Smoleńsk zamach

Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Kraj

Badania przeprowadzone w USA potwierdziły obecność trotylu w TU154 M. Badania były przeprowadzone na prywatne zlecenie Stanisława Zagrodzkiego w laboratorium jednego z amerykańskich uniwersytetów przebadano rzeczy jego kuzynki śp. Ewy Bąkowskiej.

Materiały te mężczyzna przywiózł z Moskwy. Do badań przekazał je w czasie wiosennej konferencji w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Badano dwie próbki...

3.4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (5 głosów)
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Kraj

Pozwalam sobie za Niezalezna zacytowac ciekawy artylul.

Zamach w Smoleńsku to dekapitacja elit patriotycznych funkcjonujących w strukturach państwa. Ale czyżby tylko niecała setka Polaków stanowiła o naszej godności narodowej umocowanej konstytucyjnie? Zwykli ludzie natychmiast wyszli na ulice i zamanifestowali niepokój o co najmniej dziwność tej tragedii. A ludzie nauki?

Z humanistów pierwszy...

3.95
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (8 głosów)
Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

"Są tylko dwie możliwości: albo zamach, albo awaria"Automatyczne odejście na drugi krąg znad lotniska bez systemu ILS, przy włączonej dalszej radiolatarni, zakończyło się powodzeniem podczas eksperymentu na samolocie Tu-154M nr 102. Obrońcy rosyjskiej wersji wydarzeń nie mają już więc żadnego racjonalnego argumentu, którym mogliby uzasadnić rozbicie się tupolewa pod Smoleńskiem.

Wyniki...

0
Brak głosów