Sensacja Mein Kampf to interpretacja Talmudu !!!!!

Obrazek użytkownika Archiwum X
Idee

Badania naukowe ujawniają , że Adolf Hitler był pochodzenia żydowskiego. Prawdopodobnie od najmłodszych lat  studiował jedną z podstawowych ksiąg judaizmu czyli Talmud.

Według Talmudu Żydzi są rasą panów, a nie żydzi (goje), to podludzie stworzeni przez boga aby im służyć. Talmud czci rasizm jak świętość. Talmud w trzech miejscach ( Yebamoth 61a.,Kerithoth 6b., Baba Mezia 114b.), powołuje się na proroka Ezekiela i Stary Testament, poucza Żydów “Wy zwani jesteście ludźmi, lecz niewierni nie mogą być zwani ludźmi” i precyzuje, że wszystkie dzieci gojów są zwierzętami (Yebamoth 98a.).

 

Przykladowe cytaty z Talmudu:

Jeżeli poganin goj uderza Żyda,  musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga ( Sanhedrynu 58b).

 

Żydzi mają okradać i zabijać Gojów (Sanhedrynu 57a).

 

Kiedy Żyd zamorduje goja (“Cuthean”), nie będzie żadnej kary śmierci.

Jak Żyd okradnie od goja, może sobie zatrzymać (Baba Kamma 37b)
Goje są poza ochroną prawa i Bóg “wystawił ich pieniądze Izraelowi”.

 

Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami.Abodah Zarah 36b.

 

Nieżydowskie dziewczyny są w stanie nieczystości (niddah) od urodzenia.

 

 

“ŻYDOWSKI   Mein Kampf”

Żydzi są boscy: Jest w porządku oszukać Gojów (Sanhedrynu 57a) Żydzi Mają Wyższy Status Prawny (Baba Kamma 37b) .”Jeżeli wół Izraelity ubodzie woła Kananeńczyka nie ma żadnej odpowiedzialności; ale jeżeli wół Kananeńczyka ubodzie woła Izraelity, zapłata ma być w pełni.” Bóg nie będzie oszczędzać Żyda, który “poślubia jego córkę starcowi albo bierze żonę dla jego syna niemowlęcia albo zwraca zgubiony artykuł gojowi (Cuthean) …

 

Adolf Hitler w swojej książce “zamienił role Żydów na gojów, a gojów w Żydów“. W ten sposób powstał Mein Kampf.

NIE ZAPOMNIJMY RÓWNIEŻ , ZE OBOZY ZAGŁADY “BYŁY SPONSOROWANE” PRZEZ … ŻYDÓW !

Obóz zagłady Auschwitz zbudował kartel z połączenia IG Farben (producenta cyklonu B) oraz Standart Oil Company, którego głównym współwłaścicielem był Żyd David Rockefeller . Opierając się na pracy Ch.Highmana “Handel z wrogiem” – Konstruktorzy standart Oil Company zaprojektowali komory gazowe w Auschwitz .

Pozdrawiam

Tylko Prawda

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)

Komentarze

Pewnie komentarzy tutaj nie będzie. Jest to związane z tematyka sprawy. W końcu jeszcze tak wiele żydzi muszą wyciągnąć z Polski i nie tylko. Żydzi od wieków dają fałszywe świadectwo,malują swastyki na swoich domach a potem oskarżają o antysemityzm w Polsce.

Oglądajcie film


Wielu żydów właśnie na Niepoprawni pisze komentarze i artykuły ogłupiające ,za wszelka cenę prawda nie możne wyjść na jaw!
Zabić takiego Polaka to w końcu według Talmudu nie grzech , wręcz przeciwnie chwała.Oszukać tym bardziej,nie zapłacić za jego prace to tez chwała itd...
Kto tu k***wa jest rasista!???
My czy oni?
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#211390

Oto niespodzianka! Odpowiadam.

1. Żydowskie pochodzenie A. Hitlera. Z punktu widzenia obecnego stanu badań naukowych nie jest wykluczone, ale nie jest również udowodnione. Pojęcie "żydowskie pochodzenie" odnosi się w tym przypadku do litery tzw. ustaw norymberskich.

2. Hitler studiujęcy od dziecka Talmud? Szanowny @archiwum X, jedynym członkiem NSDAP, którego można posądzać o amatorskie studia talmudyczne był - o ile mi wiadomo - Julius Streicher.

3."Mein Kampf" a Talmud (a raczej jakaś jego interpretacja)? No cóż, les extremes se touchent".

Pozdrawiam

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#211424

@tł: To jest fakt Talmud = Mein Kampf Dlaczego "tł" starasz się podważyć moje fakty? Juz od dawna udowodniono, ze żydzi starają się "umartwiać" i wyciągać od Polski odszkodowania, za które nie powinni dostać ani złotówki.Oszukują nas i robią "swoje". PS:Gdyby Hitler mal w posiadaniu TVN do tej pory nie wiedzielibyśmy, ze wojnę przegrał.

To żydzi stworzyli HOLOCAUST

@tł: wiem, ze jestem dla Ciebie tylko gojem,ale trudno? Ty jesteś panem :( Piszesz jakbyś był z rasy "panów"

PS: proszę szanować Polaków, bo ja szanuje żydów-tylko nie lubię jak mnie oszukują .

Proszę nie uważać mojej wypowiedzi za rasistowska. To, ze urodziłem się Polakiem to nie uważam , ze jestem gorszy od Ciebie. Talmud to czysty rasizm .

Rasizm jest przestępstwem w wielu krajach UE

Nie jest za to przestępstwem poniżanie Polaków i twierdzenie, ze to ANTYSEMICI !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#211434

Rzeczywiście, lepiej było pozostawić Twój tekst bez odpowiedzi. Otoż może rzeczywiście jestem "panem", ale przynajmniej jestem "panem aryjskim". 14 pokoleń (ze strony Matki) to gwarancja aryjskości w każdym przypadku.

A teraz kolego, wal się! Sprawdż swoje pokolenia.

PS. Nie uważam Twojej wypowiedzi za rasistowską. Uważam ją za idiotyzm.

Pozdrawiam i kończą rozmowę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#211436

@tł:skąd wiesz , ze jesteś Aryjczykiem ? Napisz coś więcej o tym, proszę.Aryjczyku
"Pan Aryjski" hm :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#211461

ale pochodzenie, tak po mieczu, jak i po kądzieli, można sobie zbadać za niecały 1000 zł do kilku tysięcy lat wstecz. Aryjskość sensu stricte to pokrewieństwo z rzeczywistymi Ariami, czyli najwyższą kastą w Indiach. Niestety, tak jakoś wyszło amerykańskim genetykom, że z pośród Europejczyków jedynie Słowianie są z nimi spokrewnieni, spośród Słowian najbardziej Polacy, a właściwie nie spokrewnieni, tylko mają po prostu te same geny, które powstały 22 tys. lat temu mniej więcej między Łabą, Odrą a Bugiem.

Ale jeśli komuś z badań wyjdzie, że ma "hitlerowskie" pochodzenie, to nie znaczy, że musi się natychmiast obrzezać, spoko :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#211539

 

ad 1. Hitler ma haplogrupę E1b1b1. Coś tak wygląda, że niewątpliwie bliskowschodnią, że użyję takiego eufemizmu :)
(http://wiadomosci.onet.pl/2213438,16,sensacyjne_dane_na_temat_rodowodu_hitlera,item.html ,    oraz   "Hitler Żydem?"   (http://histmag.org/forum/index.php?topic=9876.0)

ad 2. Hitler studiujący cokolwiek jest trudny do wyobrażenia. Ale mógł przelecieć po łebkach i swoim zwyczajem oprzeć się na wrażeniach i odczuciach. Z racjonalnym myśleniem ten człowiek (?) miał mało wspólnego.

ad 3.  Nie czytałem ani tego, ani tamtego, czytałem natomiast Douglasa Reeda "Kontrowersja Syjonu" o Judajczykach, która zaczyna się tak:

"Rozdział 1. Początek kwestii.
Rzeczywisty początek tej sprawy wiąże się z  pewnym dniem 458 roku BC, do którego opisu dojdziemy w  rozdziale szóstym. W  tym dniu niepozorne plemię palestyńskie Judy (od którego wcześniej odżegnał się Izrael) spłodziło rasistowską wiarę, której niszczący wpływ na sprawy ogólnoludzkie był chyba potężniejszy, niż jakiekokwiek środki wybuchowe czy plagi. Był to dzień, w  którym teoria ‘rasy panów’ ustanowiona została jako ‘Prawo’" (Tora) http://egawlas.homeunix.net/kontrowersja_syjonu/1/index.html

Więc teza stawiana w tytule wpisu stawiana być może. A co, to już tez nie wolno stawiać teeeeżżż ???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211560

Witam.
Trafiłem przypadkiem ale widzę, że powinien spodobać się Wam ten blog.
https://www.youtube.com/watch?v=5drXkU2TpXw&list=UUa69SfEubAL8hgqfsvCk7Tg

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1431608

Ruskie agenciki won z Niepoprawnych!!!!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#211441

POPIERAM! GONIĆ SOWIECKICH ANTYSEMITÓW!

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#211454

SOWIECKI ANTYSEMITA ???!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211536

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211606

ale żyrafy są naprawdę, widziałem w zoo, słowo daję!  :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211630

a TU JESZCZE MAŁY LINK DO TEKSTU O TEORIACH SPISKOWYCH: http://niepoprawni.pl/blog/4949/rady-kallimacha-o-sensowna-teorie-spisku

Można się z nim zgodzić lub nie, ale zapoznać się warto, moim zdaniem.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211455

SHVEYU77 Dowody na przerażającą historię leżą od lat na stole,ale nikt nie chce na nią zerknąc.O tym Adolfie,to słyszałem już w dzieciństwie(1977 rok urodzenia).i co z tego wynikło?Nic!!!Ludzie wolą myślec,tak jak im się PODPOWIE,bo tak wygodniej i głowa nie boli.Przykładów rasizmu Żydów jest mnóstwo.W czasie wojny(aż do zakończenia jej)w Dreżnie żyły sobie tłumy Żydów nieniepokojone przez nikogo.W Polsce prym wiodła(jeśli chodzi o masowe mordy i wywózki Żydów i Polaków) organizacja Żagiew.Ok 10000 członków.Mówi się,że Bartoszewski też w niej był(dziwne zwolnienie z Oświęcimia).Bo ponoc był bardzo chory;)Tu ktoś chyba chce obrazic moją inteligencję. Po wojnie większośc z tych bandziorów ukryła się w Izraelu,gdzie w 1950 roku Kneset wydał uchwałę,że państwo żydowskie nie będzie ścigac zbrodni Żagwi.Dziwne,nie?Następny dowód to ilośc katów Polaków w strukturach NKWD.Ludobójstwo w Palestynie i wiele innych dowodów.Tylko ci panowie zapomnieli o jednym.Trafili na godnego siebie przeciwnika.Nie tacy już łamali sobie zęby na tym kraju.Musimy robic swoje bez względu na ataki i oskarżenia,ponieważ jesteśmy ostatnim bastionem tego świata. Zło kroczy dumnie do przodu i wszyscy wiemy co się szykuje,ale nikt nie chce tego przyznac ze strachu przed wyśmianiem.A może to prawda,co mówią różne elementy o NWO? Czy to co widzimy w terazniejszości nie świadczy o tym?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211457

czemu tak oszczędnie gospodarujecie spacjami przy znakach interpunkcyjnych, zupełnie jak - nie przymierzając - jakaś LEGES, nieee?

Jesteście po tym samym kursie? Kadetów, czy tam jakimś innym?

Od paru dni obserwuję to zjawisko i tak się zastanawiam; czy to zaraza się rozprzestrzenia, czy to tylko desant... na ten portal.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211568

 

"przygłupie pachołki sowietów"... "szmalcownicy"...  o kim to może być... :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211673

SHVEYU77 To jest właśnie największy dla ciebie problem- jak to jest napisane.Mamusia nauczyła mnie ortgrafii i piszę tak jak sie pisze w zeszycie,a nie jak to jest ogólnie przyjęte... Zbaczanie z tematu i zaciąganie zasłony w postaci takich tekstów jak ten twój świadczy właśnie o agenturalnej działalności i próbie skłócenia internautów.Szczególnie,jak ktoś trafi w sedno...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212377

Mnie już o waszej "mamuśce" dyskutować nie wolno, zostałem regulaminowo zakneblowany.

A kopanie się z koniem rozumnemu człowiekowi nie przystoi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212689

Jeśli już, to "Mein Kampf" było twórczym rozwinięciem marksizmu.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#211615

marksizm wynalazł Engels, który był żydem wychowanym na Talmudzie, a Adolf H. tfurczo go rozwinął. Ten marksizm, a nie ten Talmud.

Niektórzy jednakowoż utrzymują, że Talmud :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211634

[quote=wicenigga]

marksizm wynalazł Engels, który był żydem wychowanym na Talmudzie, a Adolf H. tfurczo go rozwinął. Ten marksizm, a nie ten Talmud.

Niektórzy jednakowoż utrzymują, że Talmud :)

[/quote]

Taki kolega drobiazgowy (czepia się zbyt małej odległości między znakami i słowami,, a "Słownik języka polskiego" w domu posiada? Jeśli nie, to można go bezpłatnie wypożyczyć w bibliotece, aby się "tfurczo" rozwijać i swą  twórczość (!!!) na portalu bez błędów publikować.

Życzę POwodzenia w przyswajaniu nauki języka polskiego, który być może nie jest dla kolegi językiem ojczystym.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#211639

siostra syjamska LEGES, z ujadaniem rzuca mi się do gardła, rozszarpuje tętnice, itd... mniejsza z tym :)

O Pani komentarzach też mógłbym napisać tylko tak - tfurczość. Bo przecież nie twórczość.

p.s.
do następnych komentarzy należy załączyć świadectwo szczepienia. Wyjaśniam, z kim się Pani sczepiła, to już wiadomo i nie otake świadectwo chodzi.  

p.s. 2

nie reagować na otake. To złudzenie optyczne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211655

Przypominam!
Ataki ad personam, naruszają Regulamin portalu
i nie będą tolerowane.
Proszę o odnoszenie się do treści wpisu.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211660

bo właśnie zostałem zaatakowany personalnie o nieznajomość ortografii i posądzony o posługiwanie się nie swoim językiem narodowym.

Oraz o przynależność do antypaństwowej organizacji pod nazwą PO !!!

Pozdrawiam takoż jak najbardziej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211663

Również namawiam, do szacunku dla języka Polskiego.
I żądam powstrzymania się od wysoce chamskich uwag
o "zczepianiu się".
EOT

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#211672

jednakowoż, cytuję:

sczepić — sczepiać «złączyć razem jakieś przedmioty, zaczepiając jeden o drugi»         sczepić się — sczepiać się
    1. «złączyć się z czymś, z kimś przez zaczepienie o coś»
    2. «objąć jeden drugiego, walcząc»
        (http://sjp.pwn.pl/szukaj/sczepia%C4%87)

oraz

Wielki słownik ortograficzny – lista haseł - sczepiać -am, -ają  (http://so.pwn.pl   /lista.php?co=sczepia%E6)

i

zczepiać - Nie znaleziono haseł spełniających podany warunek.
(http://sjp.pwn.pl/szukaj/zczepia%C4%87)

oraz

Wielki słownik ortograficzny – lista haseł - (zczepiać) Nie znaleziono haseł spełniających podany warunek (http://so.pwn.pl/lista.php?co=zczepia%E6)

"ktoś ma jeszcze siłę dyskutowac????" (Dixi, 3 stycznia, 2012 - 23:41)
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211675

Rozwinięciem skrótu EOT, jest END OF TEXT.
Po naszemu, znaczy to koniec dyskusji.
REGULAMIN NIE JEST DO DYSKUTOWANIA, tylko do PRZESTRZEGANIA.
Jeżeli to nie odpowiada, to proszę wybrać portal z milszym regulaminem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211678

SHVEYU77 WŁAŚNIE!!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212379

W swoim komentarzu chciałem pokazać, że wszystko można powiązać ze wszystkim, jak się bardzo chce. Równie dobrze można wykazywać, że Dmowski zaczerpnął nacjonalizm z żydowskiego ekskluzywizmu...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#211653

Teza jest kretyńsko kompromitująca. Post zanieczyszcza Niepopranych. Dziwię się, że jeszcze nie został spuszczony do kibla, gdzie jego miejsce.
Nie mam cienia sympatii do Żydów, bo niby czemu??? Jestem z innej bajki.
Mogę spokojnie pogadać o nadreprezentacji Żydów (a właściwie odszczepieńców żydowskich) w UB po 45-tym. Mogę pogadać o innych odszczepieńcach, którzy nie są ani Żydami, ani Polakami, vide GW... Nie chcę tylko oglądać na naszym portalu chłamu produkowanego przez sowietów i ich przygłupich pachołków.
P.S.
Jak wiadomo każdy antysemita miał żydowskich przodków. Jak Hitler???:):):) Zbadajcie się, szmalcownicy:):):):)
----
"Dixi et salvavi animam meam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#211645

Jakaś konspira się szykuje ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211681

Niełatwo  być blogerem na NP.Wydawać by się mogło,że  blog jest jak mój dom.A ,jak mówią Anglicy: My home is my castle.Ale to tylko teoria.Tu,u nas, do domu mają nieograniczony wstęp różne powsinogi,łajzy wszelakie,zachowujący się tak,jak sowiecka ,bolszewicka hołota w 1920 czy 1944 roku.Włażą w ubabranych gnojem butach ,wnoszą smród onuc,zaczynają palić ognisko z mozaiki parkietowej.Klną i wyzywają gospodarza,plują na niego.Całkowicie bezkarnie.A przecież jeszcze w tej przedwojennej,prawdziwej Polsce,takie zjawisko nie mogło mieć miejsca.Gospodarz domu kazał by służbie psubrata wykopać za drzwi i psami poszczuć,a może i wybatożyć za chamstwo.Nawet dzisiaj, w "barakowych "Stanach za najście na dom i grubiaństwo wobec domowników można dostać kulę w łeb. Na naszym ukochanym portalu właściciel bloga(domu) jest wobec tałajstwa bezbronny.Nie będę blogerem, a gospodażowi współczuję.Z uszanowaniem. skowronek

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#212728