Dlaczego s24 stoi w miejscu

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Czy znacie państwo jakieś inichjatywy, poza inicjatywą Reduty Świrskiego, która wypączkowała z s24 ? Może coś przeoczyłem ? Odnoszę bowiem wrażenie, że s24 stoi, intelektualnie, w miejscu, a ponadto stał się polem do harców dla bezmyślnego lewactwa.

Wkurza mnie dziadowska upierdliwość i przewidywalność użytkowników s24. Monotematyczność, głównie polityczna, ale polityczna tylko w najwęższym sensie, bo partyjnym i to nawet nie całkiem, bo przecież PO to nie partia polityczna sensu stricto, lecz wydmuszka mafijna. A do tego dochodzi jeszcze  ta trudna do strawienia infantylna jazgotliwość emocjonalna. Refleksji cywilizacyjnej, socjologicznej, systemowej jak na lekarstwo. Kompletny brak samoświadomości, o czym pisałem drążąc kwestię utraty modułu samokontroli w umysłach opanowanych przez ideologię demoliberalną.

Zakałą s24 są lewackie trolle, których nie stać na żadną oryginalną myśl i działają jak pies ogrodnika. Są to ludzie o zaburzonej neurotycznej osobowości, które poszukują tylko sposobu potwierdzenia słuszności wybranego trybu życia i starają się blokować głosy krytyczne. Zaburzenia emocjonalne nie pozwalają im na zrozumienie rzeczywistośći, jej wielowarstwowości i rzetelną jej ocenę. Widzą, że Kowalski jeździ Audi, Nowak buduje dom a Zieliński puścił bąka i na tym kończy się zdolność ich postrzegania i komentowania. Pozostałe wymiary rzeczywistości - relacje, struktury, mechanizmy uruchamiające te struktury i instytucje - są im niedostępne.

Trzeba też przypiąć łatkę właścicielowi s24, który nie wykazuje chęci wykroczenia poza minimum komercyjne, a przecież mógłby zaryzykować i nawiązać kontakty ze środowiskami intelektualnymi w ramach Trójmorza, co by się mieściło w dobrze pojętym interesie wszystkich krajów regionu. Czy byt s24 naprawdę musi się opierać na sforze irracjonalnych i infantylnych lewackich trolli pozbawionych wiedzy i wyobraźni ? Na takim szambie budować przyszłość ?

Gdyby właściciele ruszyli głową i rozszerzyli terytorialny, a więc i koncepcyjny zasięg salonu24, salon mógłby stać się dwujęzyczny, co z kolei pozwoliłoby wciągnąć do współpracy intelektualistów z Zachodu, a to także działałoby w interesie kraju.

Taki start-up informacyjny dla Trójmorza, to by był niezły interes na przyszłość. Tylko trzeba chcieć i mieć wyobraźnię. Ale wygląda na to że przedsiębiorczość prywatna odchodzi do lamusa, bo jest zbyt ograniczona intelektualnie i rozproszona zasobowo.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Pytam, gdyż mimo, iż obaj piszemy na Np no, już kilka lat, nie słyszałem abyś zamartwiał się zbytni naszą, "Niepoprawną" kondycją,nie mam tu na myśli szaty graficznej jest jaka jest - da się żyć, ale mam taką refleksję. Otóż co jakiś czas persony typu "Niebieski" podejmują niezwykle budzącą dyskusję, która natychmiast spotyka się z odzewem "Niepoprawnych" wojów. Ostatnio (cirka, ebałt miesiąc temu), skutkiem takich przepychanek kilku Admin obdzielił blogerów takim twarzowym szlaczkiem wokół znaczków. Od tamtego czasu nie można się doczytać paru Blogerów, którzy być może z ambicji wzięli się i poobrażali, a szkoda.

Gdyby Admin czytał mój niniejszy wpis, to mam taką propozycję, czy może prośbę, aby zmienić troszkę regulamin (dla nowo wstępujących na NP, gdyż dla "starych" Blogerów na zasadzie praw nabytych zostawić jak jest) i spowodować, iż skoro wraz ze zrostem punktów nabywa się coraz większe prawa, to przy utracie punktów te prawa powinno się tracić. I tak "Nowy Niebieski", który niewątpliwie nas nawiedzi niebawem, zamiast uzyskać z czasem fioletowy przywilej, po kilku swych wystąpieniach utraciłby możliwość jątrzenia i narażania przez to innych na sankcje karne ze strony Admina, a poza wszystkim może udałoby się stonować awantury z pyskówek na bardziej merytoryczne. Byłby mniejszy bardak, co niechybnie wszystkim wyszłoby na zdrowie.

To by było na tyle w temacie "uzdrawiania Salonów"

Pozdrawiam Zetjocie i przepraszam za wtargnięcie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1659016

Blogerzy na NP są, z definicji, niepoprawni, więć poprawianie ich mijałoby się z celem. W s24 wszyscy uważają się za poprawnie myślących, co mnie automatycznie prowokuje do kontestacji, szczególnie gdy objawia swoją bezmyślność..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1659020