Uwaga wazne 21 marca wielka manifestacja wolnosci przeciw totalitarnej wladzy

Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Kraj

Nie reprezentujemy żadnej partii - wyrażamy pogląd znacznej części społeczeństwa, zmęczonej arogancją i niekompetencją obecnej władzy. Mówimy 5 X NIE dla: ACTA, Paktu Fiskalnego, Niszczenia oświaty, Bezprawia ZUS-u i rządu Donalda Tuska!

Wieczorem 21 marca wychodzimy na ulice naszych miast w antyrządowej manifestacji ponad podziałami. Przygotowujemy kukły premiera Tuska i jego ministrów; "marzanny", które spalimy/utopimy życząc sobie, by ten rząd przeminął równie szybko jak zima. Zabieramy flagi narodowe, transparenty, emblematy - ZABRONIONE są szyldy partii politycznych - fundacje, stowarzyszenia, organizacje itp. mają wstęp wolny.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (6 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika skowronek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No to se wychodźta.Może i Kalisz i Blumsztajn dołączy.Ja poczekam na 10 kwietnia.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
-2

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#237345

bezpiecznie czas zadymy jak dekownicy w czasie Powstania Wraszawskiego.Czekaj se do usranej smierci pewnie 10 kwietnia napiszesz ze miales migrene.

Dość już tego!!!!
Dzień Gniewu 21 Marca 2012 Wystarczy, że przyjdziesz, a zmienisz losy kraju! Dlaczego wciąż biernie przyglądamy się upadkowi naszego narodu? Dlaczego wreszcie nie powiemy STOP i zaczniemy walczyć o Ojczyznę? Jeszcze możemy wszystko odwrócić, bo drzemie w nas ogromna siła. Siła ludzkich serc i umysłów, które chcą wolności i poszanowania dla każdego człowieka. Chcą równości i prawa do godnego życia! Nie pozwólmy, by heroiczna walka naszych przodków – ich pot, krew i łzy poszły na marne! Nie pozwólmy, by nasze dzieci cierpiały kiedykolwiek niedostatek, bo ich rodzice nie zrobili nic, by temu zapobiec! Dramatyczna sytuacja w służbie zdrowia, ACTA, podniesienie wieku emerytalnego, niegospodarność przy organizacji EURO 2012 czy wreszcie sprawa wydobycia gazu łupkowego czyli podpisanie nowej ustawy Prawo geologiczne i górnicze, które to jest ostatnim gwoździem do trumny, a dotknie każdego z nas (nieodwracalne zanieczyszczenie środowiska, prawo do wywłaszczenia ziem na terenie niemal 2/3 powierzchni Polski przez firmy, które otrzymały koncesje, a to tylko wierzchołek góry lodowej). Dlaczego nie możemy stworzyć państwa, gdzie o jego losach decydowaliby ludzie z ogromną wiedzą, a nie banda populistów i demagogów jak ma to teraz miejsce? Wprowadzić zakaz pełnienia ważnych funkcji w państwie dla osób związanych kiedykolwiek z jakąkolwiek aferą czy lobby? Podobnie by uczynić na szczeblach lokalnych od miast po gminy. Dlaczego by nie wziąć pod lupę stenogramów z głosowań (od 1989 roku) nad najważniejszymi dla Polski sprawami i postawić zarzuty osobom, które działały (głosowały) na szkodę państwa? Nie łudźmy się, że politycy któregokolwiek ugrupowania nie walczącego o prawdę, będą sprawować dobre rządy. Apeluję do Narodu Polskiego! Wstańmy wreszcie z kolan i wywalczmy lepsze jutro dla naszych ojców i matek, nas samych, a przede wszystkim dla naszych dzieci! Musimy wziąć los Polski w swoje ręce! Weźmy przykład z Islandczyków, którzy licznymi manifestacjami doprowadzili do obalenia rządu i wielu bardzo ważnych zmian (z konstytucją włącznie). Wyjdźmy na ulice! Pokażmy rządzącym ilu nas jest biorąc udział w manifestacjach w największych miastach Polski (WARSZAWA, KRAKÓW, WROCŁAW, GDAŃSK, POZNAŃ, ŁÓDŹ, SZCZECIN, KATOWICE, BYDGOSZCZ, LUBLIN, BIAŁYSTOK, GORZÓW WIELKOPOLSKI, KIELCE, OLSZTYN, OPOLE, RZESZÓW, TORUŃ, ZIELONA GÓRA). Dzień Gniewu 21 Marca 2012 Wystarczy, że przyjdziesz, a zmienisz losy kraju!

Vote up!
3
Vote down!
-2
#237351

 A mógłbyś nam tu napisać, kto jest organizatorem tej zadymy? , bo przecież ktoś musiał składać wniosek o zezwolenie. Kto się pod nim podpisał? A może to jakaś imprezka, skoro w końcowej części nawoływania piszesz, że dla niektórych  "wstęp wolny". Czy wiesz, co to oznacza? Czy inni będą płacić? Albo może raczej IM ktoś za tę rozróbę zapłaci.

Zbuntowane czerwono-różowe dzieci. Młode wilki.....na kacapy.....czy tak?

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#237360

Ile razy można pisać o tym zezwoleniu - rozumiem na onet, ale tu:))?

Zgromadzenie publiczne zgłasza się (30-3dni przed zgromadzeniem), organ gminy może go zakazać w określonych przypadkach (przynajmniej tak jest teoretycznie, bo wiadomo, że nie zakazuje się "słusznych" manifestacji, a zakazuje "niesłuszne":))). Nie ma natomiast występowania o zezwolenie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#237378

Ło matko !!! To Ty nic nie wiesz o tym, o czym wróble od miesiąca ćwierkają i że Dzień Gniewu to protest prawie ogólnopolski ????

"Spod Pałacu Prezydenckiego w antyrządowej demonstracji pod siedzibę premiera Donalda Tuska może przejść 21 marca ok. tysiąca osób. A wśród nich także kukła - "Tuskanna" - bo, jak mówi Onetowi jeden z organizatorów marszu, 39-letni informatyk Mariusz Gierej, "Dzień Gniewu" jest też pierwszym dniem wiosny. Co ciekawe, Gierej uczestniczył w lutym w debacie nt. ACTA z premierem Donaldem Tuskiem. Demonstracje mają się odbyć - takie są przynajmniej plany - w 17 innych miastach. Zgromadzenie to zostało już zarejestrowane przez warszawski urząd miasta."

Cd. tu :

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/dzien-gniewu-na-ulicach-miast-utopia-albo-spala-tu,1,5063009,wiadomosc.html

http://pl-pl.facebook.com/pages/Dzie%C5%84-Gniewu/323636367673586

contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Vote up!
1
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#237382

Jak pięknie opanowałeś trudną sztukę "kopiuj-wklej",brawo.Gorzej z pisaniem po polsku.Pracuj nad tym.Niektórym wilkom to się udaje.Powodzenia.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#237375

powielalo i waidomosci sie duzo wolniej rozchodzily dzis uzywa sie inetrnetu i funkcji kopiuj wklej a tym poprawianie poslkiego to zes sie juz zdekonspirowal kim jestes.To takie typowe dla PObolszewickich lemingow dodam ci jeszcze amunicji
mieszkam z mamusia mam kota i nie mam konta w banku.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#237397

 ....zbuntowany, wystraszony POmiot, że od koryta odganiać będą. Już gospodarz  porządek z wami zrobi....

Nawet jakieś  łże-mendium się wygadało, kto organizuje takie wiece zbuntowanych.... czerwoni, wystraszeni....

Nie siej zamętu. My - POLACY wiemy kiedy i co mamy świętować.

Vote up!
1
Vote down!
0
#237348

Taki to "wilk",co na spotkanie organizowane w maskach(zalecane!) zaprasza.Raczej Czerwony Kapturek.Pozdrawiam,Limba.

Prawdę się czasami uwalnia,bo nie ona jest najgorsza.Najgorsi są ci,którzy ją głoszą-tych się krzyżuje. Waldemar Łysiak "MW"

Vote up!
0
Vote down!
-1

Prawdę się czasami uwalnia,bo nie ona jest najgorsza.Najgorsi są ci,którzy ją głoszą-tych się krzyżuje. Waldemar Łysiak "MW"

#237350

syny do woli za to wam moskalkie POmioty placa,ale wilka nie rusza wasz skundlony skowyt.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#237356

 A coś ty, wilku taki nerwowy? Zapraszasz. Skąd wiesz, że się tam nie chcemy wybrać, ale chcemy wiedzieć coś więcej o tej imprezie. Np.ja. "limba" chciałabym mieć pewność, że moich "gałązek" nikt tam nie uszkodzi. Czy gwarantujesz, że będzie tam spokój? Napisz, napisz koniecznie, kto jest gospodarzem .I nie ubliżaj Jaśnie Państwu Forumowiczom. Nie zapominaj, gdzie jesteś. Wypowiadasz swoje myśli pisemnie - publicznie. Z taką kulturą - marsz na "saloon", tam, gdzie z kopyta otwiera się wahadłową bramkę, a kunia wiąże przy słupie drewnianym.

Vote up!
1
Vote down!
0
#237363

poniszczy, masz taka gwarancje na kazdej manifie ze ci do dupy policyjne komado nie na kopie jak na 11 listopada 2011roku.Manifa nie dla mieczakow co to chca w totalitarnym policyjnym panstwie miec gwarancje ze rzad je poglaszcze za to ze chca ten rzad spuscic do szamba.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#237391

 a skąd może być taka gwarancja, że "policyjne komando mi do dupy nie nakopie,,,,"? BO TO WASI TOWARZYSZE? 

Wsio jasno, tawariszcz wołk !  No, wsio rawno - ja nie idu !!!

Komando może nie nakopie do dupy, ale od ciebie widzę, że można zarobić kosę pod żebro.

Zostanę jednak w domu i będę się szykować na 10 kwietnia 2012 roku.

TA DATA JEST DLA MNIE BARDZO WAŻNA, JEŚLI NIE NAJWAŻNIEJSZA.

Vote up!
1
Vote down!
0
#237406

skad tyle Owsiakowego pokolenia sie narobilo.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#237445

Proszę o zaprzestanie tego "koncertu życzeń".
Jeżeli macie ochotę na wymienianie "grzeczności" to
używajcie do tego poczty priv.
Używanie Portalu do ataków ad personam jest zabronione
Regulaminem, a Wasze animozje nikogo nie interesują.
Pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
1
Vote down!
0
#237450

 Poproszę o wytłumaczenie znaczenia  wyrazu, który jest wpisany po "Limba", bo nie rozumiem go .

 Za objaśnienie będę bardzo wdzięczna.

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#237452

Zapewne przez przeoczenie, zabrakło w powyższym komentarzu
prośby o przesłanie wyjaśnień poprzez pocztę priv.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
1
Vote down!
0
#237454

CADYKOW z czerskiej to ci to slowo przybliza i wytlumacza
a szczegolnie Blumsztajn.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#237688

żeby Ci to ułatwić - zablokuję za moment Twoje konto do jutra...

Pzdr, Hun

Vote up!
0
Vote down!
-1
#237694

Ale jestes milosierny, Hunie.

Blokada konta na...  moment.

Do jutra ;)

pozdro.

Vote up!
0
Vote down!
-1

baca.

#237698

nie jestem miłosierny, tylko zalatany... wlazłem na chwilę na portal, coś gdzieś poczytałem i zauważyłem ten sympatyczny koment... nie wchodząc w kompetencje naruszeniom (widzę, że jest flaga) nie zamierzam pozwalać na takie klimaty,zwłaszcza wobec kobiety...

pzdr, Hun

Vote up!
0
Vote down!
-1
#237715

Jednak jestes milosciwy,

bo banowanie kilkunastogodzinne to naprawde fajna kara ;)

pozdrowienia dla Kierownictwa !

Vote up!
0
Vote down!
-1

baca.

#237717

Uff,dzięki.Trzeba wywietrzyć.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#237699

jak sie cytuje cadykow z Czosnkowej twu z Czerskiej
Nu nu ale Zyda Blumsztajna osmieszac nie lzia i HUN szybko zareagowal tlumaczc sie durnowato ze w obronie kobiety!!
Naiwniaku ta kobuieta to moze konsomolec putinowski pilnujacy POprawnosci na niepoprawnych zastanoiw sie na drugi raz i sie nie osmieszaj.Ten limba jest dopiero od 3 miesiecy ztrudniony zeby tu mieszac.Tak ze HUNie dales sie bolszewikowi podpuscic
chyba ze stoisz po tej samej stronie jak nie potrafisz odsiac zirana od plew.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#238270

 Cooooo? W maskach? Przecież nie wolno nawet mieć szalikiem przysłoniętej twarzy.

No, to znaczy, że maskę "wilkowi" już strąciliśmy, o czym najlepiej świadczy jego furia i obelgi pod naszym adresem rzucane.

Pozdrawiam Ciebie również, Empedoklesie.

Vote up!
1
Vote down!
0
#237364

 Skowronki na limbach szumiacych filozoficznymi krytykami kaplanow milosci i dzielenia? Dla mnie komiczny zestaw, ale cel uswieca srodki

Vote up!
0
Vote down!
-1
#237380

w gajory pewnie w domu masz wsztkie zarowki tkz.ekologiczne bo ci Bruksela zabronbila stosowac zarowek zarnikowych.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#237448