i ma wszelkie dane ku temu- w czasach jego słuzby wojskowej, do sluzby w ONZ, pierwszy lepszy szeregowy zołnierz nie był delegowany. Musiał być sprawdzony i zasłuzony, to o czym mówimy..?!

Vote up!
3
Vote down!
-2
#376534

Po jego wyborze na szefa Solidarności Duda odbył spotkanie z Bolkiem-szczegóły nie zostały ujawnione,poza lakonicznym oświadczeniem,że herosi nie doszli do porozumienia./a przecierz tak bardzo chcieli!/

Vote up!
3
Vote down!
-1
#376541

żebyś się mylił. Związek zawodowy ma ważną rolę do spełnienia - ochronę pracowników. Nie rewolucję. Być może masz rację w swojej interpretacji, ale argumentów jest mało. Zwróć uwagę, chociaż Wałęsa był jaki był, "Solidarności" nie wolno utożsamiać z jej ówczesnym przywódcą, zwłaszcza jeśli on sam ma taką tendencję. W sytuacji gdy dowiadujemy się coraz że ktoś kogo kiedyś szanowaliśmy okazał się agentem, i gdy trudno nam znaleźć przywódcę "bez skazy" zawsze możemy przyjąć następujące działanie: robimy to co uważamy za słuszne i właściwe, nie uznając "bezdyskusyjnych autorytetów". "Solidarność" z lat 1980-1981 była do pewnego stopnia właśnie taka, i - myślę - to uratowało i ją, i nas wszystkich do teraz. "Niezależność i samorządność" znaczy bardzo wiele. Ale ważna jest też solidarność, która zapobiega rozproszeniu. Nigdy nie dowiemy się na pewno, czy np. kolejny "nasz obecny przywódca" nie jest czasem kolejną wersją bolkokształtną. Domyślam się, że Narodowcy, którym życzę jak najlepiej, mogą mieć podobny problem i on właśnie ogranicza ich organizowanie się i działanie.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#376556

Gdyby przewodniczącym był pan Śniadek,to ziemia paliła by się
POd nogami ryżego i Vincenta,nie dał by im wytchnąć.

A pan duda działa tak jak by był na pensji u ryżego.

Tak to wygląda z mojej perspektywy.

pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-2
#376582

Przyznaję, sposób działania pana Śniadka jest mi o wiele bliższy niż pana Dudy. Ta zamiana była zresztą, o ile pamiętam, "pozytywnie oceniana" przez władzę. Ale "Solidarność" to nie tylko przywódca. To organizacja która powinna działać na zasadach demokratycznych.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#376634

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Nathanel nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Reżim Tuska wpadł w popłoch.

Szybko pojawił się klon Bolka. teraz na wrzesień planują ustawkę.

Protesty spoleczne wszędzie i zawszew odbywają się wtedy gdy zdarzy sie coś co je pwoduje.

Teraz najpierw aplanowano wyjazd na urlop (nibu w celu nabrania sił) a teraz będzie sie nabierać społeczeństwo.

Skad wytrzasneli akurat taki termin na strajki?

Widocznie reżimowcy zaplanowali niezły przekret i w tym choasie liczą że nikt tego nie zauwazy.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#376596

...10 SIRPNIA BYŁEM W łODZI NA SPOTKANIU "REFERENDA DLA NOBYWATELI" "OBYWATELE DECYDUJĄ" ZAMIESZANA JEST W TO RÓWNIEZ "KRYTYKA POLITYCZNA", A DUDA W TYM AKTYWNIE UCZESTNICZY , CAŁOŚĆ FINANSOWANA PRZEZ AMERYKANÓW, FUNDACJA RODSZYLDA NA PIERWSZYM MIEJSCU. ZA KILKA ZAMIESZCZĘ ARTYKUŁ SZCZO ZACZ I PO KAKOJ PŁOSZCZADI.... TEZ SIĘ ZGADZAM...

Vote up!
1
Vote down!
-3

zimny drań
 

#376599

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak to się stało, że Janusz Śniadek został zastąpiony Dudą?
Co do RM - dobrze, że zaproszono przewodniczącego - jego cechy wyszły jak na dłoni.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#376603

przez prowadzacych ksiezy.
Posluchaj wywiadu jest dostepny.
A co do Sniadka to sie obudz Sniadek nie byl z UKLADU i stal sie grozny dla nich, dlatego go zamienili na slupa.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#376612

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dominik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jestem za, a nawet przeciw poglądom autora i komentatorów. A jeśli jest inaczej? A jeśli właśnie atak na Dudę jest kontrolowaną manipulacją? Przecież - jesli jest inaczej od założeń autora i komentatorów - to Duda ze swoimi ludźmi może namieszać Tuskowym. Konfrontowanie go z bezczelnym kapusiem Wałęsą uważam jednak za nieuprawnione. Gra na osłabienie Dudy jest widoczna w mediach. Piszę to nie jako pierwszy naiwny, ale jako były, NIESTETY, wyborca Bolka.

Vote up!
1
Vote down!
-4
#376621

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Andrzej Tatkowski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Są pytania, na które odpowiedzi nima;
na przykład : jak odróżnić kreta od kretyna ?

AT

Vote up!
1
Vote down!
-3

Andrzej Tatkowski

#376645

odpowiedzi na to prosta
z kretyna zrobili kreta.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#376712