śmiertelny ożenek

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

ze śmiercią Żyda

Polaka się ożeni

każdego zmarłego

na polskiej ziemi

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Według najnowszych wyników badań najwybitniejszych żydowskich historyków, Polacy przyczynili się do śmierci nie 100 czy 200 tysięcy Żydów w czasie II wojny światowej, ale do śmierci wszystkich Żydów jacy kiedykolwiek pojawili się na polskiej ziemi. 

PS Nic tylko bić się w piersi i bez końca płacić na coraz dynamiczniejszy rozwój przemysłu holokaustu!

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1630266

- i wyciąganie błędnych wniosków.

Z całą stanowczością stwierdzam że do tego niebywałego rozgardiaszu w kraju i ataków na nas wielu środowisk w ogromnej części przyczyniaj się PiS-o lamusowate mośki oraz zramolałe dziady bez ducha walki i energii we wspomnianej partii.

Jak wczoraj zobaczyłem w TV jak Prezes w sejmowych ławach podaje koledze na powitanie dygocącą rękę (czyżby zaawansowany parkinson ??) - to aż mnie żałość ogarnęła. Jak widać to wielka sztuka żeby "odejść ze sceny niepokonanym".- „kandyduje na Prezesa ostatni raz” !!!! :)

Przeciwnicy i zdrajcy widzą doskonale że to juz chory człowiek i jakie błędy robi Kaczyński ale właśnie z tego powodu jego wogóle nie atakują (nawet w TVN !!!) - bo chcą aby tak WÓC trwał jak najdłużej który swoją nieuwagą, sklerozą brakiem koordynacji wielu działań obniża rangę Polski i nie wykorzystuje okazji i szans na 100 procentowego gola.

Pytam sklerotyka – gdzie jest wniosek do Międzynarodowego Trybunału o uznanie komunizmu na równi z faszyzmem ? - to był by cios między oczy europejskich faszystów i komunistów !!! - gdzie lustracja i dekomunizacja ???

Dźwięczą mi w uszach hasła Prezesa:

1)"najpierw pilnujmy swoich" - nie upilnował choćby w aferze SKOK

2) "lada chwila ogłosimy wszystko o katastrofie Tupolewa bo znamy wszystkie szczegóły i opublikujemy aneks do raportu o WSI”

to powiedział na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie kilka lat temu - ani jedno ani drugie jak wiemy się nie wydarzyło – czy to też łgarz i kłamca jak komuniści ?

Wszyscy jak tu jesteśmy Wiemy jak Hitler nienawidził Żydów i to za ich obronę tak się nam oberwało. Wzięliśmy na siebie odpowiedzialność i ciężar ich grzechów – nieróbstwa, oszustwa, złodziejstwa, knucia za plecami, demoralizowania lokalnej społeczności w środowiskach w których żyją co zarzucał im nawet Beniamin Franklin – jeden z założycieli Stanów Zjednoczonych.
Zauważcie że nawet ta lesbijka Lempart jest żydówką z pochodzenia. Po prostu ciągle się wchrzaniamy „miedzy wódkę a zakąskę” dlatego zawsze nas obrzygają.

Do takiego kur****a Żydów doszło że walkę ze zboczeniami nazywają ANTYSEMITYZMEM !!!!! do takiego stopnia ci żydo-bolszewicy i wywrotowcy postawili wszystko „na głowie” i to jest cel tych antypolskich ku**w – siać ferment i atakować Kościół.

Robią to z wrodzonej perfidii i chęci zysku oraz walki ze wszystkimi którzy nie są Żydami aby osłabić atakowany Naród – w tym przypadku Polaków ale nie tylko.

Nie ma najmniejszej wątpliwości że nie ma na świecie większych faszystów i nacjonalistów niż Żydzi co zdaje się że zauważa już duża część świata ale jeszcze tego głośno nie mówią.

Vote up!
2
Vote down!
0

***** tvn.
Aborcja - to kontynuacja Katynia podczas pokoju. To czerwoni mordercy i ludobójcy zachęcają polskie matki do zabijania własnych, bezbronnych dzieci. Pamiętajcie - trauma po tym morderstwie zostaje na całe życie !!!!!!!!!!!!!

#1630285

Już samo pokazanie się Jarosława Kaczyńskiego ściąga na niego uwagę, w pierwszej kolejności merdiów. I tak jest odkąd zaistniał na dobre w polityce. Nie musiałby w zasadzie niczego robić, a i tak na jego widok wielu jego "admiratorom" puszczają nie tylko nerwy, ale i zwieracze. A dlaczego, to nie muszę chyba tłumaczyć.

 Pozdrawiam

PS Ktoś ujął to wyjątkowo trafnie i  obrazowo, że Jarosław Kaczyński jak wąż boa działa na małpy!  

Vote up!
1
Vote down!
0

jan patmo

#1630326

- ale z czasem wiek niepozwala na pełny ogląd sytuacji, percepcję postrzegania, błyskotliwość i szybkość w działaniu.

UE dziś działa jak stalin i hitler - im więcej ustępujesz tym jest "większa eskalacja agresjii z ich strony" - jak to dziś rano w TVP-info powiedział Pan Poseł Parlamentu Europejskiego J.S. Wolski.

Czerwono - faszystowską bestię należy "walić między oczy" - czyli na początek wniosek do Międzynarodowego Trybunału o uznanie komunizmu na równi z faszyzmem ! - to się dopiero larum podniesie w PE - tym gnieździe jadowitych żmij.

Vote up!
1
Vote down!
0

***** tvn.
Aborcja - to kontynuacja Katynia podczas pokoju. To czerwoni mordercy i ludobójcy zachęcają polskie matki do zabijania własnych, bezbronnych dzieci. Pamiętajcie - trauma po tym morderstwie zostaje na całe życie !!!!!!!!!!!!!

#1630331

W górach spotkałem turystę(90lat) lekarza.I opowiedział mi jak to uczono,a właściwie On uczył żydów medycyny.A było to tak.Na każdego studenta(po1947r)polskiego przypadało 2-ch zydów studentów przywiezionych na w/w czołgach do Polski.I obowiązkiem POLSKIEGO  studenta było uczyć ich tak by zdali egzaminy.I np Mój znajomy był na liście po egzaminach wstępnych na uczelnie 365 ty.To była lista Polska a lista żydowska to 630tu żydów których egzamin nie obowiązywał.

Taka to"ciekawostka"jaką mamy dziś ""zarządzaną"" służbę choroby.A zazwyczaj jest zawód rodzinny tak jak prawniczy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Mateo

#1630422