Czas obławy - Coryllusowi, Braunowi, Osiejukowi i Kamiuszkowi…

Obrazek użytkownika Radek.K
Kraj

Dwóch z czterech wymienionych tutaj znam osobiście i nie raz dane mi było z nimi dyskutować i nie zawsze się zgadzać ale cenić ich poglądy oraz kulturę z jaką je propagują. Gabriel znany tu na salonie jako Coryllus mieszka niedaleko mnie i choć teraz jestem za granicą to zawsze moim domem będzie miasto skąd pochodzę. Z Grzegorzem Braunem też kilka razy w moim mieście rozmawiałem a nawet gościliśmy go w domu moich rodziców z czego jesteśmy dumni. Pana Osiejuka i blogera o wdzięcznym nicku Kamiuszek nie znam osobiście jednak znam ich twórczość i wim tyle że to uczciwi ludzie o nieskażonych intelektach potrafiący jasno przekazać swoje myśli. Wśród wielu budzą skrajne odczucia ale wydaje mi się że taka właśnie ma być ich rola, zmuszać do myślenia, bo tą zdolność wielu zatraciło na rzecz poprawnośći politycznej oraz modnego ubierania zwykłych słów w wyszukane formy niezrozumiałe dla ogółu. Otóż czytam sobie od kilku dni jakie to straszne komentarze były wypowiadane przez Panów tych na klubie Ronina a w szczególności przez Grzegorza Brauna do tego stopnia że dziś zaczyna się tym zajmować prokuratura. Wczoraj słuchałem reportażu jaki wysmarowała Pani Pochanke z TVN24 wraz z soczystymi komentarzami „Polityków” oczywiście oburzonych do szpiku kości i zgodnie wołającymi że sprawą powinien się zająć prokurator. Takoż się stało i dziś oberprokurator Seremet oznajmia że właśnie się tym zajmą. To jest teraz na czołówkach gazet i to jest na topie jako news bo ile można pisać o zasranym „drimlajnerze” że lądował tu czy tam bo była inna pogoda. Do tego dochodzi obłudna propaganda wiadomości kanału ( tak słowo kanał dobitnie tu pasuje ) pierwszego, przekłamana i pocięta rzeczywistość na stole monterów od dziennych newsów. Takiej Polski byście dla nas chcieli razem z waszą bandą obłudnych kundli na każde zawołanie drodzy żurnaliści, prokuratorzy i politykierzy?

 

Ta obława, te wasze cyngle wymierzone w wilki polegną.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pragnę zauważyć,że tutaj Coryllus jest be,czyli na cenzurowanym.Dlatego jako pierwszy daję dziesiątkę.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#309831

Pisze co mysle i zadna cenzura czy z jednej czy drugiej strony nie bedzie mnie ograniczac. Mam tez w glebokim powazaniu kto jest lubiany gdzie :)

Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309838

Wypowiedź G.Brauna oparta była na przeświadczeniu, że ludzie wymienieni(nie po imieniu przecież)przez niego, prowadzą przeciw Narodowi Polskiemu i Polsce jako państwu,pracę na rzecz obcych Polakom interesów i przez to są zdrajcami, a dalszy wywód o tym, co powinno się robić ze zdrajcami, było tego konsekwencją(nikt nie zaprzeczy, że zdrajców powinna dopaść kara najwyższa).
Media, o których wspominał G.Braun, są zasłoną dymną, która nie pozwala obywatelom dostrzegać wroga w jego pełnym kształcie, są narzędziem wojny informacyjnej prowadzonej przeciwko Polsce i Polakom. Wojna ta jest możliwa tylko dlatego, że państwa polskiego praktycznie nie ma a jego organy kolaborują z wrogami i są tzw. piątą kolumną wroga.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309857

Tak, problem w tym ze Grzogorza zaczynaja ciagac po sadach a to tylko wierzcholek gory. Za chwile beda ciagac nastepnych... Kaza zeznawac przeciwko Braunowi itd...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309865

Dorzucam swoje 10 i jeszcze link do mojej notki w której zamieściłem moje nagranie z tego spotkania. Innym polecam zobaczenie tego całości:
http://niepoprawni.pl/blog/3444/klub-ronina-anowak-gbraun-coryllus-toyah-kamiuszek
Ostrzegam w sumie jest tego ponad 1.5 h.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#309909

Zobaczcie na czym polega prawdziwa wolność:


http://www.youtube.com/watch?v=P8eiz7othNg
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#309912

Czy myślenie jest karalne? Pytam, bo ja tak w skrytości ducha popieram Grzegorza Brauna. Więc pytam tak na wszelki wypadek...
Co zaś do dwu z wymienionych postaci. Bezsprzecznie inteligentni ludzie. Toyaha nawet lubiłem. Corrylus mi tylko imponował. Do obu - niestety - zraziłem się za ich postawę ex cathedra. Zupełnie niepotrzebnie w blogowaniu dawali upust skrzywieniu zawodowemu (toyah).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309911

Zdążyłem tylko przejrzeć gdy wypowiada się pan Braun,  (określił się jako monarchista) i dość przytomnie powiedział co myśli o dupokracji. Dobre i to.

Toyah to zero zdziwień.

Pieprzył bite kilkanaście minut ...i nadal nie wiem ,jakie właściwie ma poglądy.

No i mój faworyt, Coryllus. Tego zostawię sobie na deser.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#310094