pani Zosia

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

do rozpuku się nadymał

na wielkopańskiego ktosia

do poziomu parkietu

go sprowadziła

sprzątająca w pałacu

pani Zosia

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

dla pocieszenia można sobie tylko wyobrazić jakie ustawy i weta mielibyśmy, gdyby prezydentem Polski był czajkowski.

Vote up!
7
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1648993

To, czym czajkowski zalał dzięki Czajce warszafkę, zalałoby już dosłownie i w przenośni całą Polskę.  Siedzialibyśmy po czubki głów w tęczowym (i wszelakim innym) g... Ale, jeśli kolejny raz pan prezydent zawetuje ustawę majacą chronić polskie dzieci przed genderowymi dewiantami, to szybciej do takiej sytuacji dojdzie, niż możemy się spodziewać w najczarniejszych snach.

Serdecznie pozdrawiam  

 

Vote up!
7
Vote down!
0

jan patmo

#1648995

Zważywszy na to, co tradycyjni psuje oświaty i paskudziciele milusińskich chcą wyprawiać w szkołach, nie rozumiem prezydenta. W niektórych sprawach nie wolno lawirować. 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1648996

O ile  zawetowanie przez prezydenta Andrzeja Dudę pierwszej ustawy "Lex Czarnek" można było jakoś wytłumaczyć, o tyle brak podpisu  pod drugą jej wersją jest więcej niż błędem - to zbrodnia na polskich dzieciach! Prezydent nie wziął pod uwagę dobra milionów polskich rodzin wychowujacych dzieci, pochylił się zaś ze zrozumieniem nad głosami wpływowych genderowych mniejszości. W imię czego tak uczynił, dowiemy się za jakiś czas.

Serdecznie pozdrawiam 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

jan patmo

#1648997

Prezydent "vetos" nie może odbiegać w standardach od "bigosa" i "polmosa", dowiemy się kiedy zasiądzie na "wysokim" tronie" po zakończeniu kadencji.  Małostkowość...

Serdecznie pozdrawiam. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1649005

Ale może być i tak, że ci, którzy "prezydentowi vetosowi" obiecali "tron w chmurach" po zakończeniu kadencji, powiedzą mu: murzym zrobił swoje i...

Serdecznie pozdrawiam

PS Jakże trafne te określenia i ich zestawienie: polmosa, bigosa i vetosa.  

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1649007

Można człowieka wyrwać z Unii Wolności, ale Unii Wolności z człowieka się nie wyrwie.  

Vote up!
4
Vote down!
0

Rafał Brzeski

#1649019

Mityczną koszulę Dejaniry można było chociaż zedrzeć z delikwenta, tyle że ze skórą. Zabieg niewątpliwie bolesny, acz możliwy do przeprowadzenia. Jednak nawet starożytni Grecy nie przewidzieli tak wielkich postepów "naukowego marksizmu". Pozostaje zatem liczyć jedynie na Miłosierdzie Boże - dane zreszta całej ludzkości dzięki polskim świętym - św. siostrze Faustynie i św. Janowi Pawłowi II.

Serdecznie pozdrawiam   

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1649022

dowodzące czy tylko małostkowości?
pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1649006

Z całą pewnością nie tylko małostkowość i mściwość się za tym kryje.

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

jan patmo

#1649008

Lub odwrotnie.

Z nich się wynosi wartości. A jeśli środowisko polityczne ważniejsze niż rodzina(patrz np.Moravietzky). To z najlepszego Polaka może zrobić tylko materiał na"światowca", "postępowca", "członka klubów". I... paradoksalnie, gnidy totalskie są szczere. Przynajmniej głośno czy sycząco wyrzygują swe"ja".

A co powiedzieć o kunktatorach owiniętych w biało czerwoną flagę? Lub co gorsza takich, którzy po latach"przekalkulowali sobie" że jednak zasada grabi jest ważniejsza niż to w co wierzyli.

Vote up!
5
Vote down!
-2

brian

#1649010

Znajomość świata mądrym Polakom jest bardzo potrzebna, choćby po to, by mogli bardziej docenić polskość i potrafić ją ukazywać w pełnym blasku oraz skutecznie jej bronić (a nie robić za papugę narodów). Ciemniakom nic zaś nie pomoże, choćby się stroili w szlacheckie kontusze i krzyżem leżeli w kościołach.

Cała odpowiedzialność za zawetowanie ustawy rzadowej spada na prezydenta Andrzeja Dudę, ze wszystkimi tego konsekwencjami. A te konsekwencje to wołajaca o pomstę do nieba krzywda polskich dzieci, przed czym miała je chronić  ustawa "lex Czarnek 2.0".

Serdecznie pozdrawiam  

   

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1649017

Pozostawał, przy konkurencji takiego von Thrzaskenhausa w zasadzie brak wyboru.

Jednak pochodzenie polityczne swoje robi. Być może i chęć"dalszej kariery" w ojroparlamencie.

Skąd ostatnio można się dostać za kratki... Mieszane uczucia. Obecnie jako jedynego konkretnego kandydata, z osobowością, programem,  wyrazistym charakterem widzę...

Zgadliście. Tylko Ziobro daje takie nadzieje.

Może dlatego jest ostatnio tak atakowany.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

brian

#1649021

Zbigniew Ziobro wraz z grupą (może już nie tak młodych) jastrzębi stanowi największe zagrożenie dla geszeftów tych, co chcą, by było jak było. I nie dotyczy to tylko tych totalnych. Zanim doszło do "wewnętrznych sporów" w Zjednoczonej Prawicy, właśnie w Zbigniewie Ziobrze upatrywałem najlepszego kandydata na prezydenta Najjaśniejszej Rzeczpospolitej.  I wtedy pojawił się... on.  

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1649023

To chyba nie małostkowość, ale chęć zaskarbienia sobie poparcia środowisk, które mogą być pomocne w przejściu do "nomenklatury światowej". W Polsce wyżej już nie da się podskoczyć.   

Vote up!
5
Vote down!
0

Rafał Brzeski

#1649020