K. Baliński o sytuacji w USA

Obrazek użytkownika Roman z USA
Świat

Poniżej jest cytat z zakończenia bardzo ciekawego artykułu byłego ambasadora Krzysztofa Balińskiego, a pod nim jest link do całego artykułu. Tak jak artykuł J. Matysiaka, tak i ten jest bardzo dobrą analizą obecnej sytuacji w Stanach Zjednoczonych.

Premier Węgier Wiktor Orban, krytykując Zachód i międzynarodową elitę liberalną za odejście od wartości i gotowość zniszczenia chrześcijańskich konserwatystów w Europie, zadeklarował wsparcie w kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa. Powiązał to z przyszłymi decydującymi wyborami parlamentarnymi na Węgrzech. Wyraźnie w kontekście komunistycznej rebelii w Ameryce, powiedział: Przygotowują się do decydującej bitwy w 2022 roku, wspierani przez międzynarodowe media, brukselskich biurokratów i organizacje pozarządowe przebrane za organizacje obywatelskie. Nadszedł czas, abyśmy także ustawili się w szeregu. A co powiedział wicepremier Jarosław Kaczyński? Skrytykował „niedobrych ludzi” zajmujących się hodowlą zwierząt futerkowych.

 

https://www.polishclub.org/2020/10/13/najwazniejsze-nie-jest-biala/

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:10)

Komentarze

Tekst K.Balińskiego wart jest szerokiego rozpowszechniania - dość dobrze naświetla to co dzieje się w USA i to w kontekście geopolitycznym.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1648012

pokaż mi swoich kumpli i autorytety a powiem ci, kim jesteś

 

ZMS, ZSP, PZPR, tłumacz w ambasadzie, ambasador...

wygląda na zaufanego w komunie, związany z komunizmem i służbami, żaden to Wyklęty czy inny husarz

do tego sieje oszołomskie dezinformacje, co i rusz nowa- kim  więc jest i jaką spełnia rolę?

lekko zwariował na starość, lansuje się oszołomstwem czy też robi to celowo w innym celu?

otwórz przypadkową stronkę a zobaczysz. np. że FOZZ został obrobiony przez izraelski wywiad, bo przeciez nie przez jego kolegów. antysemityzm odgrywa wielką rolę w jego historyjkach, wiele w tym zmyśleń, tak jak z fałszywym obrazem komunizmu i zagrożenia rosyjskiego. albo kiedyś usłyszałem jego tekst, że neokonserwatyści to wszyscy są żydami pochodzącymi z partii komunistycznej a korzeniami z Europy Wschodniej, gł. Polski. czy jakaś szopka, że wzywa do powołania specjalnego trybunału karającego zdrajców, naturalnie robiąc z siebie ostatniego sprawiedliwego, trzymając nawet swoją promowaną książkę w rękach a jasno wskazując na wpływy złych Żydów i Amerykanów. to dla was normalne? ale są tacy, którym to się spodoba, bo co tam jakaś prawda.

 

 

niech zgadnę, walczycie z komuną, z okrągłym stołem, z tymi co przeszli suchą nogą, chcecie rozliczeń itp.? a waszymi autorytetami są stare komuchy, które dla własnych porachunków i osłony antysemityzmu przybrały prawicowe maski? nawet nie dziwi, że tacy są zapraszani do mediów rzekomo antykomunistycznych, walczących z układem okragłego stołu? gratuluję.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648017