Hołownia czyli pajac próbujący być politykiem.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Hołownia typowy przykład, kogoś, kto działa wg. zasady , nie ważne co o tobie mówią, byle mówili. Ta osoba uważająca się za polityka, moim zdaniem produkt smutnych panów, takich jak Palikot, Petru, teraz ci panowie postawili na szołmena  z TVN, z programu „Mam talent”  , Szymona Hołownię.

Jeszcze kilka dni temu, Szymek krytykował rząd za jego zdaniem zbyt wolne szczepienie obywateli i ochrzaniał min. Dworczyka niczym św. Michał diabła, skoro tylko nadarzyła się okazja , myk skorzystał z zamieszania, pojechał 90 km i się zaszczepił, po czym niczym dziecko pochwalił się dyplomem zaszczepienia.

Z „trzech muszkieterów” wypromowanych przez smutnych panów, tylko Rysiek wzbudzał w jakimś sensie sympatie, jego „ wpadki” wzbudzały rozbawienie nie zażenowanie.

Jaka jest przyszłość  jego ruchu trudno dociec, ale na pewno uszczknie parę procentów PO, stąd po wpadce,  ataki PO na niego.

Hołownia działa metodą kłusownika, podbierając posłów z innych ugrupowań, ten niegdysiejszy zakonnik działa w sposób metodyczny, mając za sobą „ciemne siły” a i być może niezbyt czyste pieniądze.

Zastanawiające jest kto oprócz smutnych panów na niego stawia, ale w polskiej polityce był już jeden polityk niedoszły ksiądz,  mówię o Józefie Oleksym, jak się skończyła jego kariera wiemy, został oskarżony przez min Milczanowskiego o szpiegowanie na rzecz Rosji, czy tak było nie wiem, może to były rozgrywki bądź z Wałęsą, bądź Wałęsy.

Teraz na firmamencie pojawił się szołmen z TVN, ten niedoszły zakonnik, przeciwnik aborcji, nauczający w kościołach, zrobił woltę i te rzeczy, które wydaje się były ważne dla niego, poszły w zapomnienie.

Jaka będzie przyszłość Hołowni tego nie wiem, ale uważam, że jeszcze jedna, dwie takie wpadki, to smutni panowie będą musieli szukać kogoś innego.

Wszak do wyborów jest jeszcze 2,5 roku i jeżeli nie zdarzy się jakaś ekstraordynaryjna sytuacja, wybory odbędą się w konstytucyjnym terminie na jesieni 2023 r. i nie wiadomo czy Hołownia ze swoim ruchem Hołownia 2050 doczeka do wyborów.

  

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

- jest już na drugim miejscu (przed PełO) za PIS-em. PE+Szymek24 mają (niby) lepszy wynik sumaryczny niż PIS. A zatem nie jest to dobra wiadomość, bo oni łatwo się mogą ze sobą dogadać. Przecież dla władzy i w imię pograżenia PIS zrobią wszystko. To wiemy. Chyba nie ma się z czego cieszyć. Pandemonia pomogła zmieść Trumpa z fotela prezydenta USA. Ta miotła jeszcze działa.

PS ktoś tu choruje na paŁkozę. To ty, Faryz?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1667811

Patrzenie na sondaże na 2,5 r, przed wyborami, przypomina mi wróżenie z fusów.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1667815

Tak się pompuje popolarmność jednych kosztem drugich. Temu chyba nie zaprzeczysz?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1667817

Zależy kto pompuje.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1667850

- ... Rusy, Chazary w tle, czy może co innego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1668114

"Ta osoba uważająca się za polityka, moim zdaniem produkt smutnych panów, takich jak Palikot, Petru, teraz ci panowie postawili na szołmena  z TVN, z programu „Mam talent”  , Szymona Hołownię."

Ci "smutni panowie od Szymusia "płaczliwego" to pewnie ci sami, co wypromowali aktora komediowego Wołodymyra Zełenskiego na Ukrainie.

W tym miejscu Europy zbiegają się interesy i tych zza oceanu i tych z Bliskiego Wschodu a oni i pałę i kasę trzymają.

Szymusiowi Soros podesłał Michała Kobosko z Atlantic Council(to ten think tank przyznał bulowi-Komorowskiemu w 2013 roku nagrodę Global Citizen Awards za robotę na rzecz przyciągania Rosji i Ukrainy do Zachodu(dlatego tak się bul starał w dniu 10.04.2010 roku).

Docenił też jego działania sam "mocno opalony" Obama chwaląc bula podczas ich spotkania w grudniu 2010 roku w Białym Domu:

"Ta strata, śmierć Lecha Kaczyńskiego, pierwszej damy i polskich liderów spowodowała szok, niemniej pewną ręką doprowadzono do odzyskania równowagi w Polsce. Byłem pod wrażeniem przewodnictwa Komorowskiego.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1667836

Ten na Ukrainie ma jeszcze jedną zaletę, jest żydem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1668195

Lewaków i kretynów z Platformy oraz totalnej nie trzeba zwalczać ani krytykować.Wystarczy im pozwolić mówić, cytować ich do oporu.

Pomaska Szczerba Holownia Smiszek Spurek Budka Tusk załatwią sprawę sami.

TVP powinna uruchomić kanał tematyczny TVP Debile24. Materiału by starczyło na lata.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1667930

Masz rację, ale jak wytłumaczyć fenomen ich popularności? Wspomniane przez Ciebie "gwiazdy" Totalnej Opozycji (dodałbym jeszcze do nich "Sławka Nitrasa" jak o sobie sam mówi) dzień w dzień biją rekordy głupoty, a gdy już wydaje się, że osiągnęli dno - w kolejnym występie telewizyjnym pokazują, że jednak pod tym "dnem dnów" jest kolejne dno i... przychodzą kolejne wybory a oni wykręcają najlepsze wyniki w swoich okręgach. Czy jest to efekt solidarności głupców (aż nie chcę tak myśleć o naszych rodakach) czy tak sprawna machina medialnej manipulacji?

Mnie najbardziej zaskakuje właśnie ten aspekt, gdzie inteligentni i uczciwi ludzie, których niejednokrotnie znam, tracą rozum podczas wyborów, czy nawet "tylko" rozmów o polityce. Potrafią wyłapać i skrytykować szkodliwe działania, ale w momencie gdy przychodzi powiązać te czyny z konkretną osobą (co jest oczywiste) wyłączają intelekt i z plemienną nienawiścią bronią "swoich".

pozdr...

/benjamin

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1668004

Zgadzam się z Tobą.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1668196

Paskowy w TVP Info jest bezbłędny

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1667958

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1668197

a z jakiej kliniki ?

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1668269

POdŁawa łownia - opłakanych "POlityków"...

Pozdrawiam. J. K.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1667990

Maska mu opadła i ukazał się lewak z cywilizacji śmierci, tak jak jego czerwonej drużynie z partii.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1667999

   Witaj! Przecież, to ta sama komuna, tylko pod innymi szyldami. Oni, nie wyjechali nagle na księżyc. Teraz to już ich potomstwo. Musimy scementować obronę, przez zafałszowaniem przyszłych wyborów parlamentarnych i samorządnych, bo zbiegną się w czasie. Wiele sił trzeba włożyć, aby odbić samorządy z rąk Targowicy. Oni cały czas chcieli utrzymać wirus na wysokim poziomie zachorowań, aby wymusić wybory korespondencyjne, ze skutkiem twarzy USA, bo tam się tym oszustwem udało. Czas również powiedzieć prawdę, że prawie wszystkie ruchy antyszczepionkowe , celowo, czy nieświadomie służą Targowicy. Rozumiem początkowe obawy, ale cały Świat się szczepi, bo to jedyna szybka słuszna decyzja, na opanowanie zmory pandemii, czego przykładem są państwa licznej zaszczepionej populacji. Leki owszem, ale teraz czas gra rolę w opanowaniu Covida. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1668017

A ruska onuca niejaki Braun z Kompromitacji, powinien być ich "królem".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1668198

W tytule sam odpowiedziales na pytanie holownia czyli pajac polityczny.Co prawda jest troszke niebezpieczny ale jak kazdy pajac popelniajacy bledy ku uciesze gawiedzi tak i ten pajac w pewnym momencie zacznie popelniac coraz czesciej coraz wiecej bledow a od nas tylko zalezy aby je odpowiednio naglosnic i zinterpretowac.Napewno nie jest to pajac typu tusk ani cos w tym stylu ale ma pewnego rodzaju pozwolenie aby zasiac zamet bo byc moze a raczej napewno na jego garbie wyplynie bardziej konkretny idiota z wyzszym ilorazem inteligencji w komuszych genach.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1668083