DOSYC TEGO!!!

Obrazek użytkownika SeaZbig
Kraj

 

Nie pisalem na niepoprawnych, poniewaz widzialem, ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Niestety musze zabrac glos, gdyz to co sie aktualnie dzieje to przebija wszystko co bylo do tej pory, a co najgorsze moze spowodowac kompletna destrukcje i paraliz dzialan rzadu. Rzad podjal niesamowite wyzwania i co bylo do przewidzenia zderzyl sie z ogromna obstrukcja "elit politycznych" globalnie (PL,UE). Prosi sie zeby przedstawic, ogolna analize stosunkow miedzynarodowych i politycznych, sytuacji swiatowej z ktorym musi sie zmagac Polska, poniewaz jest to nierozwiazalnie skojarzone z naszym polozeniem geopolitycznym i historia. I nie o to mi chodzi (chcialem tylko zwrocic uwage na caloksztalt, ktory pozwala na takie zachowania "elit", ktore sa NIETYKALNE (widze w sejmie P.Gawlowskiego, ktory grozi poslom, z beda siedziec-kuriozum). POLACY, wesprzyjmy nasz rzad, zeby przestali sie bac zagranicy i wesprzyjmy go w tym, zeby odeslali tych ledwo homo sapiens do odpowiednich miejsc, gdzie beda mogli przemyslec swoje dzialania (watpie czy potrafia)i zabrac im wszelkie dobra, ktore ukradli i odac Polakom. Ale nie wiem czy juz mamy taka mozliwosc, zeby tak sie stalo. Jezeli rzad pozwala na to, zeby P.Gesdorf (nazwisko pochodzenia zydowskiego- nie mam nic przeciwko zydom)pluje na Polske jezdzac do Niemiec to nie mozemy na to pozwolic, poniewaz to jest Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej i za to ta pani powinna odpowiedziec karnie i ZDRADA OJCZYZNY.
RESZTA TAKZE!!!!
Mamy wspanialy rzad, ktory robi wszystko dla ludzi. ale jezeli bedzie dalej sie bal zagranicy to totalna opozycja go zniszczy, poniewaz oni nie licza sie z niczym, to jest ich byc lub nie byc. KURWA, przestancie sie bac tej ""zacznijcie dzialac i zachowywac sie jak przystalo inaczej te 25% was zmiecie, poniewaz 35% niezdecydowanych zaglosuje na ... Panie Kaczynski, czy Pana historia nic nie nauczyla?
A Pan Panie Prezydencie juz wiecej nie rob takich dziwnych unikow, poniewaz wyborcy widza. A co do tych pytan to nie widze, oprocz 3, ktore sa istotne, natomiast, jezeli chodzi o pytanie czy chce, zeby byl system prezydencki to odpowiadam, ze tak, Panu wierze i mam nadzieje, ze wtedy Pan bedac tak umocowany wyp...oli all zestabilizuje sytuacje.
 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:18)

Komentarze

Witaj!

 

Niestety, nie sądzę, że obecnie niepoprawni.pl to właściwy portal dla Twego apelu.

Przy biernej i życzliwej postawie redakcji hulają tu właśnie moskiewscy trolle, demoralizując co słabszych i mniej odpornych internautów.

Można by to zakończyć jednym kliknięciem, ale z niewiadomych powodów pozwala się na eskalację. Psuje się dobre obyczaje, obniża poziom kulturowy. Wulgaryzmy są na porządku dziennym, a jedyna metoda dyskusji to paszkwile i fake newsy.

Lecz jestem mimo tego optymistą. Obronimy Polskę i dobrą zmianę.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-11

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1568800

Sw. Pamieci SeaWolf by sie obruszyl i odpowiedzial pieknym i erudycyjnym tekstem, podsumowujac, oraz  punktnujac "elity" . Szkoda, ze nie moz tego poczynic, ale JEST i widzi z gory, odezwie sie ....

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2
#1568808

Mocno stąpał....po wodzie. Jak Piotr.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1568841

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"brnmy Plskę dbrą zmnę." Hhhhhhhhhhhhh Młś chyb n myśl "Pln". Jż byś przstł bzczln kłmć dwć Plk.

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1568830

Za te weta co do sądów, które zahamowały naprawy Polski, a wręcz uniemożliwiły i  żeby żydo-komuna w togach rządziła dalej i by nie można było ich ukarać. 

Za weto degradacyjne, by czerwoni mordercy w mundurach nie stracili stopni, motywując swoje weto, podparł się komunistą Hermaszewskim, który został odznaczony przez kacapów bohaterem ZSRR i orderem Lenina pierwszej klasy.

Za tych wszystkich WSI-owych których trzyma w swoim otoczeniu i w BBN u Solocha.

Gdy Macierewicz czyścił stajnie Augiasza jakim była armia Polska, to nazwał to metodami ubeckimi.

Duda wymusił na Kaczyńskim wywalenie Macierewicza i premier Szydło z rządu.

Przynajmniej wiem po której stronie stoisz, wspierając Dudę.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-5
#1568812

Niby mamy wspierać rząd, który boi się zagranicy? Wolne żarty .

Mamy wspaniały rząd, który się boi wszystkiego? "

"... Panie Kaczynski, czy Pana historia nic nie nauczyla? "

Nie należy wspierać nieuków.

Może wypadałoby zacząć od nauki?

Widać wiara w PiS jest ciągle silna. Człowiek musi w coś wierzyć.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1568821

Zacząć nauki od czego?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1568833

Nie zabijaj !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1568840

Kto, kogo zabija? 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

viki

#1568862

 Małgorzata Maria Gersdorf w 2008 otrzymała z rąk Lecha Kaczyńskiego nominację na sędziego Sądu Najwyższego*,  zasiadając w Izbie Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych. 

*  M.P. z 2008 r. Nr 55, poz. 492

Widziały gały co brały? Obecnie też z tymi gałami różnie bywa. W konsekwencji veta, meksyk,  kogel-mogel i... dość tego.

Wspaniały rząd to taki, który dotrzymuje obietnic wyborczych, a jak wiadomo słowo honoru jak poszło tak idzie w *****!

Niech pozostanie na "dobrej zmianie".

Po co ta cała wazelina? Sprawny rząd większościowy mógł POzamiatać rok temu! A tak to gra pozorów i ... szkoda klawiatury szanowny panie SeaZbig!

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1568826

Wybór był! Między dżumą, a cholerą! Łatwo się teraz krytykuje, a więc ujmę tylko  temat sądownictwa w telegraficznym skrócie, bo zbyt szybko zapominamy! Ta cała kasta, trzęsła Polską, od dziesiątek lat! Sam Prezydent Kaczyński bez wsparcia Sejmu nie dałby rady! Wszystkie instytucje i korporacje prawnicze TK, SN, KRS,  były w rękach kasty! To była walka z wiatrakami, łącznie z lewacką zagranicą czyli UE! Trzeba było tyle lat czekać, aż społeczeństwo dostanie w przysłowiową doopę, dopiero wtedy przyszło opamiętanie! Kasta prawniczo-mafijna, gnębiła przedsiębiorców, rujnując ich firmy, wykupowała nie swoje kamienice, mieszkańców szykanowano, robiono im piekło na ziemi, a sądy przyklepywały to bezprawie! Gdyby było można rok temu, to jestem pewna, że Rząd zrobiłby to dużo wcześniej i skuteczniej! Oczywiście jest to mój punkt widzenia i wiedza jaką posiadam! A teraz pani Gersdorf mówi, że jest na uchodźstwie! Jak można być na uchodźstwie w obrębie wspólnoty unijnej? Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

viki

#1568867

Viki.

 Polska nie/sprawiedliwość została przyklepana przy "Okrągłym Stole" jako gwarancja dla komunistów! I tak leci ten kabarecik...  A co do wyboru między dżumą i cholerą...  Kiedy następuje przesilenie w sprawowaniu władzy wówczas od blisko 30 lat wystawiane są: dżuma + cholera + ewentualnie szala u wagi typu kuku na muniu  vide Partia Piwa! 

Nawet panią, nie tylko z racji urodzenia , a zwłaszcza zamieszkania,  lubię a kici kici są rozkoszne.

Pozdrawiam, 3Miasto ( może wkrótce 4Miasto z Wejherowem?)  też.

PS

http://woleto.pl/o_kotach/show,4182240,Jedyne_slodkosci_%E2%80%93_od_ktorych_nie_przytyjesz.html

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1568871

Ten bezczelny, rozzuchwalony i rozwydrzony babon nie ma elementarnego poczucia wstydu. Prostytutka ma większą godność. O kulturze prawnej i kompetencjach tego ludzkiego zera nawet nie wspominam.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1568876

"Samooczyszczenie sądownictwa" - POruszone niezamierzenie, niechcący automatycznie …

AutoMataczenie zniewieściałego bezkrytycyzmu „preZyski” sądownictwa, zostało kupione zbrodniami zorganizowanymi na najwyższych szczeblach POlityki – z założenia antypolskiej, której sedno POlegało na totalnym kompromitowaniu „autorytetów” kluczowych instytucji państwa…

Państwa, wybranego do totalnego (międzynarodowego) pokoleniowego ograbiania z kapitału materialnego i ludzkiego (rozumowego)

Tak to więc „państwo teoretyczne” ( teorEtycznie, rozumnych umów prawnych) – stało się ofiarą nacisków gangsterstwa antypolskiego, które od 1997 roku –> po narzuceniu Konstytucji RP, artykułu 44 (podstępnie wykłuwającego oczy sędziów) aby razem z kolejnymi prezesami SN  - ”byli ślepi politycznie” - wobec przestępstw i zbrodni zorganizowanych i popełnianych przez (skorumpowanych antypolskością) funkcjonariuszy publicznych ( prezydentów miast, sędziów, prokuratorów, urzędników administracji wewnętrznych instytucji antypolskości)…

SyndyKatów zbrodni przeciw Polsce - popełnianych „z przyczyn politycznych” - w stosunku do których „bieg przedawnienia” - „prawnie” nie rusza od 20 lat ( bo wiecznie nie musi ruszyć ) - gdyż od 1997 roku Konstytucja RP została gwałtem zmuszona (artykułem. 44) - do godzenia się na praktykę „sądów” do nie ścigania przestępstw i zbrodni najgroźniejszych dla bytu „państwa prawa”…

Poza „Samooczyszczania sądownictwa” zaszła daleko -> poza widnokrąg praworządności ludzkiej, życiowej, prawej i sprawiedliwej …

„samooczyszczanie sądownictwa” – „z roztargnienia” - w praktyce zainicjowała mimowolna, samoistna lawina (zaniechań prawnych), staczająca się z przeogromnej hałdy skorumpowanych „umorzeń” (od 1997 r,) odkładanych, bo nie osądzanych „konstytucyjnie dozwolonych” przestępstw urzędniczych uprawianych w samorządach antypolskich , kupowanych przez antypolską gangsterkę …

GangSterów i minist(e)rów oklepujących korupcję sądoPOdobną : samoSądowych kompromitacji ( samych samo-kompromitacji sądowych ) które samoMianowały takich „sędziów” - „ zupełnie nadzwyczajną kasą ludzi wymiaru sprawiedliwości” …

SamoPOddającą się korupcyjnemu wykastrowaniu z prawdopodobieństwa tożsamości prawnych – umożliwiających odrodzenie się faktycznej praworządności sądownictwa - zdolnego do dyscyplinarnego odradzania (nie zalecania i krytykowania) złodziejstwa i POplecznictwa antypolskości wśród „sędziów”…

Przy praworządności - zdolnej do oddolnej eliminacji z zawodu sędziów… „sędziów” o inkliNacjach antypolskich i POspolitych złodziei samoZanieczyszczających „zawody zaufania społecznego” przy obecności nadwymiarowej kasty takOwych „sędziów” w sądownictwie i wymiarze sprawiedliwości RP…

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1569109