Bardzo ważne

Obrazek użytkownika SeaZbig
Kraj

Bardzo mnie interesuje wasze zdanie co się dzieje w przekazach mainstrenowych (może zle to nazwałem) publicznych moze też zle nazwałem (chodzi mi o te na ktore płacimy) a wiem coś o tym, gdyż komornik zabrał mi pieniądze z konta, ponieważ nie zapłaciłem kasy na TV publiczne. A ja sie pytam dlaczego jak nie mam podpisanej, żadnej umowy z TV. A tak przy okazji to proszę żeby mi ktoś wytłumaczył co to znaczy w rachunkłem u za gaz dystrybucja stała, oraz zmienna. Byłem u dystrybutora, pytałem pracowników i nikt tego nie potrafił mi wytłumaczyć. Ogrzewam dom gazem i jak zaplacę 1500 PLN to OK (nie widzę tej dysproporcj) ale jak płace 200 PLN i NALICZAJĄ MI 200 PLN za dystrybucję to mnie krew zalewa. Byłem za PIS i jestem dalej, ale sie pytam czemu nikt jeszcze nie siedzi w więzieniu ze znaczych ludzi. Te idiotyczne komisje sejmowe (oglądalem i myślałem, że coś z tego wyniknie i CO! NIC! LUDZIE!!! ROBIĄ Z NAS IDIOTÓW. Jestem optymistą i myślę. że dlatego tak jest, ponieważ jest niesamowite u nas i z za granicy odpór, który chce zniszczyć Europę i doprowadzić do  
Lubię się pośmiać, ale jak oglądam te kabarety w TV to jest mi przykro do czego to doszło. Mam 70 lat i to było wcześniej to nie przystoi-z czego się smiać z tego, że ... żenada-chyba, że juz tak  zdziadziałem, że mnie to nie bawi.
Teraz wrócę do polityki. Jestem emerytem i pytam czemu ja mam płacić podatek od emerytury, przeciez podtki placę codziennie idac do skepu etc. Proszę mi powiedzieć dlacfzego Rzad zatrudnia iles tam ludzi, ktorzy musza to przeliczyc i odpowoiednio wyplacic-po jakiego h..ja. A teraz najwazniejsze, dlaczego nie podniosa kwoty wolnej od podatku, ano dlatego, zeby rozdawać pieniądze, KTÓRE SĄ NASZE (jestem emerytem i rzad mi tez zabiera) Ja nie potrzebuje 13 emerytury niech mi rzad nie kradnie moich pieniedzy. Aha, czy wiecie o tym. ze juak dostaniecie spadek, na ktory pracowali wasi Rodzice to jak nie zglosicie tego izby skarowej do 6 miesiecy to placicie podatek, jak dostaniecie dom to musicie mieszskac lub zameldowanym przez 5 lat bo tez zaplacicie podatek od czego! OD WZBOGACENIA!!Wasi rodzice zapierda... żeby was odciążyć i dać. Nie wy musicie za to zapłacić, żeby GNOJE mieli na to, aby was wyjeb... i cieszyć się pięknymi jachtami etc.
 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:9)

Komentarze

Dlaczego tamten podatek? Dlaczego takie naliczanie..? Dlaczego? Dlaczego?

 Tak musi być i już. Inaczej Mateuszek i jemu podobni nie będą milionerami...Nie pytaj , tylko płać, jak chcesz mieć demokrację, kontrolowane i fałszowane wybory...albo wynocha z Polski. Tak wygląda dobra zmiana.

https://www.youtube.com/watch?v=aRqrVq2BAsk

https://gloria.tv/article/9HPinWUJwuVy1BuRQxDveVsT9

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1596053

 (a mam 75 lat na dzisiaj). Płaciłem jeszcze tzw. bykowe za dawnych, pięknych czasów, Odnoszę wrażenie, że w środku KAŻDEJ, dotychczasowej " zmiany" siedział i siedzi ludzik, który kasuje pod siebie wskazane w artykule,  i inne, podatki. I grabi dalej, bezczelnie i bezkarnie od ponad 70 lat. Potrafi ktoś [ ;-)) ] nazwać tego ludzika? Czy można mu wreszcie powiedzieć coś do słuchu i wypędzić z Polski? Verito, potrafisz?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1596055