Olimpiada - cos dla kawalerow

Obrazek użytkownika ooone
Sport

Amerykanka Lolo Jones co prawda przegrala swa szanse, plasujac sie na czwartym miejscu w biegu na 110m przez plotki. Ma jednak jeden, nie do pominiecia atut. Jak przyznala w wywiadzie dla telewizji amerykanskiej - jest dziewica. Na pytanie dziennikarki, czy ma trudnosci z dostaniem randki, ta 30-letnia panna odpowiedziala, ze nie, ale ma trudnosci ze znalezieniem odpowiedniego, wartosciowego chlopaka.

Zycie mlodej sportsmenki nie bylo wcale latwe. Przez jakis czas, razem z rodzina, byli bezdomnymi, mieszkajac w piwnicy udzielonej im przez kosciol Armii Zbawienia.

Jej dotychczasowa kariera sportowa jest bardzo bogata w osiagniecia. Lolo posiada rowniez uniwersyteckie wyksztalcenie ekonomiczne.

Mysle ze posrod Niepoprawnych znajdzie sie niejeden mlody mezczyzna posiadajacy odpowiednie atuty moralne, ktore moglyby zaimponowac pannie Lolo.

Brak głosów

Komentarze

W państwach Islamu są miliony dziewic i jakoś nikt nie robi z tego sensacji na pierwszą stronę.

Kolejna tele-dziewica. Britney już była. To jest właśnie ta kultura handlu: każda prywatność musi natychmiast zostać ogłoszona całemu światu. Wystawiona na sprzedaż.

Obserwując to od dawna dochodzę do wniosku, że w istocie pornografia nie polega na pokazywaniu rzeczy nieprzyzwoitych, ale na ich sprzedawaniu. Czytaj: na handlu żywym towarem.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#280951

Może masz rację. A może nie masz. Nie wiem.

Kilka lat temu mieliśmy spotkania absolwentów. 30 lat po absolutorium. Koleżanka - na studiach nie rzucająca się w oczy - jako jedyna przeżegnała się, zanim zaczęła jeść. I pić. Byłem wstrząsnięty. Byłem pełen podziwu i szacunku. Nic nie było wystawione na sprzedaż. Zapewne żegnała się znakiem Krzyża zawsze przed posiłkiem. Ale ja o tym nie wiedziałem. I cieszę się, że się dowiedziałem.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#280952

Skoro tak przyrzekają islamskim samobójcom zamachowcom, i ciągle się znajdują nowi, to coś jest na rzeczy. Może za tymi chustami kryje się mniej dziewictwa niż nam się wydaje. 

Chrust

Vote up!
0
Vote down!
0

Chrust

#280954

Być może. Ale się z tym nie afiszują. To się nazywa przyzwoitość. Ale mi nie chodzi o to, aby wszystkich ubrać w chusty i turbany - bo to jest totalitaryzm. Nie mam nic przeciwko plażom, także plazom dla naturystów, nie mam nic przeciwko rzeżbiarstwu i fotografii, nie razi mnie seks, ale protestuję przeciwko sprzedawaniu ciała! Ciało jest naszą własnościa, ale niezbywalną.

Jeśli będzie inaczej, uśmiercanie jeszcze żywych, aby pozyskać ich organy stanie się normą powszechną.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#280963

Chciałem tylko powiedzieć, że nie możemy przesądzać, czy wyznanie lekkoatletki było spontaniczne i szczere, czy też obliczone na jakiś efekt... ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#280965

Piękna dziewczyna!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#280969

Nie zgadzam się z "alchymistą" i cieszę się że ta dziewczyna to podkreśla, tak jak nie-dziewice podkreślają że mają nie z mydła, rozbierając się i świecąc tyłkami gdzie popadnie.
W kontekście info że w Londynie w wiosce olimpijskiej, sprzedano już 120 tys. prezerwatyw i tego że Lolo pochodzi z kraju, gdzie często dziewicą jest wyłącznie 10 letni chłopiec i pod warunkiem że jest brzydki.
Lolo jest ładna a ja nie jestem kawalerem :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#280984

w czasach, gdy mieszkałem w akademiku były tam panienki, które nazywano "szybkimi Jolkami", ale nie dlatego, że dorównałyby w biegu Lolo (nie były też dziewicami)

Vote up!
0
Vote down!
0
#281341

ooone:

Dziekuje za wpisy.

Wiele juz lat temu zdarzylo sie, pamietam, wczesnym rankiem, w Hollywood, dochodzilem do przystanku autobusowego. Tam na lawce siedziala dziewczyna. Otaksowalem z dala - dobry Stworca nie poskapil jej urody. Do tego mlodziutka, ocenilem na siedemnascie. Azjatka, wg mojej oceny - Filipinka. Nagle zauwazylem ze powoli manipuluje rozancem, ktory trzymala na podolku w dyskretny sposob. Zwolnilem i podszedlem trzymajac sie z dala, nie chcialem jej przerywac ani peszyc. Wierzcie mi, ze bylem wzruszony. W samym sercu Hollywood, tej Nierzadnicy Babilonskiej - taka slodka niewinnosc!

Vote up!
0
Vote down!
0

ooone

#281407